۱۳۹۵/۰۶شهريور/۰۷ - ۱۴۳۷/۱۱ذی القعده/۲۵ - Aug08 28, 2016 - :: ( IRDT )

* رسالت بخش پژوهش انجام تحقیقات هدفمند و نیاز محور است.

جستجو صورتجلسات جستجو برای:
[ Ctrl+Space ]
تغییر زبان
[ + ]
فاصل کلمات کلیدی متعدد
تاریخ:
[ صورتجلسات پژوهش ]
رکورد ۱ تا ۱۵ از ۳۰۹ صفحه
 ۱  |  ۲  |  ۳  |  ۴  |  ۵  |  ۶  |  ۷  |  ۸  |  ۹  |  ۱۰  |  ...  $ >
مورخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 9 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن معارفه‌ی آقای دکتر حمزه امین طهماسبی به عنوان سرپرست گروه ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان، از زحمات آقای دکتر نجفی مدیر محترم قبلی دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه به منظور آماده‌سازی زیر ساختهای ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت تقدیر و تشکر بعمل آورند و اظهار امیدواری نمودند از این پس شاهد رابطه مستمر و پیگیر دانشکده‌ها با جامعه و صنعت باشیم.
در ادامه ضمن اشاره به سفرشان به دانشگاه فردوسی مشهد افزودند ما باید ضمن استفاده از تجربیات دانشگاههای بزرگ که سابقه‌ی بیشتری نسبت به دانشگاه گیلان دارند، درصدد همکاریهای بین دانشگاهی بیشتری باشیم.
سپس آقای دکتر آروند به پرداخت 30 درصد مرحله‌ی دوم گرنت سال 94 و پرداخت 25 درصد اعتبار اولیه طرحهای پژوهشی اعضاء هیات‌علمی با سابقه‌ی کمتر از سه سال، اشاره نموده و افزودند اساتید محترم تا ۹۵/۵/۲۰ مهلت دارند کارکردهای سال 94 خود را در سامانه داده‌پردازی پژوهش بارگذاری نمایند و دانشکده‌ها نیز تا ۹۵/۵/۳۰ مهلت دارند این اطلاعات را در سامانه بررسی و تایید کنند و افزودند در جلسه آینده شورای پژوهشی دانشگاه امتیاز کل گرنت سال 95 تعیین و اعلام خواهد شد. در ادامه آقای دکتر میرحسینی از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند در جلسه آتی در خصوص نحوه‌ی پرداخت گرنت، کیفی سازی آن و ایجاد انگیزش در اعضاء هیات علمی، پیشنهادات خود را ارائه نمایند.
آقای دکتر میرحسینی ضمن اشاره به جدول ردیف 14 اعتبارات طرحهای کلان، که قبلا به دانشکده ها ابلاغ شده است. ضمن تشکر از دانشکده‌های منابع طبیعی و کشاورزی بابت ارسال طرحها، از سایر معاونین خواستند حداکثر تا هفته‌ی آتی اولویتهای دانشکده‌های خود را به این حوزه اعلام فرمایند.

مصوبات جلسه

مقرر گردید آیین نامه ابلاغ شده "تاسیس هسته‌های دانشجویی پژوهش محور در دانشگاهها" از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از این پس جهت تشکیل هسته‌های پژوهش دانشجویی در دانشگاه گیلان، اعمال گردد.

در خصوص درخواست دکتر احمدی‌فر مبنی بر تشکیل هسته پژوهش جهت راه اندازی آزمایشگاه معماری سازمانی در دانشگاه گیلان، مقرر گردید حوزه ی مدیریت پژوهش و فناوری با همکاری دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه، پیش نویس آیین نامه تشکیل هسته پژوهش اساتید دانشگاه را تهیه نمایند تا در جلسه آتی شورای پژوهشی این آیین نامه بررسی و مصوب گردد.

در خصوص درخواست شرکت دانشگاه گیلان در نهمین جشنواره فناوری نانو کشور توسط آقای دکتر محمدحسن لقمانی عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و مسئول محترم نهاد ترویج نانو در دانشگاه گیلان، ضمن تعیین میزان مشارکت اعضاء هیات علمی و محققین نانو، جهت برآورد متراژ غرفه مورد نیاز، با شرکت دانشگاه در این جشنواره موافقت بعمل آمد.

در خصوص درخواست گروه پژوهشی کرم ابریشم مبنی بر استفاده از عنوان انگلیسی
Research Department of Sericulture در انتشارات مرتبط با حوزه‌ی نوغانداری، مقرر گردید ضمن بررسی مجدد عنوان انگلیسی پیشنهادی در گروه پژوهشی کرم ابریشم، پس از تصویب عنوان جدید، از طریق این گروه به دانشکده‌ها ابلاغ گردد.

با چاپ کتاب " مرجع کاربردی برای راهبردهای ناب، چابک و ترکیبی(ناب چابک)" آقای دکتر محمود مرادی و آقای نیما اسفندیاری، بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت آقای دکتر محمود مرادی، موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " سازشناسی موسیقی جهانی " آقای منصور حبیب دوست، بصورت تدوین، با توجه به نمرات داوران خارجی کتاب و نظر اعضاء شورای پژوهشی دانشگاه، موافقت بعمل نیامد.مورخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 9 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر آروند ضمن تشکر از دانشکده‌هایی که اساتید واجد شرایط دریافت جایزه علامه طباطبایی را به این حوزه معرفی نمودند، از سایر معاونین پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند، حداکثر تا تاریخ ۹۵/۴/۵، اساتید واجد شرایط دانشکده را در صورت وجود، به این حوزه معرفی فرمایند.
همچنین ایشان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت ارسال اولویتهای پژوهشی دانشگاه به صندوق حمایت از پژوهشگران، از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند در اسرع وقت نسبت به جمع‌بندی اولویتهای پژوهشی دانشکده و ارسال آنها به این حوزه اقدام فرمایند.

مصوبات جلسه

با درخواست تغییر نشریه علوم تحقیقات بذر ایران از "دوفصلنامه" به "فصلنامه" موافقت بعمل آمد و مقرر گردید جهت مجوز دریافت یک میلیون ریال حق چاپ مقاله در نشریه، با وزارت علوم تحقیقات و فناوری مکاتبه گردد.

با درخواست برگزاری "پنجمین کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران" دانشکده فنی در تاریخ 18 الی 19 اسفند95، با توجه به نظر مساعد کارگروه همایشهای دانشگاه، موافقت بعمل آمد.

گزارش فرصت مطالعاتی آقای دکتر صلاحی در جلسه مطرح شده و مصوب گردید. همچنین مقرر شد علاوه بر حضور ایشان و ارائه گزارش در جلسه بعد شورای پژوهشی دانشگاه، دانشکده ریاضی نیز با برگزاری سمینار و کارگاههای دانشجویی از تجربیات اندوخته شده ایشان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده استفاده نماید.

سقف تعداد پایان‌نامه‌های قابل راهنمایی توسط اعضاء هیات علمی پژوهشی، حداکثر تا 3 پایان نامه جهت راهنمایی و با مشاوره پایان نامه‌ها، کلا 26 واحد مصوب گردید.مورخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۸

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفتند.
سپس آقای دکتر آروند در خصوص نامه دریافتی از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، مبنی بر ارسال لیست اولویت‌های پژوهشی دانشگاه، از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند ضمن پیگیری جمع آوری اولویت‌های پژوهشی در جلسات گروه‌های دانشکده، لیست اولویتهای پژوهشی دانشکده را جهت جمع بندی به این حوزه ارسال فرمایند.
همچنین افزودند اعضاء محترم هیات‌علمی تا 20 خردادماه فرصت دارند اطلاعات پژوهشی سال 94 خود را در سامانه داده پردازی پژوهش و فناوری، بارگذاری نمایند. در این زمینه از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند به نحو مقتضی در دانشکده‌ها اطلاع رسانی فرمایند.
آقای دکتر مرادی مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه نیز ضمن اعلام برگزاری اولین کمیته کارآفرینی دانشگاه، از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند ضمن نیازسنجی کارگاهها در دانشکده، عناوین پیشنهادی خود را جهت برگزاری کارگاه به این حوزه ارسال فرمایند.

مصوبات جلسه

با انصراف آقای دکتر سیدابوذر افتخاری از اجرای طرح پژوهشی " الگوریتم های عددی با استفاده از روش DQM برای حل مسائل اندرکنش سازهسیال " موافقت بعمل آمد.

با درخواست آقای دکتر حسن درمانی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی مبنی بر فرصت مطالعاتی در دانشگاه لئون کشور اسپانیا، از اول تیرماه لغایت آخر آذرماه، موافقت بعمل آمد.

طرح پژوهشی خانم دکتر صفورا اسدی تحت عنوان " ارزیابی آلودگی خاک های شالیزاری به کادمیوم ناشی از کودهای شیمیایی " با توجه به نمره داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه، خاتمه یافته اعلام گردید.

با چاپ کتاب " فیزیک همجوشی لختی(جلد اول) " آقای دکتر عباس قاسمی زاد و خانمها مریم السادات حسینی نژاد و طاهره حدیثی نیا و افسانه کربلایی آقایی، بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت آقای دکتر عباس قاسمی زاد، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، یاد و خاطره سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشتند.
آقای دکتر آروند نیز از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها و اعضاء محترم شورای پژوهشی دانشگاه، جهت حضور در "نهمین همایش روابط فرهنگی و تاریخی ایران و ترکیه" که در روزهای 8 و 9 خرداد 95 برگزار می‌گردد، دعوت بعمل آوردند.

مصوبات جلسه
با حضور خانم پروفسور M.I.Todorovska در دانشکده فنی جهت برگزاری سخنرانی های علمی تخصصی برای اعضاء هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه‌ی مهندسی زلزله موافقت بعمل آمد و مقرر گردید هماهنگی‌های لازم در این زمینه از طریق دفتر همکاریهای علمی و روابط بین الملل دانشگاه صورت پذیرد.

با انصراف آقای دکتر نوید شریفی از اجرای طرح پژوهشی "بهینه سازی عملکرد اجکتورهای بخار در افزایش بهره وری سیستم های آب شیرین کن حرارتی" موافقت بعمل آمد.

مصوب گردید مقالات ارائه شده در "همایش ملی تحلیل پوششی داده ها" که توسط انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و انجمن مهندسی مالی برگزار می‌گردد مورد تایید بوده و امتیاز مقاله به آنها تعلق بگیرد.

پیشنهادیه شیوه نامه حمایت از پایان نامه های کاربردی و فناورانه دانشجویی دانشگاه گیلان، که توسط دفتر ارتباط با جامعه تهیه گردیده بود مورد بررسی قرار گرفت ومقرر گردید پس از اعمال اصلاحات، جهت تصویب به هیات رئیسه دانشگاه ارسال گردد.

با چاپ کتاب " هویت و معماری " آقای دکتر امیررضا کریمی‌آذر و سرکار خانم مهسا صفرنژاد بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " شناخت فضاهای شهری " سرکار خانم دکتر مهرناز مولوی بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب توسط خود ایشان موافقت بعمل آمد.

چاپ کتاب " دگرگونی معرفت شناختی در متدشناسی علوم انسانی" آقای دکتر منصور هاشمی، با توجه به شرایط موجود کتاب و نظر مولف در خصوص عدم اعمال اصلاحات لازم، مورد تصویب قرار نگرفت.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۲/۲۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر بانی در خصوص دستاوردهای سفر هیات دانشگاه گیلان به دانشگاههای آلمان و فرانسه و شرکت Baader ،گزارش ارائه نمودند.
سپس آقای دکتر پیمان نیز گزارشی در خصوص معرفی مرکز رشد و واحدهای فناور آن ارائه نمودند.

مصوبات جلسه

مصوب گردید در جلسه ای مشترک آقایان دکتر پیمان، دکتر کوهی کمالی و دکتر مرادی، چگونگی راه اندازی واحدهای R&D را خصوصاً با شرکت Baader آلمان، برنامه ریزی نمایند.

مصوب گردید از تاریخ ۹۵/۱/۱ لیست ایندکس های ارائه شده از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در خصوص مقالات چاپ شده اعضاء هیات علمی، اعمال گردد. بدیهی است در خصوص مقالات ارسال شده به نشریات قبل از تاریخ فوق، کمافی السابق عمل خواهد شد.

مصوب گردید در مقالات اعضاء هیات علمی که با دانشجویان پردیس مقاله چاپ می نمایند، نام پردیس دانشگاه گیلان به عنوان آدرس دوم قید گردد.

با چاپ کتاب " هیدروشیمی " آقای اکبر نصرا... زاده بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "سمینار دوسالانه جبرخطی و کاربردهای آن" توسط گروه ریاضی کاربردی دانشکده ریاضی، در سال96، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری " سمینار دوسالانه آنالیز عددی" توسط گروه ریاضی کاربردی دانشکده ریاضی، در سال96، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم های دینامیکی" توسط گروه ریاضی محض دانشکده ریاضی، در سال97، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری گردهمایی علمی "محصولات تراریخته: سلامت محیط زیست و امنیت غذایی" توسط کارگروه فناوری زیستی دانشگاه، در تاریخ ۹۵/۲/۲۹ موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. در ابتدا آقای دکتر میرحسینی به معاون جدید پژوهش و فناوری دانشکده علوم پایه، آقای دکتر نصرت ا... محمودی، که به جمع اعضاء شورای پژوهشی دانشگاه پیوستند،خیرمقدم گفتند و افزودند در سال گذشته دانشگاه گیلان در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری حضور نسبتا خوبی داشت. امسال نیز جهت حضور فعال‌تر لازم است از الان برنامه‌ریزی مدونی داشته باشیم. لذا معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها ضمن معرفی دستاوردهای جدید دانشکده، لازم است به معرفی طرحهای برون دانشگاهی انجام شده، توجه خاصی داشته باشند و افزودند این نمایشگاهها می‌توانند مکان مناسبی جهت معرفی شرکتهای دانش‌بنیان نیز باشند. در ادامه ضمن بیان اینکه ستاد بحران در استان تشکیل شده است و دستگاههای استان نیز در این زمینه اقداماتی انجام داده اند و کانونهای بحران شناسایی شده‌اند، از معاونین محترم خواستند با توجه به نقش پژوهش در زمینه کنترل بحران، به پژوهشگران علاقمند اطلاع رسانی فرمایند که می‌توانند جهت حل مشکلات استان پروژه‌های تحقیقاتی خود را در این زمینه‌ها انتخاب نمایند که البته لازمه‌ی آن را ارتباط دانشکده‌ها با دستگاههای اجرایی دانستند. همچنین ایشان از مسئول محترم راه‌اندازی پژوهشکده گیلانشناسی خواستند بطور جدی پیگیر تصویب پژوهشکده گیلانشناسی باشند.
همچنین آقای دکتر میرحسینی افزودند اگر پژوهشگران دانشگاه در زمینه حل مشکل منطقه‌ای، پروژه‌های کاربردی داشته باشند که قابل دفاع در وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد، اینگونه طرحها از سوی وزارتخانه حمایت مالی خواهند شد.
ایشان از معاونین پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند با توجه به برنامه 5 ساله در خصوص تجهیز آزمایشگاهها و تخصیص بودجه به آن، در این زمینه همت ویژه داشته باشند و افزودند هفته آینده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از تجهیزات آزمایشگاهی دانشکده‌ها بازدید بعمل خواهد آمد لذا معاونین محترم همکاری و مساعدت لازم را جهت شناسایی آزمایشگاههای دانشکده‌ها داشته باشند.
آقای دکتر آروند ضمن ارائه گزارش تسویه حساب گرنت 94 اعضاء هیات علمی، از معاونین پژوهشی دانشکده‌ها خواستند در خصوص ارائه‌ی گزارش تسویه حساب سایر اعضاء هیات‌علمی که تا کنون تسویه حساب ننموده‌اند پیگیری لازم را مبذول فرمایند.

مصوبات جلسه

مصوب گردید مراحل پذیرش و چاپ مقالات در نشریه‌های دانشگاه گیلان از سوی دانشکده‌ها مورد نظارت و کنترل قرار گیرد و در این زمینه دستورالعمل اجرایی آن از طریق اداره چاپ و انتشارات دانشگاه گیلان تهیه گردیده و در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه مصوب گردد.

با برگزاری همایش ملی" جنگل های شمال ایران: گذشته، حال، آینده" دانشکده منابع طبیعی، 6 الی 7 اردیبهشت ماه سال96، موافقت بعمل آمد.

با همکاری دانشگاه گیلان در برگزاری"همایش بین المللی آبزی‌پروری ماهیان خاویاری برای آینده" که توسط موسسه تحقیقات بین المللی تاسماهیان دریای خزر، در تاریخ 15 الی 16 شهریور ماه سال 95، برگزار می گردد، موافقت بعمل آمد.

با توجه به اهمیت فعالیت پژوهشکده حوضه‌ی آبی دریای خزر و ردیف بودجه‌ی مستقل این پژوهشکده، به منظور سوق دهی پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی ارشد و دکتری، جهت حمایت مالی از سوی پژوهشکده و با توجه به ضرورت تدوین آیین‌نامه حمایت پژوهشی در پژوهشکده حوضه‌ی آبی دریای خزر جهت انجام این مهم، این آیین‌نامه در جلسه مورد ارزیابی قرار گرفته و مصوب گردید.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک سال نو افزودند امیدواریم در سال جدید در زمینه تحقیقات علمی فناوری و کارآفرینی قدمهای موثر و خوبی برداریم. همچنین ایشان به معاون دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان، جناب آقای دکتر حامد محدث دیلمی، به عنوان عضو جدید شورای پزوهشی دانشگاه، خیرمقدم گفتند.
در ادامه آقای دکتر مرادی از نحوه‌ی ارائه و تصویب طرحهای پژوهشی، جهت جذب یک درصد اعتبار پژوهشی دستگاههای استان، گزارشی ارائه نمودند و آقای دکتر میرحسینی خاطر نشان کردند بهتر است برای جذب این اعتبارات در سال آینده از الان برنامه داشته باشیم.
دکتر میرحسینی در ادامه افزودند پس از پیگیری های بعمل آمده و ضرورت ایجاد مرکز رشد در دانشگاه گیلان تمهیداتی در این خصوص اندیشیده شد و یک مرکز رشد با تلاش و همکاری آقای دکتر غیبی ایجاد گردید. این مرکز تا کنون توانسته است تعدادی پروژه تحقیقاتی جمع آوری نموده و فعالیت نماید. با پیگیری های مستمر هم اکنون توانسته‌ایم مرکز رشد دانشگاه گیلان را به تصویب برسانیم. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر غیبی، آقای دکتر پیمان را به عنوان مدیر مرکز رشد دانشگاه گیلان، معرفی نمودند.
سپس آقای دکتر آروند گزارش مبسوطی از نحوه و تعداد تسویه حساب گرنت سال 94 ارائه نموده و افزودند جهت تسویه حساب 30% گرنت پرداخت شده مرحله اول، اعضا هیات علمی که نتوانسته‌اند با امتیاز تسویه حساب کنند، می توانند مبلغ باقی مانده را با ارائه فاکتور تسویه حساب نمایند.
همچنین آقای دکتر شیرزادیان، مسئول کارگروه تجهیز تعمیر و ایمنی آزمایشگاهها، در انتهای جلسه در خصوص وضعیت آزمایشگاههای دانشکده ها، اقدامات انجام شده و برنامه های آتی، گزارشی جامع ارائه نمودند.
مصوبات جلسه
مصوب گردید اساتیدی که توانسته اند 30% گرنت خود را تسویه حساب نمایند نیز می توانند 40% خود را به سال آینده انتقال دهند. در این صورت مابه التفاوت مبلغ 60% تسویه نشده آنها، با اسناد قابل تسویه حساب نمی باشد.
مصوب گردید ضرایب منفی برای نویسندگان مقالات که بصورت مشترک با پژوهشگران خارجی اقدام به نوشتن مقاله می‌کنند حذف گردد و امتیاز مقالات آنها، بدون در نظر گرفتن نویسندگان خارجی منظور گردد.

با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه‌ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.

ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /اعتبار طرح(ریال)
1/علوم انسانی/دکتر سمیرا محمودی/زمینه یابی و امکان سنجی متنوع سازی فعالیت های اقتصادی در مناطق روستایی استان گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2/ریاضی/دکتر رضا زارعی/تحلیل قابلیت اطمینان سیستم ها در شرایط نادقیق/۲۰/۰۰۰/۰۰۰
3/فنی/دکتر مهدی امینیان/طراحی بورد مدارهای قابل بازپیکربندی چند منظوره/۴۰/۰۰۰/۰۰۰
4/فنی/دکتر آرش منتظری/سنتز و بررسی خواص زیست سازگاری برون تن Invitro نانو کامپوزیت کیتوسانپلی وینیل پیرولدون تقویت شده با نانو لوله های کربنی دو جداره DWCNT؛ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
5/فنی/دکتر یاسر بهاری ملامحله/تاثیر نانو اکسید گرافن (GO) روی خواص فیزیکی و ویسکوالاستیک پلیمر هیبریدی کیتوسانپلی وینیل پیرولیدون/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
6/فنی/دکتر محمدحسن لقمانی/سنتز نانو ذرات پلیمری قالب مولکولی جهت استخراج اوژنول از عصاره میخک و بکارگیری آن به عنوان نانو حامل دارویی/۴۰/۰۰۰/۰۰۰
7/فنی شرق گیلان/دکتر سید ابوذر افتخاری/الگوریتم های عددی با استفاده از روش DQM برای حل مسائل اندرکنش سازه سیال/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
8/فنی شرق گیلان/ دکتر رمضان نعمتی کشتلی/ارزیابی صنایع استان گیلان بر اساس زنجیره تامین سبز / ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
9/فنی شرق گیلان/دکتر طاها بخشپوری/بهبود عملکرد الگوریتم بهینه یابی تبخیر آب و کاربرد آن در مسائل بهینه یابی سازه ای بزرگ مقیاس/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
10/فنی شرق گیلان/دکتر نوید شریفی/بهینه سازی عملکرد اجکتورهای بخار در افزایش بهره وری سیستم های آب شیرین کن حرارتی / ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
11/فنی شرق گیلان/دکتر محدکاظم انوری فرد/بهبود ولتاژ شکست افزارهای اثر میدانی فلزنیمه هادی در فناوری سیلیسیم روی عایق/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
12/فنی شرق گیلان/دکتر حمزه امین طهماسبی/تقلیل عدم قطعیت های محیطی برنامه ریزی استراتژیک با استفاده از رویکرد برنامه ریزی سناریو(مطالعه موردی: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان)/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰


با تسویه حساب گرنت سال 94 اعضاء هیات علمی به شرح ذیل موافقت بعمل آمد.

ردیف ؛نام خانوادگی نام؛دانشکده ؛گروه آموزشی ؛درصد
1؛ابراهیم پور ازبری مصطفی؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
2؛اسماعیل پور رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
3؛اکبری محسن ؛ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
4؛دوستار محمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
5؛رمضان پور اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
6؛رمضانیان محمد رحیم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
7؛قلی زاده محمدحسن ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
8؛مرادی محمود ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
9؛ملک اخلاق اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛10.4%
10؛میر عسکری سید رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛36.3%
11؛یاکیده کیخسرو ؛ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛33.7%
12؛آقابابایی حسین ؛ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛26%
13؛اسدی نژاد سید محمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛60%
14؛جانی پور مجتبی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛31%
15؛سبحانی مهین ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛33.3%
16؛مقصودی رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛60%
17؛تسلیمی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛32.3%
18؛خزانه دارلو محمد علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛47.7%
19؛رضایتی کیشه خاله محرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛60%
20؛رضی احمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛49.1%
21؛صفایی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛56.6%
22؛حسینی اجداد نیاکی سید اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛47.2%
23؛رجبی فرهاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛27%
24؛رخشنده نیا سیده اکرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛57.8%
25؛روشنفکر اکرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛29.8%
26؛شعبانی چافجیری هادی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛60%
27؛برکت بهزاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛48.1%
28؛تحریری عبدالرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
29؛حساس خواه ژاله ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
30؛خلیلی ثابت مسعود ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
31؛دانای طوس مریم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی؛ 60%
32؛شعبانی منصور ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
33؛فرح بخش علیرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
34؛مهدوی زفرقندی امیر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
35؛افقی نادر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
36؛حلاج زاده هدی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛43.2%
37؛رحمتی محمد مهدی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛44.4%
38؛عباد اللهی چنذانق حمید ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛38.7%
39؛علیخواه فردین ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛50.7%
40؛غلامی شکارسرائی محمدرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
41؛مسعود نیا ابراهیم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
42؛یعقوبی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛39.1%
43؛اصغری فرهاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم تربیتی ؛60%
44؛صادقی عباس ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم تربیتی ؛60%
45؛ابوالقاسمی عباس ؛ادبیات و علوم انسانی ؛روانشناسی ؛28.1%
46؛حسین خانزاده عباسعلی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
47؛خسرو جاوید مهناز ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
48؛شاکری نیا ایرج ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
49؛موسوی سید ولی ا... ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛40.7%
50؛کافی ماسوله سیدموسی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
51؛جانسیز احمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛60%
52؛سیمبر رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛60%
53؛نیاکویی سید امیر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛59.5%
54؛یاسوری مجید ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ جغرافیا ؛60%
55؛مهدیخانلی سوینج ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان روسی ؛60%
56؛گل اندام آرش ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان روسی ؛60%
57؛اراضی حمید ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 60%
58؛دمیرچی ارسلان ؛تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 4%
59؛رحمانی نیا فرهاد ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 50.4%
60؛محبی حمید ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 27.8%
61؛مهربانی جواد ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 56.5%
62؛میرزایی قاضیانی بهمن ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 58.4%
63؛بنار نوشین ؛تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 60%
64؛رمضانی نژاد رحیم ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 54.6%
65؛شفیعی کردشولی شهرام ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 5.7%
66؛همتی نژاد طولی مهرعلی ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 47.8%
67؛دانشمندی حسن ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
68؛شمسی ماجلان علی ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
69؛نورسته علی اصغر ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
70؛آیاتی زینب ؛دانشکده شرق گیلان ؛ علوم مهندسی شرق گیلان؛ 41.7%
71؛میرزازاده محمد علی ؛ دانشکده شرق گیلان ؛علوم مهندسی شرق گیلان؛ 59.8%
72؛پناهی عباس ؛گیلان شناسی ؛ پژوهشی گیلان شناسی؛ 60%
73؛کهنسال واجارگاه حسن ؛گیلان شناسی ؛ پژوهشی گیلان شناسی؛ 60%
74؛بنیاد امیر اسلام ؛ منابع طبیعی ؛جنگلداری؛ 60%
75؛ترکمن جواد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 39.8%
76؛حسن زاد ناورودی ایرج ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
77؛صالحی علی ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 46.7%
78؛طاهری آبکنار کامبیز ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
79؛قدس خواه دریایی مهرداد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
80؛محمدی لیمایی سلیمان ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
81؛نقدی رامین ؛منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
82؛نیکوی مهرداد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
83؛پور بابایی حسن ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 56.3%
84؛ایمانپور نمین جاوید ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
85؛خوش خلق مجیدرضا ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
86؛ستاری مسعود ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
87؛زکی پور رحیم آبادی اسحق ؛ منابع طبیعی؛ شیلات؛ 60%
88؛علاف نویریان حمید ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
89؛فلاحتکار بهرام ؛منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
90؛موسوی ثابت سید حامد ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
91؛زرکامی رحمت ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 42.9%
92؛ستوهیان فرزاد ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
93؛محمدی محسن ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
94؛نادری سعید ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
95؛غلامی وحید ؛منابع طبیعی ؛ آبخیزداری؛ 60%
96؛کلته امان محمد ؛منابع طبیعی ؛ آبخیزداری؛ 60%
97؛افراخته حسین ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
98؛باغرامیان آلفرد ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
99؛حسن زاده پاک رضائی رضا ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
100؛سیفعلی هرسینی جلیل ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 30.9%
101؛شهنازی رضا ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
102؛صابرکاری علیرضا ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
103؛فلاح چولابی اسماعیل ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 10.8%
104؛قربانی نژاد فومنی حبیب ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
105؛مجللی مقدم حامد ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
106؛نحوی منوچهر ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
107؛نیارکی اصلی راهبه ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
108؛امانی فرد نیما ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
109؛انصاری خلخالی رضا ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
110؛بابایی هاشم ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
111؛جمالی علی ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 42.7%
112؛جواهرده کورش ؛ فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
113؛محمودی مهر جواد ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
114؛نجفی فرید ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
115؛نریمان زاده نادر ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 51.4%
116؛چائی بخش لنگرودی علی ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
117؛کلته محمد ؛ فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 3.6%
118؛کوهی کمالی رامین ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
119؛رزاقی لنگرودی جواد ؛فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
120؛صالح جلالی رضا ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
121؛عربانی مهیار ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 53.7%
122؛عفتی میثم ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
123؛قربانی علی ؛ فنی ؛مهندسی عمران؛ 29.3%
124؛خداپرست حقی اکبر ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 23%
125؛شمس ناتری علی ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
126؛متقی طلب وحید ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 59.4%
127؛مختاری جواد ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
128؛نوروزی بابک ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 29.8%
129؛اشرف طالش سید سیامک ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
130؛خیاطی غلام ؛فنی ؛مهندسی شیمی؛ 60%
131؛صالحی محمد علی ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
132؛صیاد امین جواد ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
133؛عباسی بهروز ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 57.4%
134؛قناد زاده گیلانی حسین ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 40.8%
135؛ابراهیمی آتانی رضا ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 50.4%
136؛احمدی فر حمیدرضا ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 16.5%
137؛شاه بهرامی اسدالله ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 60%
138؛میرروشندل سید ابوالقاسم ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 60%
139؛حسینی گلگو سید محسن ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
140؛نوری مهدی ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
141؛حقیقی پشتیری امین ؛ فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 57.6%
142؛عباسی مرجان ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 33.9%
143؛صدر ممتازی علی ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 5.3%
144؛اسمعیلی قدسی فرهاد ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
145؛باقری میثم ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
146؛جعفری ساعد ؛علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
147؛رحیم پور سلیمانی حمید ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
148؛روضاتی سید محمد ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
149؛صدرممتاز علیرضا ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
150؛صفاری رضا ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
151؛فرجامی شایسته صابر ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
152؛قاسمی زاد عباس ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
153؛مرتضی پور علی ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
154؛مهدوی فر سعید ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 30.9%
155؛هادی پور سیاه مزگی حنیف ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 55.4%
156؛پناهی حسین ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
157؛آروند مجید ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
158؛انصاری رضا ؛علوم پایه ؛شیمی؛ 60%
159؛خلیلی بهزاد ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
160؛خورشیدی حسینی علیرضا ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
161؛دژم پناه حمید ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
162؛رادمقدم کورش ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
163؛روحی حسین ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
164؛زنجانچی محمد علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
165؛سهراب نژاد شبنم ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
166؛شیرینی فرهاد ؛علوم پایه ؛شیمی؛ 60%
167؛طباطبائیان خلیل ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
168؛عابدینی معصومه ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
169؛علیزاده عربانی نینا ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
170؛فلاح شجاعی عبدالله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
171؛فلاح معافی هادی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 33.2%
172؛قلمی چوبر بهرام ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
173؛قناد زاده گیلانی علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
174؛مامقانی منوچهر ؛علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
175؛محمد خواه علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 10.6%
176؛محمدی اسداله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
177؛محمودی نصرت الله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
178؛یحیی زاده آسیه ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
179؛چایی بخش لنگرودی ناز ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 58.8%
180؛آقا معالی محمود رضا ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 55.1%
181؛اصغری سید محسن ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
182؛بانی علی ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
183؛حاصلی محمد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
184؛حیدری بهروز ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
185؛سرمد جنت ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 24.5%
186؛سریری ریحانه ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
187؛سعیدی مهرورز شهریار ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
188؛شعبانی پور نادر ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 7.5%
189؛صالحی زیور ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
190؛غفوری استیار حسین ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
191؛مشایخی فرهاد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
192؛مهدی پور مقدم محمد جواد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 43.2%
193؛عیمی اکرم سادات ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
194؛نورسته نیا اکبر ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
195؛فقیر مرضیه بیگم ؛علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 58%
196؛وزیری حمید رضا ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
197؛امینی خواه حسین ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
198؛بی آزار جعفر ؛علوم ریاضی ؛ریاضی کاربردی؛ 60%
199؛خجسته سالکویه داود ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
200؛صلاحی مازیار ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
201؛مهردوست فرشید ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
202؛کتابچی سعید ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
203؛کیانپور محمد ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
204؛احمدی دستجردی داود ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 5.6%
205؛انصاری طرقی حبیب الله ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
206؛انصاری پیری اسماعیل ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
207؛اکبری خشکبیجاری مژگان ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
208؛تقی زاده نصیر ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
209؛سهله حسین ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
210؛عباسی احمد ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 52.2%
211؛عزیز پور اسماعیل ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 14.7%
212؛لامعی جوان ساناز ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 11.7%
213؛هاشمی براگوری منصور ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
214؛فتحی واجارگاه بهروز ؛ علوم ریاضی ؛ آمار؛ 60%
215؛احتشامی سید محمدرضا ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 57.3%
216؛اصغری جعفر ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 57.5%
217؛اصفهانی مسعود ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
218؛اعلمی علی ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
219؛حسنی کومله سید حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
220؛ربیعی بابک ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
221؛صبوری عاطفه ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
222؛مجیدیان مجید ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 58.3%
223؛محمدوند المیرا ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
224؛الفتی جمالعلی ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 37.7%
225؛حسن پور اصیل معظم ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 22.2%
226؛زکی زاده هدایت ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 16.9%
227؛قاسم نژاد محمود ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 39.2%
228؛اسدی حسین ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
229؛اسدی صفورا ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 56.2%
230؛رمضانپور حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
231؛شعبانپور محمود ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
232؛جلالی سندی جلال ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
233؛جمالی سالار ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
234؛حاجی زاده جلیل ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 59.7%
235؛حسینی رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
236؛خداپرست سید اکبر ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
237؛زیبایی آرش ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
238؛صحراگرد احد ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 15.5%
239؛قدمیاری محمد ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
240؛موسی نژاد صدیقه ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 32.7%
241؛کریمی ملاطی آزاده ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 53.2%
242؛درمانی کوهی حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
243؛روستایی علی مهر محمد ؛ علوم کشاورزی؛ علوم دامی؛ 60%
244؛شاد پرور عبدالاحد ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
245؛قوی حسین زاده نوید ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
246؛محمدی مهرداد ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
247؛محیط اردشیر ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
248؛محیطی اصلی مازیار ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
249؛متقی طلب مجید ؛علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
250؛میرحسینی ضیاءالدین ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
251؛اسمعیلی ورکی مهدی ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
252؛اشرف زاده افشین ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
253؛خالدیان محمد رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
254؛نوابیان مریم ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
255؛وظیفه دوست مجید ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
256؛پیرمرادیان نادر ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 44.6%
257؛سوهانی محمد مهدی ؛ علوم کشاورزی ؛ بیوتکنولوژی؛ 52.2%
258؛شیرزادیان خرم آباد رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ بیوتکنولوژی؛ 57.6%
259؛کاوسی کلاشمی محمد ؛ علوم کشاورزی ؛ اقتصاد کشاورزی؛ 60%
260؛خاکپور مژگان ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 60%
261؛عموزاده لیچایی افشین ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 57%
262؛فاروقی سید محمد رضا ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 45.1%
263؛کریمی آذری امیر رضا ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 60%
264؛زالی نادر ؛ معماری و هنر ؛ شهرسازی؛ 38.8%با چاپ کتاب " مفاهیم کلیدی در اندیشه یورگن هابرماس " آقای دکتر محمدرضا غلامی بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " راهنمای شناسایی بی‌مهرگان آبهای جاری " آقای دکتر جاوید ایمانپور بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با برگزاری" اولین همایش ادبیات پایداری گیلان" دانشکده علوم انسانی، گروه زبان و ادبیات فارسی، در شهریور ماه سال95، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری همایش "روال مقاوم سازی ساختمانهای دانشگاهی"دانشکده فنی، در تاریخ 30 و 31 تیرماه 95، با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی، مهندسی زلزله، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "نهمین همایش روابط فرهنگی ایران و ترکیه" دانشکده علوم انسانی، در تاریخ 8 و 9 خردادماه 95، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "یازدهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران" دانشکده فنی، در سال 97، موافقت بعمل آمد.مورخ: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن اعلام خبر تاسیس مرکز رشد دانشگاه گیلان، ابراز امیدواری نمودند ایجاد این مرکز، شرایط لازم برای کارآفرینی در دانشکده‌ها فراهم آورد و افزودند هم‌اکنون بالغ بر40 طرح آماده‌ی ارائه به این مرکز وجود دارد و ما امیدواریم به مرور شاهد انعقاد قراردادهای بیشتری با صنعت و جامعه باشیم که در حال حاضر کارگروههایی نیز به همین منظور در دانشکده ها تشکیل شده است.
در ادامه افزودند جدول اعتبارات ردیفهای بودجه، در اختیار معاونین قرار خواهد گرفت که معاونین محترم می‌توانند مواردی که می‌توان از آن استفاده نمود را مشخص فرمایند. ایشان افزودند به منظور تدوین برنامه ششم توسعه، کارگروههای تخصصی در دفتر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیل شده است که تعدادی از اساتید دانشگاه گیلان، عضو این کارگروهها هستند و آقای دکتر حمید اوغلی را به عنوان رابط دانشگاه گیلان معرفی فرمودند.
آقای دکتر حمید اوغلی افزودند به منظور اینکه بتوانیم در این کارگروهها نظامند عمل کنیم کارگروههایی شبیه به آنچه در استانداری تشکیل شده است را در دانشکده ها ایجاد نموده ایم تا مواردی که مقرر است در کارگروههای استانداری مطرح شوند ابتدا در این کمیته‌ها بررسی و نتایج ارسال ‌گردد. همچنین ایشان از معاونین محترم دانشکده‌ها خواستند اعضاء هیات علمی دانشکده ها را جهت شرکت در این کمیته‌ها معرفی فرمایند.
آقای دکتر مرادی به جدول میزان 1% اعتبارات دستگاههای اجرایی که در اختیار معاونین محترم قرار داده شده است اشاره نموده و افزودند معاونین محترم می‌توانند بعضی از اولویت های پژوهشی دانشکده‌ی خود را مشخص نموده و ضمن اطلاع رسانی به اعضاء هیات‌علمی دانشکده، پروپزالهای مربوطه را جهت ارسال به استانداری آماده نمایند. همچنین در این زمینه می‌توانند عناوین پایان نامه‌های دانشجویان دکتری که با این اولویت‌ها متناسب باشند را نیز اعلام فرمایند تا توسط دستگاههای اجرایی پشتیبانی مالی شوند. این امر شامل عناوین پایان‌نامه های خیلی‌خوب و کاربردی کارشناسی ارشد نیز خواهد شد.
آقای دکتر آروند افزودند فرم تسویه حساب 60% گرنت هم اکنون در سامانه داده‌پردازی پژوهش آماده است و اعضاء محترم هیات علمی می‌توانند این فرم را در سه نسخه پرینت نموده ضمن امضاء، ارسال فرمایند. در صورتیکه مبلغ تسویه حساب عضو هیات علمی کمتر از 60% درصد باشد، تا 20فروردین سال 95 فرصت دارند تا امتیاز آنها به 60% برسد و تسویه حساب نمایند. چنانچه عضو هیات علمی نتواند تا 20 فروردین کل مبلغ60% گرنت خود را تسویه حساب نماید، می‌بایست مابقی بدهی خود را با اسناد مثبته تسویه حساب فرماید.
همچنین اعضاء هیات‌علمی می‌توانند 40% مبلغ گرنت خود را به سال آینده انتقال دهند به همین منظور یک آیکون در سامانه داده پردازی پژوهش قرار خواهد گرفت. کسانی می توانند 40% گرنت خود را به سال آینده انتقال دهند که مبلغ 60% خودشان را بطور کامل تسویه نموده باشند.

مصوبات جلسه
با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.
ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /مبلغ اعتبار(ریال)
1/علوم انسانی/دکتر محمود داودی/تحلیل روند و پهنه بندی خشکسالی در استان گیلان ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2/تربیت بدنی /دکتر سید حسین حسینی/بررسی پوزیشن زاویه ای پاتلا و ارتباط آن با درد و توانایی عملکردی زانو در ورزشکاران مبتلا به سندروم فشار خارجی پاتلوفمورال ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
3/تربیت بدنی/دکتر مینا ملائی/بررسی خوشنامی و کیفیت خدمات در دانشکده تربیت بدنی و مقایسه آن با سایر دانشکده های دانشگاه گیلان ۱۸/۰۰۰/۰۰۰

با چاپ کتاب " مدیریت منابع انسانی در ورزش " آقای دکتر رحیم رمضانی نژاد بصورت تالیف، منوط به افزودن جداول و اصلاح شماره سرفصلها و پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " تربیت بر درگاه آفتاب عاشورا «حضرت امام حسین علیه‌السلام»" خانم فاطمه حسینی دولت‌آبادی بصورت تالیف، منوط به تغییر عنوان و تکمیل رفرنس ها و پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مولف موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " مدل‌سازی جریان‌‌های دوفازی " آقای دکتر رامین کوهی‌کمالی بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " علم اکوستیک و کنترل نوفه های صنعتی " آقای دکتر بابک توکلی بصورت ترجمه، منوط به ترجمه عنوان، مطابق عنوان اصلی کتاب و پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " آموزش موسیقیایی موسیقی" خانم دکتر نرگس ذاکر جعفری و آقای منصور حبیب‌دوست بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مترجمین موافقت بعمل آمد.

با برگزاری" همایش بین المللی محیط زیست دریای خزر و توسعه پایدار" دانشکده منابع‌طبیعی در شهریور ماه سال96 موافقت بعمل آمد.
با درخواست آقای دکتر بهرام فلاحتکار مبنی بر فرصت مطالعاتی یکساله در دانشگاه ایالتی اوهایو کشور آمریکا، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تقدیر از زحمات آقای دکتر نجفی، مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه، برای ایشان آروزی توفیق و بهروزی نمودند و آقای دکتر مرادی را به عنوان مدیر جدید دفتر کار آفرینی و ارتباط با جامعه و آقای دکتر آروند را به عنوان مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه، معرفی نمودند.
در ادامه‌ی جلسه آقای دکتر نجفی گزارشی از اقدامات انجام شده ایشان در طول مدت تصدی در دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه ارائه نمودند و دکتر مرادی و دکتر آروند نیز هر کدام درخصوص برنامه های خود برای ادامه کار در حوزه‌ی فعالیتی، توضیحاتی بیان نمودند.
آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک به مناسبت اجرای دو طرح پسا دکتری توسط دو نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان، آقایان دکتر شیرینی و دکتر رحمانی نیا افزودند اولین کرسی نظریه پردازی روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۸ در دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد و از معاونین محترم و اعضاء هیات علمی دانشگاه جهت شرکت در این اجلاس دعوت بعمل آوردند.
همچنین آقای دکتر مرادی در خصوص نحوه ی تسویه حساب 60% گرنت افزودند فرم گزارش سال 94 آماده می باشد و مطابق امتیاز کسب شده در سامانه داده پردازی پژوهش، تسویه حساب اعضاء هیات علمی صورت خواهد گرفت. لذا از اعضاء محترم شورا خواستند به اساتید محترم دانشکده ها اطلاع رسانی فرمایند تا فرم گزارش تسویه حساب گرنت خود را از سامانه دریافت نموده و در سه نسخه امضا فرمایند. معاونین محترم دانشکده ها نیز پس از امضا این گزارشها آنها را به این معاونت ارسال فرمایند.
مصوبات جلسه
با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.
ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /مبلغ اعتبار(ریال)
1 /فنی شرق گیلان /دکتر میلاد ابراهیم نژاد /توسعه روش حجم بدون المان هموارشده برای تحلیل رفتار الاستوپلاستیک ورق ها/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2 /فنی شرق گیلان /دکتر سید امین بدری /بررسی کاربرد تئوری محدودیت ها در سیستم های تولیدی و ارائه مدلی برای تعیین برنامه زمان بندی اصلی تولید/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
3 /فنی شرق گیلان /دکترحامد محدث دیلمی /بررسی اثر میدان های الکتریکی بر جریان سیال/
۴۰/۰۰۰/۰۰۰
4 /فنی شرق گیلان /دکتر زهرا دانش کفترودی /بررسی تاثیر دریچه اکسیدی بر محصور سازی جریان الکتریکی و موج اپتیکی در لیزرهای نیمه رساتای کاواک قائم گسیل سطحی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
5 /فنی شرق گیلان /دکتر محمد محمدپور مقدم /بهینه سازی فرآیند استخراج ترکیبات طبیعی موجود در چای فرآوری شده/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
6 /فنی شرق گیلان /دکتر بهمن شریف زاده /بررسی عوامل موثر و بهینه سازی استخراج ترکیبات طبیعی موثر موجود در ضایعات چای خشک/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
7 /معماری و هنر /دکتر پریسا آروند /مطالعه تطبیقی جنبه های فرهنگی تصاویر نقاشی دیواری مکان های مذهبی در مقایسه با تصاویر نقاشی دیواری در شهر/ ۲۱/۲۰۰/۰۰۰
8 /معماری و هن/ر دکتر نرگس ذاکر جعفری/ سیر تاریخی همنوازی در موسیقی ایران پس از اسلام تا کنون از منظر چگونگی همنشینی سازها و ارائه ی الگوهایی برای سازبندی در همنوازی های موسیقی دستگاهی ایران/ ۲۰/۷۵۰/۰۰۰
9 /معماری و هنر /دکتر صابر محمدپور /الگوی انتخاب بهینه پناهگاه های اضطراری چند منظوره با رویکرد پدافند غیرعامل با بکارگیری روش AHP، نمونه موردی:شهر رشت/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
10 /معماری و هنر /آقای وصال عربزاده تنظیم و مضراب گذاری ده قطعه از درویش خان برای سه تار/ ۱۷/۴۰۰/۰۰۰
11 /معماری و هنر /آقای منصور حبیب دوست /هارمونی در کرال های باخ/ ۲۵/۵۰۰/۰۰۰
12 /معماری و هنر /آقای مهدی علومی /تدوین و ارائه روش ها و تمرین هایی برای دشیفراژ فرم های ریتمیک موسیقی ایرانی/ ۱۷/۴۰۰/۰۰۰
13 /کشاورزی/ دکتر امیر پورفرزاد/ بهینه سازی شرایط تولید نوشیدنی فراسودمند از فندق/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
14 /کشاورزی /دکتر سیامک غیبی/ تهیه نانو ذرات نقره از عصاره آبی انجیر کوهی و کاربرد آن برای تهیه نانو سنسور با قابلیت کاربردی در آنالیز ویتامین C در نمونه های غذایی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
15 /کشاورزی /دکتر نسرین قربان زاده /تاثیر دو نوع آنتی بیوتیک دارویی(تتراسایکلین و سولفونامید) بر فعالیت های میکروبی خاک های مناطق مختلف استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
16 /کشاورزی /دکتر سمیه جنت رستمی /ارزیابی اکو بهره‌وری در سیستم آب کشاورزی شبکه آبیاری و زهکشی سفیدرود/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
17 /کشاورزی/ دکتر محمدباقر فرهنگی/ بررسی پایداری باکتری‌های آب، خاک و برخی سبزی‌ها در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
18 /کشاورزی /دکتر فرجاد رفیعیدکتر فرزاد هاشم زاده/ تاثیر افزودن مخلوطی از گیاهان دارویی به جیره بر عملکرد، ظرفیت آنتی‌اکسیدانی خون و عضلات و بیان ژن‌های مرتبط با متابولیسم گلوکز در عضلات بره‌های پرواری/ ۸۰/۰۰۰/۰۰۰
19 /کشاورزی/ دکتر ایرج باقریدکتر حماد ذرعی فروش/ طراحی، ساخت و ارزیابی یک سامانه خشک کن خورشیدی بستر سیال برای شلتوک با قابلیت بازیافت انرژی/ ۸۰/۰۰۰/۰۰۰
20 /گروه پژوهشی گیلانشناسی /آقای انوش مرادی /بررسی کارکردهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بازارهای هفتگی شهرستان رودسر/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
21 /علوم انسانی /دکتر شهرام نباتی/ تجزیه و تحلیل افعال با پیشوند pri از نقطه نظر معناییصرفی و واژه سازی در زبان روسی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
22 /علوم انسانی /دکتر لیلا خان جانی /زمینه های کاربردیمعنایی وجه طلب و درخواست در زبان های روسی و فارسی/۲۰/۰۰۰/۰۰۰
23 /علوم انسانی /دکتر مهدی حسام /تحلیل عوامل تاثیرگذار بر وضعیت بازاریابی گردشگری روستایی از دیدگاه کارشناسان در روستاهای شهرستان فومن استان گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
24 /علوم انسانی /دکتر علی پورصفر /تبیین مولفه های فرهنگ یادگیری سازمانی در آموزش عالی: مطالعه موردی دانشگاه گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
25 /علوم پایه/ دکتر طالش ساسانی/ مطالعه تغییرات بیان miR125a در بیماران مبتلا به سرطان پستان در استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
26 /علوم پایه /دکتر سیده شیرین شاهنگیان/ بررسی اثر مهار کننده های رگزایی در شرایطinvitro ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
27 /علوم پایه /دکتر سینا شکارسرائی /استخراج و خالص سازی برخی اسیدهای کربوکسیلیک به کمک حلال (های) آلی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
28 /علوم پایه /دکتر سهیل خوشبین فر /پایداری ترابرد باریکه افروزشی در گداخت هسته‌ای به روش افروزش سریع با راه انداز یونی شتابدارشده لیزری/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
29 /علوم پایه /دکتر روحان رخشایی /افزایش کارایی سطح نانو ذرات سنتز شده به وسیله عوامل ضد تجمع جهت افزایش جذب سطحی آلاینده ی آلی کاتیونی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
30 /علوم پایه /دکتر مصطفی شوریان /طراحی ساخت الکترود الکل دهیدروژناز بواسطه تثبیت مولکول های حدواسط آنتراکوئینون 2 کربوکسیلیک اسید/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
31 /علوم پایه /دکتر جمال مظلوم /بررسی اثر آلایش روی ویژگیهای فیزیکی، فوتوکاتالیستی و ضد باکتری نانو ذرات برپایه اکسید قلع و سریا/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
32 /علوم پایه /دکتر پیوند طاهر پرور /شبیه سازی دوربین گامای پیکسلی دستگاه HiReSPECT به کمک روش مونت کارلو توسط نتایج تجربی بدست آمده از دستگاه/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
33 /علوم پایه /زینب مرادی شوئیلی/ تهیه، شناسایی و بررسی فعالیت کاتالیزوری کمپلکس های هتروژن مس(II) در سنتز مشتقات 2 و 3دی آمینوفنازین/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
34 /علوم پایه/ کمیل بابائی ولنی /محاسبه جفت شدگی های میدان های راموند با دوگانی T بر غشاها با استفاده از عناصر دامنه پراکندگی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
35 /علوم پایه /دکتر حجت اله زمانی/ جداسازی و شناسایی باکتریهای دارای خصوصیات پروبیوتیکی از برخی از محصولات لبنی استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
36 /علوم پایه /دکتر حسین جوان بخت فلاح رودبنه /مطالعه درون گونه ای خصوصیات و کیفیت اسپرم در ارتباط با رقابت اسپرمی خفاش پیپیسترلوس کهلی/ ۲۵/۰۰۰/۰۰۰
37 /منابع طبیعی /دکتر علی فضل الهی /ارزیابی کارآیی مدل های مختلف برآورد فرسایش و رسوب جهت تعیین میزان و خطر فرسایش آبی، مطالعه موردی: حوزه آبخیز ماسوله/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
38 /منابع طبیعی/ دکتر هانیه رستم زاد /تولید و ارزیابی فیلم زیست تخریب پذیر کیتوزانشیرین بیان به منظور بسته بندی و افزایش ماندگاری ماهی در یخچال/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
39 /منابع طبیعی /دکتر اسماعیل قجر /برنامه ریزی اقتصادی حمل و نقل به منظور خروج محصولات چوبی جنگل/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
40 /منابع طبیعی /دکتر ادریس تقوایی /بررسی تغییرات دبی رواناب تحت سناریوهای مختلف کاربری اراضی در حوزه های آبخیز استان گیلان، مطالعه موردی: حوزه آبخیز ناورود/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰


مصوب گردید افرادی که تا قبل از پایان سال 94 فرم تسویه حساب بخش 60% را تکمیل نمایند و امتیاز کسب شده آنان کمتر از 60% باشد، می توانند بعد از ارسال گزارش، در صورتی که تا 20 فروردین ماه سال 95، امتیاز جدید کسب نموده باشند مجددا فرم گزارش را تهیه نموده و ارسال فرمایند تا ما به التفاوت آن را دریافت نمایند.
در خصوص تسویه حساب 40% گرنت اعضاء هیات علمی مقرر گردید، اسناد هزینه کرد مطابق نامه ارسال شده و گردش کار معین شده، انجام شود.
اعضاء هیات علمی در صورت تسویه حساب مبلغ 60% گرنت، می توانند مبلغ 40% گرنت امسال خود را در صورت تمایل و با درخواست رسمی به گرنت سال 95 انتقال دهند.
با برگزاری" همایش بین المللی کرسی های آزاد اندیشی و منظره های رضوی" توسط معاونت فرهنگی دانشگاه گیلان در تاریخ ۹۵/۷/۷ موافقت بعمل آمد.
با برگزاری"همایش ملی استراتژی‌های توسعه‌ی تجاری با محوریت لجستیک" با همکاری دانشگاه تهران منطقه آزاد تجاری انزلی و دانشگاه گیلان در تاریخ ۹۵/۲/۱۵ موافقت بعمل آمد.
شیوه نامه برگزاری کارگاهها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید آخرین پیشنهادها، در کارگروهی با حضور دکتر میرحسینی، دکتر نورسته، دکتر آروند و دکتر مرادی نهایی گردد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۳

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. در این جلسه آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر عنوان نمودند که مرکز رشد دانشگاه گیلان مجوز خود را در هیات امنای دانشگاه دریافت نموده و هفته بعد و همزمان با ایام مبارک و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد افتتاح مرکز رشد مستقل دانشگاه خواهیم بود. ایشان ابراز امیدواری کردند از بستری که فراهم شده جهت توسعه کارآفرینی و تشکیل شرکتهای دانش بنیان برای تولید محصولات مورد نیاز کشور استفاده مناسبی صورت گیرد ایشان همچنین از زحمات آقایان دکتر نجفی و دکتر غیبی و همه عزیزانی که جهت اخذ مجوز مرکز رشد مستقل دانشگاه در دو سال اخیر تلاش خوبی را از خود نشان دادند قدردانی نمودند. در ادامه جلسه از اهمیت تدوین برنامه ششم توسعه کشور در استانها و نقش موثر دانشگاه در تدوین این برنامه خبر دادند و افزودند همه اعضا هیات علمی دانشگاه باید در تدوین این برنامه در کارگروههایی که قرار است تشکیل شود حضور فعال داشته باشند تا دانشگاه بتواند نقش خود را در نظام اجرایی کشور ایفا نموده و خدمات تخصصی مناسبی در این راستا ارائه نماید
در ادامه جلسه ایشان از اهمیت تدوین برنامه عملیاتی پژوهش و فناوری در بازه زمانی کوتاه مدت و مشارکت اعضا محترم هیات علمی دانشکده خبر دادند و افزودند سند برنامه راهبردی دانشگاه در حوزه های مختلف پس از تائیدات مربوطه در حال بررسی و تکمیل است که تدوین این برنامه همت والای همه عزیزان را می‌طلبد. در ادامه آقای دکتر مرادی در مورد نحوه تکمیل برنامه عملیاتی پژوهش و فناوری توضیحات لازم را به اعضای حاضر و معاونین پژوهش و فناوری دانشکده ها داشتند و از اعضا خواستند با پیگیری های موثر بتوانند این برنامه را جهت تکمیل و بررسی مجدد به معاونت پژوهش و فناوری ارجاع دهند.
مصوبات جلسه:
- طرح پژوهشی آقای دکتر محمدحسین منهاج تحت عنوان "نقش پارکینگ طبقاتی در مدیریت تقاضای حمل و نقل شهری و مطالعه موردی خیابان شهید مطهری شهر رشت" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی خانم دکتر مهری باقریان تحت عنوان" الگوریتم جدیدی برای حل مساله جایگزینی مولکولی" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی و در صورت ارائه گزارش نهایی حداقل 50 صفحه ای و بصورت کامل، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقایان دکتر عبادا... رستمی و محمدامین کنعانی تحت عنوان " بررسی علل و عوامل افزایش طلاق در شهر رشت " با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر رضا معصومی راد تحت عنوان " بررسی رفتار اطلاع یابی اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان" با توجه به داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر رحمت مدندوست تحت عنوان " بررسی خواص بتن تازه و سخت شده خود متراکم حاوی متاکائولن" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر حمید محبی تحت عنوان " اثر فعالیت های ورزشی بر اشتها و انرژی دریافتی در زنان جوان با وزن طبیعی و دارای اضافه وزن" با توجه به پذیرش چاپ مقاله در نشریه و در صورت ارائه گزارش نهایی کامل(حداقل 50 صفحه ای)، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر حمید محبی تحت عنوان " اثر 12 هفته تمرین استقامی با دوشدت مختلف بربیان GLU4 m RNA عضلات نعلی و دوقلوی موش های چاق " با توجه به پذیرش چاپ مقاله در نشریه و در صورت ارائه گزارش نهایی کامل(حداقل 50 صفحه ای)، خاتمه یافته اعلام گردید.
-با درخواست آقای دکتر مازیار صلاحی مبنی بر تمدید مدت ماموریت ایشان، موافقت بعمل آمد.
-با چاپ کتاب " طراحی دیوارهای ساحلی" آقای دکتر میراحمد لشته نشایی و آقای نعیم عابدی محزون، بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان، موافقت بعمل آمد.

-با چاپ کتاب " مفاهیم مدیریت تلفیقی آفات " آقای دکتر لطیف صالحی و آقایان ستار قلی‌پور و داود زارع، بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مترجم، موافقت بعمل آمد.

-با چاپ کتاب " توصیف گویش گیلکی رودسر" آقای دکتر سیدمجتبی میرمیران و خانم عفت امامی بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن عرض خسته نباشید به کلیه معاونین پژوهشی دانشکده‌ها بابت برگزاری هفته‌ی پژوهش و فناوری و برپایی نمایشگاه استانی، خاطر نشان کردند برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته‌ی پژوهش و فناوری در سالهای آینده کوشش و اهتمام بیشتری را می طلبد. در ادامه افزودند هم‌اکنون کارهای تحقیقاتی بسیاری در قالب پایان‌نامه‌ها و طرحهای پژوهشی انجام یافته است که از آنها استفاده عملی نمی‌شود. باید سعی شود کارهای تحقیقاتی دانشگاه گیلان بیشتر به دستاوردهای عملی منجر گردد. در همین راستا لازم است طرحهای پژوهشی مشترکی را دانشگاه گیلان با سازمانها و ادرات داخل کشور و حتی خارج ازکشور، به انجام برساند و در آن زمینه‌ها فعالتر عمل نماید. ایشان به برگزاری همایشها و نشستهای تخصصی برگزار شده در دانشکده‌ها و دانشگاه گیلان اشاره نمودند و افزودند برگزاری اینگونه نشستها به جهت‌دهی تحقیقات اساتید و دانشجویان کمک بسزایی خواهد کرد.

مصوبات جلسه:
طرح پژوهشی آقای دکتر محسن اکبری تحت عنوان " بررسی وضعیت بازاریابی داخلی در دانشگاه گیلان" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
طرحهای پژوهشی ذیل که مدت زیادی از زمان خاتمه آنها می‌گذرد، تا جلسه آتی شورای پژوهشی فرصت دارند گزارش نهایی داوری شده طرح را به این معاونت ارسال فرمایند. در غیر اینصورت در جلسه مذکور تصمیم‌گیری نهایی در خصوص آنها بعمل خواهد آمد.


ردیف /عنوان فارسی /تاریخ تصویب /مدت اجرا (ماه)/مدت تمدید(روز)/مجری طرح/دانشکده
1 / بررسی علل و عوامل افزایش طلاق در شهر رشت / ( 28، 4 ،1390) /12 / 1156 / عبادا... رستمی محمد امین کنعانی/ ادبیات و علوم انسانی

2 / نقش پارکینگ طبقاتی در مدیریت تقاضای حمل و نقل شهری مطالعه موردی خیابان شهید مطهری شهر رشت / ( 23 ، 7 ، 1390) /24 / 699 / محمد حسین منهاج /علوم کشاورزی

3 / بررسی رفتار اطلاع یابی اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان / ( 20 ، 8 ، 1391) /12 / 180 / رضا معصومی راد / ادبیات و علوم انسانی

4 / بررسی خواص بتن تازه و سخت شده خود تراکم حاوی متاکائولن / ( 20 ، 8 ، 1391) /12 /680 / رحمت مدندوست / فنی

5 / اثر فعالیت های ورزشی بر اشتها و انرژی دریافتی در زنان جوان با وزن طبیعی و دارای اضافه وزن/ ( 20 ، 8 ، 1391) /12 / 680 / حمید محبی / تربیت بدنی

6 / اثر 12 هفته تمرین استقامی با دوشدت مختلف بربیان GLU4 m RNA عضلات نعلی و دوقلوی موش های چاق / ( 1 ، 11 ، 1391) /12 / 609 / حمید محبی / تربیت بدنی

7 / الگوریتم جدیدی برای حل مساله جایگزینی مولکولی / ( 20 ،12، 1392) /8 / 315 / مهری باقریان / علوم ریاضی


با اجرای طرح پژوهشی"اهلی سازی ماهی سوف سفید دریای خزر" توسط دکتر بهرام فلاحتکار و با مشارکت 50 درصدی اداره کل شیلات استان گیلان، به عنوان طرح اولویت دار ملی، با رعایت مالکیت مادی و معنوی، موافقت بعمل آمد. همچنین شورا پیشنهاد دارد که مجری محترم طرح، برای جلب مشارکت دیگر سازمانها و موسسات اقدام و پیگیری نمایند.
با اجرای طرح پژوهشی"بررسی ویژگیهای ساختاری کندرویتین سولفات در غضروف ماهیان خاویاری دریای خزر" توسط دکتر حمید علاف نویریان و با مشارکت 50 درصدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری دانشگاه تربیت مدرس تهران، به عنوان طرح اولویت دار ملی، به شرط آنکه هزینه‌های پیش‌بینی شده مطابق نظر داوان طرح تعدیل یافته و مشخص گردد دانشگاه تربیت مدرس با وجود عدم مشارکت مالی، چه مقدار از مالکیت فکری طرح را خواهد داشت، موافقت بعمل آمد.
مقرر گردید دانشکده ها، MIF مقالات را مطابق نظرات اعضاء هیات علمی دانشکده، حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۹، به حوزه ی معاونت پژوهشی ارسال فرمایند.
با برگزاری "دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتان ایران" در تاریخ 26 الی 28 مرداد 1395 دانشکده ی کشاورزی، موافقت بعمل آمد.
با درخواست دانشکده علوم پایه مبنی بر برگزاری" کنفرانس اپتیک و فوتونیک" با همکاری انجمن اپتیک و فوتونیک ایران در بهمن 1395، در صورت تکمیل فرم‌های مربوط به درخواست برگزاری همایش و ارسال آن به معاونت پژوهشی دانشگاه موافقت بعمل آمد.
با درخواست دانشکده علوم پایه مبنی بر برگزاری "نوزدهمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران" در نیمه دوم شهریور 1395، در صورت تکمیل فرم‌های مربوط به درخواست برگزاری همایش و ارسال آن به معاونت پژوهشی دانشگاه موافقت بعمل آمد.
با ثبت لوگوی دانشگاه گیلان در پوستر"همایش ملی نقاشی و دیواره نگاره‌های مذهبی ایران" که در اردیبهشت ماه 1395با همکاری شهرداری لاهیجان برگزار خواهد شد موافقت بعمل آمد و مقرر گردید لینک همایش در سایت دانشگاه قرار گیرد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۰۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک هفته‌ی پژوهش و فناوری، توضیحاتی در خصوص نحوه‌‌ی برگزاری نمایشگاه ملی هفته‌ی پژوهش و فناوری بیان نمودند و افزودند دانشگاه گیلان با 22 محصول در این نمایشگاه حضور فعال داشت که جا دارد از دانشکده‌های کشاورزی و فنی بابت این حضور تشکر ویژه داشته باشیم. همچنین جهت حضور پربارتر داشگاه گیلان در نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهشی در سالهای آینده، ضمن دعوت از دکتر متقی طلب دبیر محترم برگزاری نمایشگاه ملی، از تجربیات ایشان بهره مند خواهیم شد. ایشان از زحمات دکتر نجفی مدیر دفتر ارتباط با جامعه دانشگاه بابت برنامه‌ریزی جهت حضور منسجم اعضاء هیات علمی دانشگاه نیز تشکر نمودند.
در ادامه افزودند نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان گیلان امسال با مسئولیت دانشگاه گیلان برگزار می شود که در این نمایشگاه 33 غرفه به دانشگاهها و موسسات پژوهشی و ادارات استان تعلق دارد و 8 غرفه نیز به دانشکده‌های دانشگاه گیلان اختصاص خواهد داشت. همزمان با افتتاحیه نمایشگاه در روز 5 دی ماه مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه گیلان نیز برگزار خواهد شد در این رابطه از معاونین محترم خواستند زمینه‌ی حضور فعال اساتید و دانشجویان، جهت بازدید از این نمایشگاه را فراهم آورند.
آقای دکتر مرادی نیز ضمن قرائت اسامی پژوهشگران برتر دانشگاه، افزوند از دو طرح برتر برون دانشگاهی و سردبیر نشریه CJES نیز تقدیر بعمل خواهد آمد.
مصوبات جلسه:
طرح پژوهشی آقای سید علی روضاتی تحت عنوان "بررسی پارامترهای خونی ماهی قرمز در پاسخ به شرایط دمایی و شوری مختلف" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
طرح پژوهشی آقای دکتر احمد باقری تحت عنوان " طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین" با توجه به ارائه مستندات دستاورد ناشی از طرح خاتمه یافته اعلام گردید.
طرح پژوهشی آقای دکتر سعید نادری تحت عنوان " مطالعه بیولوژی زادآوری حواصیل زرد از مرحله تخمگذاری تا خروج جوجه های تفریخ شده از آشیانه ، در تالاب انزلی " با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
طرح پژوهشی آقای دکتر حسن پوربابایی تحت عنوان " بررسی پوشش گیاهی و برخی عوامل اکولوژیکی در ذخیره گاه جنگلی فندق استان گیلان " با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
طرح پژوهشی آقای دکتر امان محمد کلته تحت عنوان " بررسی کاربرد ماشین های بردار پشتیبان حداقل مربعات و تبدیل موجک در پیش بینی دبی جریان رودخانه ناو " با توجه به داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه خاتمه یافته اعلام گردید.
با چاپ کتاب " پیشگیری و درمان آسیب‌های فوتبال" آقای دکتر علی شمسی بصورت ترجمه، با ویراستاری علمیادبی و باز خوانی مجدد و منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان، موافقت بعمل آمد.
با اجرای تعداد 11 عنوان طرح گرنت به شرح زیر موافقت بعمل آمد.
ردیف /نام و نام خانوادگی /دانشکده /عنوان طرح گرنت ۹۴
1/مرضیه بیگم فقیر /علوم پایه /مطالعه روابط قیلوژنتیک طایفهSanguisorbeae ، از تیره گلسر خیان در ایران
2/حمیدرضا وزیری / علوم پایه /بررسی ژنهای دخیل در ناباروری
3/سیدمحسن حسینی گلکو /فنی /بررسی و مقایسه روش های مختلف کاهش ویژگی در بهبود عملکرد حسگر گاز مقاومتی
4/حسن امین نژاد/ فنی /طراحی و پیاده سازی یک سامانه بیمفور مینگ دیجیتال با تاخیر زمانی با استفاده از فیلتر های تاخیر کسری بر روی FPGA
5/حسن توکلی /فنی /طراحی کدهای مناسب تصحیح خطا در سامانه های مخابراتی به منظور افزایش کارایی لینک ارتباط مخابراتی
۶/امین حقیقی پشتیری /فنی /سرمایش طبیعی ساختمتنها با استفاده از انرژی خورشیدی
7/اسماعیل خالقی/ فنی /مدل سازی فرآیند شکل دهی صفحات تخت با استفاده از برنامه ریزی ژنتیکی
8 /علی صدرممتازی/ فنی /تولید بتن سبک حاوی EPS
9/میراحمد لشته نشایی/ فنی /کاربرد پدافند غیر عامل در حفاظت از سواحل و طراحی سازه های دریایی
10 /مهدی نوری / فنی/ تهیه غشا الیاف توخالی پلی اکریلونیتریل به منظور جداسازی رنگزا از پساب رنگرزی
11/مرجان عباسی/ فنی /بررسی نانو الیاف الکتروریسی فوق جاذب SAP

مصوب گردید اعضاء هیات علمی با سابقه خدمت کمتر از سه سال (از تاریخ استخدام ابتدای 1392) و اعضاء هیات علمی که مجری دوره تحصیلات تکمیلی نیستند، در صورت تمایل، بجای استفاده از اعتبار پژوهانه، حداکثر تا پایان دی‌ماه پیشنهادیه طرح پژوهشی خود را، به معاونت پژوهشی دانشکده تحویل نمایند. اعتبار طرحهای مذکور برای طرحهای نظری 20میلیون ریال، نیمه تجربی 30 میلیون ریال و تجربی 40 میلیون ریال باشد که این اعتبار برای هزینه‌های انجام تحقیق بوده و حق الزحمه در نظرگرفته نشده است. معاونین محترم می‌بایست پس از داوری طرح توسط یک داور داخلی، طرحها را همراه با صورتجلسه شورای پژوهشی دانشکده، جهت تصویب نهایی به این معاونت ارسال فرمایند. همچنین مراحل خاتمه طرحهای مذکور همانند روال سابق می باشد.
گزارش سه ماهه اول فرصت مطالعاتی آقای دکتر مازیار صلاحی مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

اعتبار کنفرانسهای مشروحه ی زیر مورد تایید قرار گرفت.
1 /کنفرانس بهاره فیزیک(پژوهشگاه دانش های بنیانIPM )
2 /کنفرانس دانشجویی شیمی ایران با نظارت و همکاری انجمن شیمی ایران
3 /کنگره بین المللی آزمایشگاه و کلینیک
4 /کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی(آیتک)
5 /کنفرانس بین المللی موسسه رویان


مورخ: ۱۳۹۴/۰۹/۱۷

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن بزرگداشت هفته‌ی پژوهش و فناوری سال 94 و اشاره به برگزاری این هفته در سه سطح داخلی، استانی و ملی، از زحمات معاونین پژوهشی دانشکده‌ها تقدیر و تشکر بعمل آوردند و افزودند دانشگاه گیلان ضمن برگزاری نمایشگاه استانی دستاوردهای پژوهش و فناوری در داخل دانشگاه، در نمایشگاه ملی نیز حضور فعال خواهد داشت. دانشگاه گیلان علاوه بر داشتن یک غرفه در نمایشگاه ملی، مسئولیت غرفه‌ی مربوط به دستاوردهای استانی در نمایشگاه ملی را نیز برعهده دارد. در نمایشگاه ملی دانشگاه گیلان یک غرفه 24 متری دارد و روز دوشنبه 23/9/94 افتتاحیه و پنج شنبه 26/9/94 اختتامیه نمایشگاه خواهد بود. ایشان از معاونین دانشکده‌ها خواستند طرحهای بیرونی دارای اهمیت را نیز جهت ارائه در غرفه نمایشگاه آماده نمایند و در صورت امکان زمینه‌ی بازدید اعضاء هیات علمی و خصوصا دانشجویان را بطور منسجم از این نمایشگاه فراهم آورند.ایشان افزودند امسال نمایشگاه هفته ی پژوهش و فناوری استانی در تاریخ 5 الی 7 دی ماه، داخل دانشگاه گیلان برگزار می‌گردد که هر دانشکده یک غرفه خواهد داشت و از غرفه ها ارزیابی صورت خواهد گرفت. لذا از معاونین دانشکده‌ها خواستند در این نمایشگاه حضور فعال داشته باشند.
در ادامه ضمن بیان روند انتخاب پژوهشگران برتر استانی افزودند تعداد کارگروهها و اعضاء آنها مشخص شده است و هر پژوهشگری که حداقل بتواند 80 درصد کف امتیازات قید شده در آیین‌نامه انتخاب پژوهشگر برتر کشوری را کسب نمایند، مجاز به شرکت در جشنواره می‌باشد.
آقای دکتر مرادی افزودند همزمان با برگزاری نمایشگاه استانی در دانشگاه گیلان روز 5 دی ماه روز تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه گیلان خواهد بود و روز 7 دی ماه روز تجلیل از پژوهشگران برتر استانی تعیین شده است. ایشان از معاونین پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند ضمن شرکت فعال در نمایشگاه، دستاوردهایی از دانشکده که جدید بوده و به سمت فناوری و تولید محصول و یا ارائه خدمت باشد عرضه شود و از آوردن کتب یا پایان نامه ها خودداری فرمایند. در خصوص انتخاب پژوهشگر برتر استانی فرمودند مهلت ارسال مدارک 22 آذرماه می باشد که نهایتا تا 25 قابل تمدید می‌باشد مدارک پژوهشگران از 25 آذرماه لغایت 5 دی ماه در کارگروهها بررسی و نتایج اعلام خواهد شد.
در ادامه افزودند با توجه به امتیازات گرنت سال 93 سه نفر برتر دانشکده‌ها مشخص شده‌اند. در خصوص اعضاء هیات علمی که تا کنون موفق نشده‌اند قراردادهای گرنت خود را تنظیم نمایند تا پایان آذرماه مهلت دارند قراردادهای خود را ارسال فرمایند همچنین در خصوص اعضاء هیات علمی با سابقه‌ی خدمت کمتر از سه سال که متقاضی اجرای طرح پژوهشی داخلی هستند می‌بایست پروزال‌های خود را حداکثر تا پایان دی‌ماه به معاونت پژوهشی دانشکده تحویل نمایند و دانشکده‌ها پس از انجام روند داوری، به همراه صورتجلسه‌ی شورای پژوهشی دانشکده، طرحهای مذکور را جهت تصویب به شورای پژوهشی دانشگاه ارسال فرمایند.
مصوبات جلسه:
-ملاک انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه امتیازات کسب شده در گرنت 94 می باشد.
-از آنجا که ملاک انتخاب پژوهشگر برتر دانشگاه عملکرد یکساله اعضاء هیات علمی می باشد، پژوهشگرانی که سال قبل انتخاب شده بودند نیز می توانند مجددا انتخاب شوند.
-در حوزه‌ی فناوری نیز توسط دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه، پژوهشگران برتر انتخاب و معرفی می گردند.
-با مشارکت دانشگاه گیلان در برگزاری همایش منطقه ای " گردشگری، نگاه خلاق، ایران فردا " توسط سازمان میراث فرهنگی موافقت بعمل آمد.
-با چاپ کتاب "نقش برجسته های صخره ای ایران باستان" آقای دکتر حسن کهنسال بصورت ترجمه منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
- با چاپ کتاب " تصحیح متن کهن از ترجمه فارسی مجمل الاصول کوشیار گیلانی " آقای دکتر محمد باقری بصورت تصحیح انتقادی، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مولف، موافقت بعمل آمد.
- با چاپ کتاب " رهبری و ایده‌ئولوژی در جنبش جنگل" آقای دکتر ابوطالب سلطانیان بصورت تالیف منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
- با چاپ کتاب "هنر رومانسک" خانم مرضیه تراجی بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مولف، موافقت بعمل آمد.
- با چاپ کتاب "انتقال نانو و میکروی مولکول های زیستی" آقای دکتر محمودرضا آقامعالی و خانم دکتر ریحانه سریری بصورت ترجمه منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت آنها موافقت بعمل آمد.
- با چاپ کتاب "برنج و خطر آلودگی" آقای دکتر منصور افشارمحمدیان بصورت تدوین منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر نجفی گزارشی اجمالی از فعالیتهای دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه ارائه نمودند و حاضرین هر یک دیدگاهها و نقطه نظرات خود را در خصوص راهکارهای افزایش ارتباط بیشتر دانشگاه با جامعه بیان نمودند. در این خصوص آقای دکتر میرحسینی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان نیز ضمن بیان این نکته که اعتبار دانشگاه از دو منبع بودجه دولتی و درآمدها تامین می گردد خاطر نشان کردند بدون شک می‌بایست دانشگاه به سمت جذب درآمدهای بیرونی پیش برود و دانشگاه گیلان با داشتن حدود 500 عضو هیات علمی حجم قراردادهای بیرونی آن می بایست در آینده افزایش یابد. سپس آقای دکتر شریف زاده گزارشی از برگزاری نخستین همایش محاسبات نرم در دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان ارائه نمودند.
در ادامه آقای دکتر مرادی مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه گیلان ضمن ارائه گزارشی از قراردادهای گرنت سال 94 اعضاء هیات علمی اعلام نمودند تعداد قراردادهای آماده شده جهت تصویب در جلسه را 285 قرارداد می باشد. همچنین افزودند مطابق برنامه های اعلام شده از سوی دانشکده‌ها، مبالغی تحت عنوان تنخواه‌ برگزاری هفته پژوهش و فناوری به حساب دانشکده واریز می گردد که معاونین محترم می بایست ضمن برنامه ریزی مناسب، مبلغ اختصاص داده شده را هزینه نموده و گزارش عملکرد خود را ارائه نمایند.
مصوبات جلسه:
با درخواست آقای دکتر اصغری مبنی بر خرید یک دستگاه لپ‌تاپ و یک دستگاه سمپاش پشتی از اعتبار طرح "بررسی روش‌های کنترل علف‌های هرز بر تولید برنج رقم هاشمی" که در پروپزال پیش بینی نشده بود، موافقت بعمل آمد و مقرر گردید کامپیوتر ایشان، به دانشکده تحویل داده شود تا در جاهای دیگری از آن استفاده گردد.
با درخواست اجرای طرح پسا‌دکتری آقای دکتر مصطفی گل شکن تحت عنوان "سنتز و شناسایی نانو کامپوزیت های جدید و ارزیابی عملکرد آن ها به عنوان کاتالیزگرهای غیرهمگن قابل بازیافت در فرآیندهای شیمیایی" با راهنمایی آقای دکتر شیرینی موافقت بعمل آمد و مقرر گردید طرح مذکور جهت تامین و حمایت مالی به صندوق حمایت از پژوهشگران ارسال گردد.با اجرای تعداد 285 عنوان طرح گرنت به شرح زیر موافقت بعمل آمد.
ردیف /نام خانوادگی / نام /دانشکده /عنوان طرح 94
1 /ابراهیم پور ازبری / مصطفی/ادبیات و علوم انسانی/بررسی تاثیر دوسوتوانی نوآوری و دوسوتوانی سازمانی بر عملکرد سازمان
2 /اسماعیل پور /رضا /ادبیات و علوم انسانی /بررسی مشارکت الکترونیکی شهروندان در مدیریت امور شهری ‏
3 /اکبری / محسن /ادبیات و علوم انسانی/ بررسی تاثیر استراتژی های بازاریابی بر رفتار مصرف کننده
4 /دوستار / محمد/ ادبیات و علوم انسانی /مدریت دانش و رفتار انسانی و سازمانی
5 /رمضان پور / اسماعیل /ادبیات و علوم انسانی بررسی تاثیر سیاستهای مالی دولت بر عملکرد شرکتهای بورس اوراق بهادار تهران
6 /رمضانیان / محمد رحیم /ادبیات و علوم انسانی /مدل های کمی در تصمیم گیری سازمانی
7 /قلی زاده / محمدحسن /ادبیات و علوم انسانی /بررسی و تحلیل ریسک کشوری: ایران جهان
8 /مرادی / محمود /ادبیات و علوم انسانی/ مطالعه و بررسی عوامل انتقال دانش و تعامل پذیری در سازمانها
9 /ملک اخلاق / اسماعیل /ادبیات و علوم انسانی /ارزیابی عملکرد برنامه های توسعه اقتصادی اجتماعی استان گیلان
10 /میر عسکری / سید رضا /ادبیات و علوم انسانی /تحلیل نقش تجارت کالاهای واسطه ای بر نوسان اقتصاد کلان
11 /ولی پور / محمد علی /ادبیات و علوم انسانی/ مطالعات در حوزه مدیریت منابع انسانی
12 /یاکیده / کیخسرو /ادبیات و علوم انسانی /کاربرد تحلیل پوششی داده ها در بهینه سازی سبد سهام
13 /آقابابایی / حسین /ادبیات و علوم انسانی /تقویت جنبه عمومی در سیاست کیفری قانونگذار در مبارزه با جرایم علیه اشخاص با توجه به قانون مجازات 1392
14 /اسدی نژاد /سید محمد /ادبیات و علوم انسانی /بررسی در حوزه حقوق پزشکی و قرآن
15 /جانی پور / مجتبی /ادبیات و علوم انسانی/ همکاریهای قضایی بین المللی در امور کیفری با تاکید بر انتقال محکومان به حبس
16 /سبحانی / مهین /ادبیات و علوم انسانی/ رابطه عدالت انتقالی و عدالت کیفری در حقوق بین الملل کیفری
17 /سلمان پو/ر عباس/ ادبیات و علوم انسانی/ بررسی اعاده حیثیت و دفاع پیشگیرانه در حقوق ایران
18 /مقصودی/ رضا /ادبیات و علوم انسانی /تحولات حقوق بین الملل و خصوصی
19 /تسلیمی / علی /ادبیات و علوم انسانی /نظریه های ادبی در شعر و داستان
20 /خزانه دارلو / محمد علی /ادبیات و علوم انسانی /بررسی پژوهشهای ادبی در متون مصنوع
21 /رضایتی کیشه خاله / محرم /ادبیات و علوم انسانی /زبانهای ایرانی کرانه جنوبی دریای خزر
22 /رضی / احمد /ادبیات و علوم انسانی/ تحلیل روش شناختی مستشرقین در تفسیر متون ادبی
23 /صفایی / علی/ ادبیات و علوم انسانی /بررسی پژوهشهای ادبیات طنز و مطایبه و ادبیات عرب
24 /صفری نژاد بی نظیر / نگین /ادبیات و علوم انسانی /نقد ادبی، ادبیات عرفانی و ادبیات معاصر
25 /حسینی اجداد نیاکی / سید اسماعیل /ادبیات و علوم انسانی /تحلیل زیبایی شناسی چند متن ادبی (با رویکرد معانی و بیان)
26 /رجبی / فرهاد /ادبیات و علوم انسانی /نقد جدید در حوزه ی ادبیات معاصر عربی
27 /رخشنده نیا / سیده اکرم /ادبیات و علوم انسانی/ بررسی تحلیل گفتمان، نقد اجتماعی و ادبیات روستایی در آثار برخی از ادبای معاصر عربی
28 /روشنفکر / اکرم/ ادبیات و علوم انسانی /نقد و تحلیل شعر و نثر معاصر عربی
29 /شعبانی چافجیری هادی /ادبیات و علوم انسانی /بینامتنیت قرآنی در برخی از متون ادبی
30 /برکت / بهزاد /ادبیات و علوم انسانی /مطالعات زبانی و هویت فرهنگی
31 /تحریری /عبدالرضا /ادبیات و علوم انسانی /بررسی‌ رویکردهای فراگیرمحور و نوآوری‌های آموزشی در آموزش زبان انگلیسی‌
32 /حساس خواه /ژاله /ادبیات و علوم انسانی /یادگیری و فرآیند تسهیل آن
33 /خلیلی ثابت /مسعود /ادبیات و علوم انسانی/ ارزشیابی زبان دوم به عنوان زبان خارجی
34 /دانای طوس /مریم /ادبیات و علوم انسانی/ بومی سازی 4 مورد از خرده آزمونهای مربوط به معناشناسی تصویر از مجموعه آزمون پالپا
35 /شعبانی / منصور /ادبیات و علوم انسانی /شناخت ساختهای زبانی و کاربرد آن در آموزش زبان
36 /فرح بخش /علیرضا /ادبیات و علوم انسانی/ نظریه های انتقادی: تئوری و کاربرد
37 /مهدوی زفرقندی / امیر /ادبیات و علوم انسانی/ کیفیت آموزشی و فراگیری زبان دوم
38 /افقی / نادر /ادبیات و علوم انسانی/ مطالعات در زمینه علوم اجتماعی و علوم رفتاری
39 /حلاج زاده /هدی /ادبیات و علوم انسانی/ تحلیل جامعه شناختی ناهنجاریهای اجتماعی جامعه امروز
40 /رحمتی /محمد مهدی /ادبیات و علوم انسانی/ پژوهش در باره خانواده، فرهنگ و هنر
41 /عباد اللهی چنذانق/ حمید /ادبیات و علوم انسانی /مطالعات در حوزه جامعه شناسی خاطره
42 /علیخواه /فردین /ادبیات و علوم انسانی /جامعه ایرانی و رسانه های جدید؛ فرصت ها و تهدیدها
43 /غلامی شکارسرائی/ محمدرضا /ادبیات و علوم انسانی /جامعه شناسی سیاسی: بررسی جامعه ایران
44 /مسعود نیا / ابراهیم /ادبیات و علوم انسانی /سبک زندگی و سلامت
45 /کنعانی / محمد امین /ادبیات و علوم انسانی /فرهنگ و زناشویی
46 /یعقوبی/ علی/ ادبیات و علوم انسانی /مسائل اجتماعی و فرهنگی موجود در جامعه و حوزه علم
47 /اصغری / فرهاد /ادبیات و علوم انسانی /بررسی ویژگی های شخصیتی و سبک های دلبستگی نوجوانان بزه کار
48 /بلند / حسن /ادبیات و علوم انسانی/ روانشناسی فرهنگ، بالینی و اجتماعی
49 /صادقی / عباس /ادبیات و علوم انسانی /روانشناسی تربیتی، آموزشی و یادگیری
50 /ابوالقاسمی / عباس /ادبیات و علوم انسانی /روانشناسی مرضی ، شخصیت و کیفیت زندگی
51 /حسین خانزاده/ عباسعلی/ ادبیات و علوم انسانی/ تحول روانشناختی در سنین مختلف
52 /حکیم جوادی / منصور /ادبیات و علوم انسانی/ بررسی متغیرهای رفتار مصرف کننده
53 /خسرو جاوید/ مهناز /ادبیات و علوم انسانی /بررسی مشکلات و اختلالات یادگیری در کودکان
54 /شاکری نیا/ ایرج /ادبیات و علوم انسانی/ روانشناسی کار و ارتباطات بین فردی
55 /موسوی/ سید ولی ا... /ادبیات و علوم انسانی/ پژوهش پیرامون مسائل خانواده و شخصیت
56 /کافی ماسوله/ سیدموسی /ادبیات و علوم انسانی /روانشناسی بالینی و سلامت
57 /جانسیز / احمد/ادبیات و علوم انسانی /جهان سیاست: از تقابل ایدئولوژیک تا همکاری های بین المللی
58 /راد گودرزی/ معصومه /ادبیات و علوم انسانی /ایران و تحولات سیاسی امنیتی جهان اطراف
59 /سیمبر / رضا /ادبیات و علوم انسانی/ اسلام و روابط بین الملل، فرصتها و چالشهای فراسو
60 /نیاکویی / سید امیر/ ادبیات و علوم انسانی /مسایل سیاسی و بین المللی در خاورمیانه
61 /یاسوری / مجید /ادبیات و علوم انسانی /مطالعه عوامل موثر در اقتصاد روستایی
62 /محمد زاده یاغچی / شهناز /ادبیات و علوم انسانی/ بررسی سبک ها در ترجمه تخصصی
63 /مهدیخانلی / سوینج /ادبیات و علوم انسانی /جنبه های فرهنگی در آموزش زبان روسی
64 /گل اندام / آرش/ ادبیات و علوم انسانی/ بررسی و ترجمه مفاهیم ویژه فرهنگی استانهای شمالی ایران (گیلان و استانهای آذربایجان) به زبان روسی
65 /اراضی / حمید /تربیت بدنی و علوم ورزشی /تاثیر تمرینات مقاومتی و مکمل های غذایی بر شاخص های عملکردی و فشار خون افراد ورزشکار و غیرورزشکار
66 /دمیرچی / ارسلان /تربیت بدنی و علوم ورزشی /تاثیر شدت تمرینات ایتروال بر عملکرد سیستم ایمنی و دینامیک میتوکندریایی و میتوفاژی عضله قلب رتهای مبتلا به انفارکتوس میوکارد
67 /رحمانی نیا /فرهاد /تربیت بدنی و علوم ورزشی/ فعالیت بدنی تندرستی و کنترل وزن
68 /محبی/ حمید /تربیت بدنی و علوم ورزشی /تمرین، فعالیت ورزشی و رژیم غذایی برکنترل وزن،متابولیسم موادوتغییرات 69همودینامیکی
69 /مهربانی /جواد /تربیت بدنی و علوم ورزشی /70اثر 8 هفته تمرین هوازی بر برخی ادیپوکاین ها و مقاومت به انسولین در موشهای نر ویستار
70 /میرزایی قاضیانی / بهمن /تربیت بدنی و علوم ورزشی /اثر مکمل غذایی گیاهی بر آسیب سلول
71 /بنار / نوشین /تربیت بدنی و علوم ورزشی /طراحی الگوی جامع وفاداری تماشاگران لیگ برتر والیبال ایران
72 /رمضانی نژاد / رحیم /تربیت بدنی و علوم ورزشی /بررسی ویژگی ها ی شغلی و پیامدهای سازمانی در سازمان های ورزشی ایران
73 /شفیعی کردشولی/ شهرام /تربیت بدنی و علوم ورزشی /ارایه راهکارهای استراتژیک در ورزش
74 /همتی نژاد طولی / مهرعلی /تربیت بدنی و علوم ورزشی /تحلیل مطالعات و روش شناختی کیفیت خدمات در ورزش
75 /دانشمندی / حسن /تربیت بدنی و علوم ورزشی/ شیوع آسیب های ورزشی و زیان های مالی آن در وزنه برداران
76 /شمسی ماجلان / علی /تربیت بدنی و علوم ورزشی /بررسی عوامل مرتبط با بروز آسیبها و ناهنجاریهای عضلانی اسکلتی در ورزشکاران
77 /نورسته / علی اصغر /تربیت بدنی و علوم ورزشی /بررسی عوامل موثر بر کنترل پاسچر
78 /آیاتی/ زینب /دانشکده شرق گیلان /بررسی جواب تحلیلیتقریبی و عددی برخی از معادلات تابعی
79 /میرزازاده /محمد علی /دانشکده شرق گیلان /جواب های سالیتونی از معادلات شرودینگر با هسته های غیر خطی در اپتیک غیر خطی
80 /اسمعیلی قدسی / فرهاد /علوم پایه /ساخت و مطالعه نانو ساختارهای برپایه عناصر فلزی
81 /باقری / میثم /علوم پایه /بررسی ساختار الکترونیکی و ترموالکتریکی پلیمرهای هادی
82 /جعفری / ساعد /علوم پایه /برهمکنش باریکه الکترون نسبیتی با پالس لیزری
83 /رحیم پور سلیمانی/ حمید /علوم پایه /نقش واهلش اسپین در دو پایایی و چند پایایی نوری در نانو ساختار ها
84 /روضاتی / سید محمد/ علوم پایه /بررسی و مطالعه خواص فیزیکی نانو مواد
85 /صدرممتاز/ علیرضا /علوم پایه بررسی برخی از مشخصات کنترل کیفی دستگاه ANIMAL SPECT
86 /صفاری /رضا /علوم پایه/ بررسی فضا زمان سیاهچاله های ایستا و خصوصیات حرکت مداری ذرات
87 /فرجامی شایسته / صابر /علوم پایه /سنتز و بررسی خواص ساختاری و مغناطیسی نانوکامپوزیت های مغناطیسی و کاربرد آنها
88 /قاسمی زاد / عباس /علوم پایه /بررسی تحول دینامیکی سوخت و لکه داغ در افروزش موج ضربه ای در همجوشی محصورشدگی لختی
89 /مرتضی پور / علی /علوم پایه /حفظ درهمتنیدگی و چرخش مغناطواپتیکی در سیستم های اتمی و نانوساختارها
90 /مهدوی فر / سعید /علوم پایه /مطالعه ی درهمتنیدگی در مغناطیس های کوانتومی
91 /هادی پور سیاه مزگی/ حنیف /علوم پایه /مطالعه خواص الکترونی و مغناطیسی سیستم های با ابعاد پایین
92 /پناهی / حسین /علوم پایه /بررسی جبری مدل های کوانتومی در فضای خمیده
93 /آروند/ مجید /علوم پایه /سنتز، بررسی ساختار و کاربردهای الکتروشیمیایی مواد نانوساختار
94 /خلیلی /بهزاد/ علوم پایه /سنتز ترکیبات هتروسیکل حاوی نیتروژن واستفاده از محاسبات مکانیک کوانتومی جهت بررسی برهمکنش های مابین ترکیبات آلی
95 /خورشیدی حسینی / علیرضا /علوم پایه /سنتز و بررسی خواص ترکیبات فلز واسطه
96 /دژم پناه / حمید /علوم پایه /مطالعه خواص نوری و چگونگی برهمکنش پروتئین ها با رنگینه ها
97 /رادمقدم / کورش/ علوم پایه /کاربرد مایعات یونی جدید در سنتزهای آلی و تهیه نانوذرات جدید
98 /روحی/ حسین /علوم پایه/ Effect of Cdoping on the physicochemical properties of SWBNNTs
99 /زنجانچی / محمد علی /علوم پایه /عملکرد میکروپورها و مزوپور ها به عنوان پشتیبان ترکیبات فعال
100 /سهراب نژاد/ شبنم /علوم پایه/ مطالعه خاصیت آنتی باکتری و فتو کاتالیستی نانو کامپوزیت های الک کننده های مولکولی و کانی ها
101 /شیرینی / فرهاد /علوم پایه /استفاده از برخی از کاتالیزورهای جدید در واکنشهای آلی
102 /طباطبائیان/ خلیل /علوم پایه /بررسی و سنتز ترکیبات فلزی آلی MOF بعنوان حامل های داروئی
103 /عابدینی/ معصومه /علوم پایه /تهیه و شناسایی یک مایع یونی و نانو کاتالیزوری از اکسید مس و استفاده از آنها به عنوان کاتالیزور در تسریع برخی از واکنش های آلی
104 /علیزاده عربانی/ نینا /علوم پایه /مطالعه اسپکتروسکپی واکنش لیگاندهای ماکروسیکلیک با معرفهای مختلف در حلالهای غیر آبی
105 /فلاح شجاعی / عبدالله /علوم پایه /سنتز ، شناسایی و بررسی فعالیت کاتالیزوری برخی از نانوکامپوزیت فلزی کبالت، روی و تیتانیوم
106 /فلاح معافی / هادی /علوم پایه /سنتز نانو ساختار های معدنی و کاربرد آنها به عنوان بازدارنده شعله برای پلمیر ها
107 /قلمی چوبر / بهرام /علوم پایه /اندازه گیری تانسیومتری ضرایب فعالیت و تعیین خواص ترمودینامیکی مخلوط های الکترولیتی
108 /قناد زاده گیلانی / علی /علوم پایه /بررسی خواص اسپکتروسکوپی، دی الکتریکی، فازی، و ترمودینامیکی مواد
109 /مامقانی / منوچهر /علوم پایه /سنتز ترکیبات آلی دارای فعالیت بیولو‍‍‍ژیکی با استفاده از نانوکاتالیزگرها
110 /محمد خواه/ علی /علوم پایه /اندازه گیری فنول رد و ارائه راه کارهای بهبود کیفیت آب
111 /محمدی / اسداله/ علوم پایه /طراحی و سنتز مواد رنگزای جدید و بررسی خواص رنگرزی آنها
112 /محمودی / نصرت الله /علوم پایه /سنتز چند جزیی ترکیبات جدید مونو و بیس هتروسیکل در حضور نانو کاتالیست هابه روش تک ظرفی و بررسی فعالیت ضدباکتری، ضد اکسیدان، ضد سرطان و فوتوکر
113 /یحیی زاده / آسیه /علوم پایه /سنتز ناحیه گزین ایمینوتیازولین ها و بیس ایمینو تیازولین های جدید
114 /چایی بخش لنگرودی / ناز /علوم پایه /تصفیه پسابهای صنعتی حاوی مواد آلی با استفاده از روش اکسیداسیون پیشرفته بر پایه فنتون
115 /انصاری/رضا / علوم پایه /سنتز مگنتیک نانو کامپوزیت های پلیمری برای حذف برخی از آلاینده های شیمیایی
116 /آقا معالی / محمود رضا /علوم پایه /تخلیص و تعیین خصوصیات بیوشیمیایی آنزیم لیززیم از ماهی سفید دریای خزر
117 /اصغری /سید محسن /علوم پایه /بررسی عملکرد پپتیدهای ضد سرطان در شرایط in vitro و in vivo
118 /افشار /محمدیان / منصور /علوم پایه /تاثیر آلودگی حاصل از آفت‌کش‌ها روی ارقام مختلف برنج
119 /بانی/ علی /علوم پایه/ خصوصیات تولید مثلی و تخمک در برخی از ماهیان دریای خزر
120 /حاصلی / محمد /علوم پایه/ بررسی خانواده Eutetrarhynchidae
121 /حیدری/ بهروز /علوم پایه /تغییرات پارامترهای ایمنی هومورال در مراحل اولیه زندگی ماهیان خاویاری حوضه آبریز دریای خزر
122 /سرمد / جنت /علوم پایه /بررسی مواد بیولوژیکی فعال گروههای مختلف آلگی بومی دریای خزر درشرایط تنش و محیط کشت های مختلف
123 /سریری / ریحانه /علوم پایه /بررسی اثر داروهای سنتزی روی فعالیت بیولوژیکی تایروزیناز، پراکسیداز و سوپراکسید دیسموتاز
124 /سعیدی مهرورز / شهریار /علوم پایه /مطالعه بیوسیستماتیک نهاندانگان
125 /شعبانی پور/ نادر /علوم پایه/ بررسی ریز ساختار ناحیه شعاعی در تخمک ماهی خاویاری (Acipenser percicus) و مقایسه آن با ماهیان استخوانی
126 /صالحی/ زیور /علوم پایه /اهمیت بررسی تنوعات ژنتیکی در برخی از بیماریهای انسانی
127 /غفوری استیار /حسین /علوم پایه /بررسی مطالعه و تولید باکتری مهندسی شده جهت غربالگری القاکننده های آپوپتوز با تکیه بر مهار Hsp70
128 /مشایخی / فرهاد /علوم پایه /بررسی ژن های مختلف در ناباروری، لقاح مصنوعیانتقال جنین و سرطان
129 /مهدی پور مقدم / محمد جواد /علوم پایه /تجزیه زیستی ترکیبات سخت تجزیه شونده
130 /نعیمی / اکرم سادات /علوم پایه /تحقیقات زیست محیطی در زمینه جلبک ها و نانوذرات
131 /نورسته نیا / اکبر /علوم پایه /بررسی مقاومت به تنش های خشکی و غلظت بالای کلر در دو گیاه چای و توتون
132 /امینی خواه / حسین/ علوم ریاضی /نتایجی در پایداری سیستم های معادلات دیفرانسیل کسری
133 /بی آزار /جعفر /علوم ریاضی /روشهای سری برای حل معادلات تابعی
134 /خجسته سالکویه / داود /علوم ریاضی /نتایجی در روش های تکراری برای حل معادلات ماتریسی
135 /صلاحی /مازیار /علوم ریاضی /الگوزیتم های کازا بزای مسایل درجه دوم، ناحیه اطمینان تعمیم یافته و مسایل وزن مشترک در تحلیل پوششی داده ها
136 /مهردوست / فرشید/ علوم ریاضی /بررسی الگوریتم های شبیه سازی در مدل های مالی با نوسانات تصادفی
137 /کتابچی/ سعید /علوم ریاضی /تصحیح بهینه دستگاه معادلات خطی نشدنی
138 /کیانپور / محمد /علوم ریاضی /حل مسایل کنترل بهینه کسری براساس روش مومنت ها
139 /احمدی دستجردی/ داود /علوم ریاضی /دینامیک سیستمهای کد شونده
140 /انصاری طرقی / حبیب الله /علوم ریاضی /تحقیقی بر روی گراف مدولها روی حلقه های جابجایی
141 /انصاری پیری / اسماعیل /علوم ریاضی /توابع تقریبا خطی و ضربی در چبر های توپولوژیکی بویژه در جبرهای توپولوژیکی بنیادی
142 /اکبری خشکبیجاری / مژگان/ علوم ریاضی /حل معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی غیر خطی
143 /تقی زاده / نصیر /علوم ریاضی /جوابهای حقیقی معادله دیفرانسیل شرودینگر کسری غیر خطی آشفته با به کار بردن تعمیم روش مستقیم جبری اصلاح شده
144 /سهله/ حسین /علوم ریاضی /در مورد گروه های فشرده موضعی آبلی
145 /سهله / عباس /علوم ریاضی /منظم آرنز بودن نگاشتهای دوخطی
146 /عباسی/ احمد /علوم ریاضی /مطالعه گراف های جامع روی مدول ها
147 /عزیز پور / اسماعیل /علوم ریاضی /توزیع های هندسی و بررسی مساله کنترل
148 /لامعی جوان / ساناز /علوم ریاضی /ترمودینامیک اندازه ای
149 /هاشمی براگوری /منصور /علوم ریاضی /بررسی خواص n آبلی n مرکزی روی p گروههای متناهی
150 /فتحی واجارگاه / بهروز /علوم ریاضی /بررسی عوامل اثر گذار ریسک و پیش بینی آنها با استفاده از شبیه سازی مونت کارلو
151 /احتشامی / سید محمدرضا /علوم کشاورزی/ تاثیر عوامل محیطی و زراعی بر کیفیت بذر غلات و دانه های روغنی
152 /اصغری / جعفر /علوم کشاورزی /فیزیولوژی و کنترل علف های هرز
153 /اصفهانی / مسعود /علوم کشاورزی /اثر تیمارهای بهزراعی بر رشد و عملکرد گیاهان زراعی منطقه
154 /اعلمی / علی /علوم کشاورزی /مطالعه الگوی رونوشت ژن ها و تجزیه ارتباطی برای صفات مهم گیاهی
155 /حسنی کومله / سید حسن /علوم کشاورزی/ بررسی فعالیت آنزیمهای آنتی اکسیدان و ژنهای وابسته به تنش اسمزی گیاهان دانه روغنی
156 /ربیعی /بابک /علوم کشاورزی /شناسایی ارقام برنج مقاوم به تنشهای شوری و بیماری بلاست با استفاده از نشانگرهای مولکولی و بررسی میزان بیان ژن در آنها
157 /زواره / محسن /علوم کشاورزی/ بررسی ویژگی های فیزیولوژیک و فیتوشیمیایی برخی از گیاهان زراعی/دارویی
158 /صبوری/ عاطفه /علوم کشاورزی /تجزیه ژنتیکی و ارتباطی ژنوتیپ های برنج ، جو، توتون و داودی
159 /مجیدیان / مجید /علوم کشاورزی/ اثرات عناصر بُر، روی و گوگرد بر خصوصیات کمی و کیفی گیاهان روغنی
160 /محسن آیادی / غلامرضا /علوم کشاورزی/ کشت مخلوط
161 /محمدوند / المیرا /علوم کشاورزی /مطالعه تداخل علفهای هرز و گیاهان زراعی
162 /الفتی / جمالعلی /علوم کشاورزی /رهیافتهای اصلاح سبزی
163 /بخشی /داود /علوم کشاورزی /ارزیابی خصوصیات رشد و نموی و متابولیت های گیاهان باغی
164 /حسن پور اصیل / معظم /علوم کشاورزی /اثر اسانس های گیاهی و نانو ذرات نفره بر مشکلات قبل و پس از برداشت بعضی گلهای زینتی
165 /زکی زاده/ هدایت/ علوم کشاورزی /مطالعات گلخانه ای و درون شیشه ای چند گونه زینتی و دارویی
166 /قاسم نژاد / محمود /علوم کشاورزی /مطالعه تاثیر عوامل محیطی و عملیات باغبانی بر خصوصیات گیاه و کیفیت میوه برخی از مهمترین میوه های نیمه گرمسیری ایران
167 /ابراهیمی گسکرئی /رضا /علوم کشاورزی /تولید کود ارگانیک زیست ذغال و از زباله و پسماند های آلی و اثر آنها بر کمیت و کیفیت محصولات زراعی و باغی
168 /اسدی / حسین /علوم کشاورزی /مطالعه فرسایش خاک و پیامدهای آن بر کیفیت خاک و آب
169 /اسدی / صفورا /علوم کشاورزی /بررسی ویژگی های فیزیکی و زیست پالایی خاک
170 /رمضانپور/ حسن /علوم کشاورزی /اثر نوع پوشش گیاهی و سنگ برخواص خاک در موقعیت شیب متفاوت
171 /شعبانپور / محمود /علوم کشاورزی/ تاثیر خاکورزی و مدیریت زراعی بر برخی خصوصیات خاک
172 /جلالی سندی / جلال /علوم کشاورزی /بررسی عملکرد لاینهای سلولی حشرات در برابر تنش های ناشی از عوامل فیزیکی و شیمیایی
173 /جمالی / سالار /علوم کشاورزی /کاربرد ارقام مقاوم در مدیریت نماتدهای انگلی گیاهی
174 /حاجی زاده / جلیل /علوم کشاورزی/ بررسی فون کنه های مرتبط با کارخانه های برنج کوبی در شهرستان رشت و حومه
175 /حسینی / رضا /علوم کشاورزی/ ردیابی مولکولی مهمترین گونه های طوقه بر (Cutworm) در مزارع جالیز
176 /خداپرست /سید اکبر /علوم کشاورزی /شناسایی مورفولوژیک و بارکدگذاری DNA گونه های ناشناخته یا کمتر شناخته شده جنس Oidium در استان گیلان
177 /زیبایی/ آرش /علوم کشاورزی /بررسی دما و متابولیتهای ثانویه قارچی بر ساماه های ایمنی و آنتی اکسیدانی حشرات
/178 صحراگرد / احد /علوم کشاورزی /بررسی برهمکنش حشرات و دشمنان طبیعی آن ها
179 /قدمیاری / محمد /علوم کشاورزی /مطالعه روی ترکیبات جدید حشره کش و فرمولاسیون آنها
180 /موسی نژاد / صدیقه /علوم کشاورزی /مطالعه تاثیر شرایط مختلف کشت و نوع رقم بر پیشرفت زمانی بیماری بلاست برنج در شرایط مزرعه
181 /کریمی ملاطی/ آزاده /علوم کشاورزی/ مدل های گرمایی کرم برگخوار توت
182 /درمانی کوهی/ حسن /علوم کشاورزی /استفاده از افزودنی های غدایی جهت ارتقا پاسخ های مرتبط با ایمنیت در جوجه های گوشتی
183 /روستایی علی مهر / محمد /علوم کشاورزی /بهبود باروری در بلدرچین نر با استفاده از انتی آروماتاز ها
184 /شاد پرور / عبدالاحد /علوم کشاورزی/ برآورد پارامترهای ژنتیکی صفات وزن و تولید مثل در گوسفندان گیلان، شال و مهربان
185 /قوی حسین زاده / نوید /علوم کشاورزی/ بررسی ارتباط میان صفات مختلف عملکرد در نشخوارکنندگان و طیور
186 /محمدی / مهرداد /علوم کشاورزی /تنظیم لیپیدهای خونی بلدرچین ژاپنی
187 /محیط /اردشیر /علوم کشاورزی /تاثیر سطوح مختلف چربی بر رشد و سیستم ایمنی بوقلمون
188 /محیطی اصلی / مازیار /علوم کشاورزی /اثرات افزودنیهای خوراکی و فیتوبیوتیک ها بر عملکرد و فلور میکروبی روده جوجه های گوشتی
189 /میرحسینی / ضیاءالدین /علوم کشاورزی /شناسایی تعدادی از نشانگرهای DNA مرتبط با خصوصیات اصلاح نژادی دامهای ایران
190 /متقی طلب/ مجید /علوم کشاورزی/ بهینه سازی پاسخ جوجه های گوشتی به تغذیه درون تخم مرغی بتا هیدروکسی بتامتیل بوتیرات و دکسترین و زمان دسترسی به اولین خوراک
191 /اسمعیلی ورکی / مهدی /علوم کشاورزی /مطالعه آزمایشگاهی تاثیر هندسه سر شمع و گروه شمع بر آبشستگی اطراف گروه پایه کج
192 /اشرف زاده /افشین/ علوم کشاورزی /آنالیز داده های هیدرولوژیک در برخی حوضه های آبریز
193 /خالدیان / محمد رضا /علوم کشاورزی /شناخت کمی و کیفی منابع آب در راستای مدیریت بهینه و پایدار آب در مزرعه
194 /علی بیگلوئی /محمد حسن /علوم کشاورزی /بررسی تاثیر روشهای آبیاری سطحی و تحت فشار در سطوح مختلف رطوبتی خاک بر عملکرد و کیفیت گیاهان باغی در شرایط گلخانه
195 /نوابیان / مریم /علوم کشاورزی/ بررسی اثر عمق زهکش بر کیفیت زه آب خروجی از زهکش های زیر زمینی
196 /وظیفه دوست /مجید /علوم کشاورزی /توسعه سامانه حامی توزیع و تخصیص آب در اراضی کشاورزی
197 /پیرمرادیان / نادر /علوم کشاورزی /ارزیابی اثرات محیطی زهکشی اراضی شالیزاری
198 /پیمان / سیدحسین /علوم کشاورزی/ بررسی مدت زمان انبارداری شلتوک بر کیفیت تبدیل برنج
199 /سوهانی / محمد مهدی /علوم کشاورزی /مطالعه ژن ها و سیستم های دفاعی در گیاهان در برابر تنش های زیستی و غیر زیستی
200 /شیرزادیان خرم آباد /رضا /علوم کشاورزی/ بررسی تاثیر تغییر فعالیت برخی ژن ها در گیاهان نرمال و موتانت بر واکنش میزبان به استرس های محیطی
201 /معتمد / محمد کریم /علوم کشاورزی /بررسی تاثیرات اقتصادی و اجتماعی و برنامه های آموزشی ترویجی کشاورزان در دستیابی به توسعه روستایی پایدار
202 /کاوسی کلاشمی / محمد/ علوم کشاورزی /بررسی های اقتصادی در بخش کشاورزی ایران
203 /افراخته / حسین /فنی /مطالعات بهره برداری و حفاظت در سیستم های قدرت
204 /باغرامیان / آلفرد /فنی /بررسی ومدلسازی مبدلهای رزنانسی
205 /حسن زاده پاک رضائی / رضا /فنی/ طراحی آلگوریتم های پردازش سیگنال و تصویر جهت بهبود کیفیت سیگنالها و تصاویر تجاری، پزشکی و صنعتی
206 /سیفعلی هرسینی / جلیل/ فنی /امنیت در ارتباطات بی سیم
207 /شهنازی / رضا /فنی /طراحی رویتگر غیرخطی جهت تخمین حالت های سیستم های غیرخطی همراه با نامعینی در ساختار و ورودی
208 /صابرکاری / علیرضا /فنی /مبدل های سوئیچینگ برای کاربردهای EER
209 /فلاح چولابی / اسماعیل /فنی /طراحی و ساخت سیستم محرکه موتور القایی مبتنی بر روش کنترل برداری به کمک DSP
210 /قربانی نژاد فومنی / حبیب/ فنی /طراحی و ساخت آنتن موجبری شکافدار به منظور افزایش بهره و پهنای باند
211 /مجللی مقدم / حامد /فنی/ ارائه راهکارهای جدید برای بهینه سازی و کنترل سیستمهای غیرخطی با استفاده از الگوریتمهای تکاملی و تئوری آشوب
212 /نحوی / منوچهر /فنی /آشکارسازی وقایع غیرمترقبه و ناهنجاری در تصاویر ویدئویی
213 /نیارکی اصلی / راهبه /فنی /طراحی سیستمهای هوشمند
214 /امانی فرد / نیما /فنی /تحلیل عددی و تجربی تقویت انتقال حرارت با استفاده از محرک پلاسما
215 /انصاری خلخالی/ رضا /فنی /آنالیز پایداری تیرها و ورق ها در مقیاس های نانو و میکرو
216 /بابایی/ هاشم /فنی/ طراحی و ساخت سامانه شکل دهی ورقهای مستطیلی با استفاده از انفجار مخلوط گازها
217 /باستی / علی /فنی/ بررسی فرآیند ماشینکاری و سوراخکاری در ابعاد میکرو باروش الکتروشیمیایی
218 /باقری / احمد /فنی /کاربرد تئوری های کنترلی در هدایت سیستمهای دارای پارامترهای متغیر با زمان
219 /جمالی / علی /فنی/ ارایه الگوریتم های تکاملی برای مدلسازی و بهینه سازی سیستم های مکانیکی
220 /جواهرده / کورش /فنی /طراحی و ساخت مبدل حرارتی با هدف کاربرد در صنایع غذایی
221 /محمودی مهر / جواد /فنی/ استحصال بهینه انرژی با تاکید بر انرژی های تجدید پذیر
222 /نجفی / فرید /فنی /تحلیل و طراحی سیستم عملگرهای مکاترونیکی
223 /نریمان زاده/ نادر /فنی/ مدلسازی سیستم ها با استفاده از برنامه ریزی ژنتیکی و نظریه بازی
224 /چائی بخش لنگرودی/ علی /فنی /عیب یابی زیر مجموعه های نیروگاه حرارتی با استفاده از روش ترکیب داده / سنسورها
225 /کلته /محمد/ فنی /بررسی عددی انتقال حرارت جابجایی اجباری نانوسیالات با روش شبکه بولتزمن
226 /کوهی کمالی/ رامین /فنی /شبیه سازی جریانهای دوفازی به منظور طراحی سیستم های صنعتی مرتبط با جریانهای با تغییر فاز
227 /رزاقی لنگرودی / جواد /فنی /ارزیابی رفتار کف ستون ها
228 /صالح جلالی / رضا /فنی/ پاسخ ضربه ساختمانهای مجاور تحت حرکات نزدیک گسل
229 /عربانی / مهیار /فنی /بررسی خصوصیات عملکردی آسفالت ها و خاک های حاوی نانو و سایر اصلاح کننده ها
230 /عفتی / میثم /فنی/ استفاده از تکنولوژی های نوین (GIS، سنجش از دور، داده کاوی و هوش مصنوعی) در مهندسی عمران و حمل و نقل
231 /قربانی /علی/ فنی /تخمین نشست شالوده های مستقر بر ماسه اشباع سواحل انزلی در هنگام وقوع زلزله با استفاده از میز لرزه و جعبه برش لایه ای شفاف
232 /پورزینلی /سعید /فنی/ مطالعه تحلیل خطر شهر ستان تالش در مقابل نیروهای زلزله
233 /خداپرست حقی / اکبر /فنی /مطالعات عددی جهت کنترل خواص مهندسی کامپوزیت های الیافی
234 /شمس ناتری / علی /فنی/ رنگرزی منسوج با مواد رنگزای طبیعی
235 /متقی طلب / وحید /فنی/ طراحی و ساخت نانو ساختارهای هوشمند با قابلیت دریافت سیگنال و محافظت در مقابل امواج
236 /مختاری / جواد /فنی /سنتز و ارزیابی رنگزاهای عملگر جدید جهت کاربرد در صنایع با تکنولوژی بالا
237 /نوروزی / بابک /فنی/ تصفیه پساب های نساجی با استفاده از فناوری های نوین
238 /اشرف طالش / سید سیامک /فنی /بررسی تجربی حذف آلاینده ها از پسابها اعم مواد فلزی و غیر فلزی
239 /خیاطی / غلام /فنی /تولید آنزیم بتا گالاکتوزیداز و استخراج آن توسط سیستم دوفازی آبی
240 /داغبندان / الهیار /فنی /مدل سازی و پیش بینی عملکرد مخازن هیدروکربوری شرکت ملی نفت مرکزی ایران با استفاده از ساختارهای عصبیفازی ANFIS و شبکه های عصبی نوع GMDH
241 /صالحی /محمد علی /فنی /بررسی پارامتر های میدان الکتریکی در استخراج ترکیبات موثر گیاهی به روش الکتروپوریشن
242 /صیاد امین / جواد /فنی /جذب نفت سر ریز شده در دریا به کمک روغن گیاهی با خاصیت مغناطیسی
243 /عباسی / بهروز /فنی /بررسی تجربی و شبیه سازی فرایند نفوذ در آبزدایی و استخراج
244 /قناد زاده گیلانی / حسین /فنی /جذب فلز روی از محلول آبی با استفاده از جاذب های گوناگون
245 /ابراهیمی آتانی/ رضا/ فنی /طراحی، تحلیل و پیاده سازی پروتکل های امنیتی
246 /احمدی فر /حمیدرضا /فنی/ معرفی نظام عددی مانده ای با تاکید بر کاربردهای آن در سیستم های دیجیتال
247 /شاه بهرامی / اسدالله /فنی/ پیاده سازی الگوریتم های داده کاوی با کارایی بالا
248 /میرروشندل / سید ابوالقاسم /فنی /استخراج اطلاعات از متون زبان طبیعی
249 /بابائی روشن /مراکز پژوهشی /طرح عملیاتی گردشگری شهرهای گیلان
250 /سلطانیان /ابوطالب /مراکز پژوهشی /روابط جنبش جنگل و دولت مرکزی
251 /پناهی / عباس /مراکز پژوهشی/ بررسی نقش گفتمان شیعی بر ساختار فرهنگی ایران عصر صفوی
252 /کهنسال واجارگاه /حسن /مراکز پژوهشی /بررسی دین در گیلان باستان
253 /خاکپور / مژگان /معماری و هنر /خصوصیات فرهنگی در معماری برونگرای گیلان
254 /عموزاده لیچایی /افشین /معماری و هنر /بررسی و نقد ساختاری فرم هساشعر گیلکی با رویکرد تصویری در گیلان
255 /فاروقی / سید محمد رضا /معماری و هنر /مطالعات در حوزه ی سیما و منظر شهری
256 /کریمی آذری / امیر رضا /معماری و هنر /تعیین اصول طراحی فضای مسکونی، با رویکرد ارتقای خلاقیت کودکان37 ساله در ایران
257 /زالی / نادر /معماری و هنر /ارزیابی برنامه های توسعه ملی و منطقه ای با رویکرد آینده پژوهی
258 /بنیاد / امیر اسلام /منابع طبیعی /بررسی و اندازه گیری بعضی از مشخصات توده های جنگلی با اندازه گیری زمینی و داده های سنجش از دور در جنگلهای شمال ایران
259 /ترکمن / جواد /منابع طبیعی /بررسی تاثیرعوامل اقلیمی و بیولوژیکی برروی ساختارچوب درختان
260 /حسن زاد ناورودی / ایرج /منابع طبیعی /بررسی تاثیر عوامل فیزیوگرافیک بر مشخصه های کمی و کیفی توده های جنگلی
261 /رستمی شاهراجی/ تیمور /منابع طبیعی/ ارزیابی تنوع ژنتیکی و عملکرد دو گونه توسکای ییلاقی و قشلاقی در دو شرایط مختلف
262 /صالحی / علی /منابع طبیعی /بررسی و مقایسه توده های صنوبرکاری در ارتباط با خصوصیات خاک در استان گیلان
263 /طاهری آبکنار / کامبیز /منابع طبیعی /بررسی ساختار توده های آمیخته راش(پراکنش قطری و الگوئی پراکنش مکانی) در جنگل های گیلان
264 /قجر / اسمعیل /منابع طبیعی /مدل سازی و بهینه سازی عملیات مهندسی در جنگل های شمال ایران
265 /قدس خواه دریایی / مهرداد /منابع طبیعی /تاثیر قارچ ها بر روی درختان
266 /محمدی لیمایی / سلیمان /منابع طبیعی /ارزش های اقتصادی منابع جنگلی کشور
267 /نقدی / رامین/ منابع طبیعی /برآورد میزان فرسایش و رسوب ناشی از احداث شبکه جاده های جنگلی در جنگلهای استان گیلان
268 /نیکوی / مهرداد /منابع طبیعی /ارزیابی اقتصادی زیست محیطی واحد های بهره برداری جنگل و مطالعه روند تغییرات توده های جنگلی ناشی از اجرای عملیات قطع و خروج درختان
269 /پور بابایی / حسن /منابع طبیعی /بررسی تنوع گونه های گیاهی در جنگلهای ایران
270 /ایمانپور نمین /جاوید /منابع طبیعی /بررسی شبکه های غذایی در رودخانه های استان گیلان
271 /خوش خلق / مجیدرضا /منابع طبیعی/ بررسی تکثیروپرورش، اصلاح نژاد، ژنتیک و بیوتکنولوژی آبزیان کشور
272 /ستاری / مسعود /منابع طبیعی /بررسی آلودگیهای انگلی ماهیان استخرهای پرورشی استان گیلان
273 /زکی پور رحیم آبادی/ اسحق /منابع طبیعی /بررسی روشهای حفظ کیفیت محصولات شیلاتی
274 /علاف نویریان / حمید /منابع طبیعی /فرمولاسیون غذا و تکثیر و پرورش بی مهرگان تجاری (میگو و لابستر)
275 /فلاحتکار / بهرام /منابع طبیعی /اثر مواد غذایی و شرایط نگهداری بر عملکرد رشد و شاخص های خونی ماهیان خزری
276 /موسوی ثابت / سید حامد/ منابع طبیعی /شناسایی ماهیان رودخانه های استان گیلان
277 /نصرالله زاده / اکبر /منابع طبیعی /استفاده از ریشه تعدادی از گیاهان آبزی به عنوان مکمل غذایی برای آبزیان
278 /توکلی / بابک /منابع طبیعی /تعیین سرانه زباله های شهری و بیمارستانی و صنعتی در برخی از شهری استان گیلان
279 /خانمحمدی /مهرداد /منابع طبیعی /تعیین امکان سنجی ایجاد مناطق حفاظت شده دریایی دریای مازندران در سواحل استان گیلان
280 /زرکامی / رحمت /منابع طبیعی /بررسی مطلوبیت زیستگاهی آزولا در تالاب انزلی
281 /ستوهیان / فرزاد /منابع طبیعی /بررسی تاثیرات گسل بر منابع طبیعی و محیط زیست استان گیلان
282 /محمدی / محسن /منابع طبیعی /بررسی توان جذب زیستی و غیر ز یستی آلاینده ها در شرایط آزمایشگاهی
283 /نادری /سعید /منابع طبیعی /بررسی بیولوژیک و اکولوژیک پستانداران تالاب انزلی
284 /غلامی / وحید /منابع طبیعی /مدلسازی آب زیرزمینی و تغییرات اقلیمی با استفاده از دندروکرنولوزی
285 /کلته / امان محمد/ منابع طبیعی /مدلسازی منابع آب


مورخ: ۱۳۹۴/۰۸/۱۹

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر حمیداوغلی رئیس کتابخانه مرکزی در خصوص اقدامات انجام شده در کتابخانه گزارشی مبسوط ارائه نمودند و افزودند درصدد آن هستند که ارائه خدمات به دانشگاههای دیگر بصورت متقابل انجام گیرد که در این راستا هم‌اکنون دانشگاه گیلان امکان استفاده از منابع دیجیتالی دانشگاه علوم پزشکی را دارد.
در ادامه آقای دکتر میرحسینی از معاونین پژوهشی دانشکده‌ها خواستند با توجه به آماده شدن امتیازات گرنت 94، یک بررسی و محاسبه‌ی تحلیلی با امتیازات سال گذشته در دانشکده داشته باشند تا یک نتیجه گیری کلی از میزان اثر‌گذاری طرح گرنت بر روند انجام فعالیتهای پژوهشی بدست آید.

مصوبات جلسه:
-طرح پژوهشی آقای دکتر حسین امینی خواه تحت عنوان" ارائه یک الگوریتم جدید برای حل دستگاه معادلات انتگرال –دیفرانسیل" با توجه به داوری گزارش نهایی و چاپ مقاله در نشریه خاتمه یافته اعلام گردید.
-طرح پژوهشی آقای دکتر کامبیز طاهری آبکنار تحت عنوان" بررسی تنوع ژنتیکی شاه بلوط اروپایی در استان گیلان" با توجه به داوری گزارش نهایی و مقالات چاپ شده و پذیرش شده در نشریه خاتمه یافته اعلام گردید.
-طرح پژوهشی آقای آرش گل اندام تحت عنوان" انتخاب و ترجمه مفاهیم ویژه فرهنگی استان های شمالی برای لغت نامه مفاهیم ویژه از فارسی به روسی " با توجه به داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه، منوط به ارائه‌ی چکیده‌ی مبسوط فارسی دو صفحه‌ای، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر عیسی گلین مقدم تحت عنوان"وظایف امانی مدیران شرکت های تجاری در حقوق انگلیس و مقایسه آن با حقوق ایران " با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
-با توجه به مشخص شدن امتیازات گرنت 94، قراردادهای اعضاء هیات علمی دانشکده‌ها آماده شده پس از تصویب در شورای پژوهشی دانشکده به حوزه‌ی معاونت پژوهشی ارسال گردد.

-افرادی که امتیازشان زیر 6 می باشد در صورت تمایل تا سقف مبلغ تخصیصی می‌توانند در قالب موارد 40% قید شده در آیین‌نامه نسبت به خرید تجهیزات و مواد مصرفی هزینه نمایند و فاکتورهای مربوطه را جهت تسویه حساب به دانشکده تحویل دهند. شایان ذکر است این افراد نیاز به بستن قرارداد ندارند.
-دانشکده می‌تواند مبالغ گرنت افرادی که زیر 6 امتیاز دارند را تجمیع نموده و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز را خریداری نماید.
در ادامه آقای دکتر مرادی خاطر نشان نمودند در آیین نامه گرنت امسال مبلغی بابت تایپ و تکثیر در نظر گرفته نشده است و اعضاء هیات علمی می توانند این گونه هزینه‌ها را از محل 60% گرنت خود بپردازند.


رکورد ۱ تا ۱۵ از ۳۰۹ صفحه
 ۱  |  ۲  |  ۳  |  ۴  |  ۵  |  ۶  |  ۷  |  ۸  |  ۹  |  ۱۰  |  ...  $ >