۱۳۹۵/۰۸آبان/۰۳ - ۱۴۳۸/۰۱محرم/۲۲ - Oct10 24, 2016 - :: ( IRST )

* رسالت بخش پژوهش انجام تحقیقات هدفمند و نیاز محور است.

جستجو صورتجلسات جستجو برای:
[ Ctrl+Space ]
تغییر زبان
[ + ]
فاصل کلمات کلیدی متعدد
تاریخ:
[ صورتجلسات پژوهش ]
رکورد ۱ تا ۱۵ از ۳۱۳ صفحه
 ۱  |  ۲  |  ۳  |  ۴  |  ۵  |  ۶  |  ۷  |  ۸  |  ۹  |  ۱۰  |  ...  $ >
مورخ: ۱۳۹۵/۰۷/۱۳

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ایام سوگواری آقا اباعبدا...(ع) را تسلیت گفتند و افزودند به منظور تعیین یک روند هماهنگ برای تصویب طرحهای بین المللی، آقای دکتر بانی مدیر محترم همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه، در این جلسه حضور دارند. سپس آقای دکتر بانی ضمن ارائه گزارش کاملی از برنامه ها و عملکرد حوزه روابط بین الملل، در خصوص نحوه‌ی اجرای طرحهای جندی شاپور، ICED، ICARD، برگزاری کارگاههای بین المللی و ... توضیحات کاملی را ارائه نمودند و افزودند مقرر شده است از میان اعضاء هیات علمی در دانشکده‌ها، یک نفر به عنوان نماینده از حوزه‌ی روربط بین الملل ، تعیین گردد.
مصوبات جلسه
-در خصوص روال پذیرش طرحهای بین المللی مقرر گردید ابتدا عضو هیات علمی متقاضی، مطابق فرم تنظیم شده در سایت روابط بین الملل دانشگاه، تقاضای خود را تنظیم نموده به معاونت پژوهش و فناوری دانشکده تحویل نماید. سپس در جلسه شورای پژوهشی دانشکده که با حضور نماینده حوزه روابط بین‌الملل برگزار می‌گردد درخواست بررسی شده و پس از تایید، به مدیریت همکاریهای علمی بین المللی ارسال گردد. این درخواست پس از ارزیابی در این واحد، به حوزه‌ی معاونت پژوهشی دانشگاه ارسال می گردد و با تایید معاون پژوهش و فناوری دانشگاه به سازمانهای مربوطه ارسال خواهد شد.
-آیین نامه انتشارات دانشگاه بررسی گردید و مقرر شد بندهای 11 و 14 این آیین نامه و قوانین تجدید چاپ، مجددا توسط اعضاء محترم شورا بازبینی شود تا در جلسه آتی مطرح و مصوب گردد.
-مقرر گردید به جهت اینکه آقای دکتر شاهرخ قوتی عضو هیات علمی دانشگاه، حجم زیادی از کارهای این معاونت، در زمینه های پدافند غیرعامل، علم سنجی، آزمایشگاهها و... را انجام می دهند، معادل 5 واحد درسی برایشان منظور گردد.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۱۶

جلسه روز سه‌شنبه ساعت ۹ با نام خدا آغاز گردید. آقای دکتر میرحسینی ضمن اشاره به حضور آقای دکتر قره‌یاضی در جلسه گذشته شورای‌پژوهشی، در خصوص طرح های کلان جدول ‌14 ‌بودجه سال 95 کل‌کشور، از معاونین پژوهش‌و فناوری دانشکده‌ها/ گروه پژوهشی خواستند حداکثر ظرف مدت یک هفته پروپزالهای پیشنهادی دانشکده/گروه‌پژوهشی خود را به این معاونت ارسال فرمایند. ایشان همچنین ضرورت رعایت جامع بودن و حل یک مشکل جامعه را در پروپزالهای ارسالی یادآور شدند و افزودند، در این خصوص دقت گردد آداب پروپزال‌نویسی حتما رعایت شده و پروپزالهای ارسالی منابع و روش تحقیق داشته باشند.

مصوبات جلسه
با درخواست برگزاری "همایش ملی پژوهش های نوین در معماری با رویکرد تعامل انسان و محیط زیست" توسط دانشکده معماری و هنر با همکاری شرکت بوستان گستر گیل در تاریخ ۱۰ الی ۱۱ اسفند ۹۵ ، موافقت بعمل آمد.

طرح پژوهشی آقایان دکتر علی چائی بخش لنگرودی و دکتر رضا انصاری خلخالی تحت عنوان "شناسایی خطای هوشمند ماشین های دوار بر اساس تحلیل فرکانسیزمانی" با توجه به نمره داوری گزارش نهایی و ارائه دستاورد حاصل از طرح، خاتمه یافته اعلام گردید.

پیش نویس آیین نامه هسته های پژوهشی دانشگاه گیلان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید آیین نامه مذکور پس از اعمال اصلاحات، جهت تصویب در هیات رئیسه دانشگاه، به حوزه‌ی ریاست ارسال گردد.
مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۱۰

جلسه روز چهار‌شنبه ساعت ۱۱/۳۰ با نام خدا آغاز گردید. در این جلسه که با حضور آقای دکتر قره‌یاضی مدیر محترم پژوهش و فناوری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در خصوص طرح های کلان جدول ۱۴ بودجه سال ۹۵کل کشور، برگزار شده بود ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تشکر از حضور آقای دکتر قره‌یاضی در جلسه، از ایشان بابت اختصاص ردیف مستقل بودجه برای پژوهشکده‌ی حوزه ی آبی دریای خزر، قدردانی نمودند.
در ادامه آقای دکتر قره‌یاضی از زنده‌شدن خاطراتشان که در زمان تحصیل در دانشگاه گیلان داشتند، ابراز خرسندی نمودند و افزودند سازمان برنامه و بودجه در دو زمینه‌ی امور دانشگاهها که وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و امور تحقیقات و فناوری که پارکها و پژوهشکده‌ها و فرهنگستانها و... متولی آن هستند، فعالیت می‌کند. همچنین ایشان از تخصیص صد درصدی بودجه مربوط به تجهیزات و پژوهشکده‌ی حوزه ی آبی دریای خزر دانشگاه گیلان خبر دادند.
در خصوص طرحهای مشمول جدول ۱۴ افزودند، پروپزالهای ارسالی می بایست جامع بوده و منجر به حل یک مشکل جامعه شوند. ایشان خواستار شدند در طرحهای ارسالی آداب پروپزال‌نویسی دقیقا رعایت گردد و اینکه پروپزالهای ارسالی حتما منابع و روش تحقیق داشته باشند. همچنین خاطر نشان کردند طرحهایی پذیرفته خواهند شد که از نظر محتوا دارای اهمیت باشند.
در ادامه جلسه آقای دکتر قره‌یاضی به سوالات معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها و اعضاء محترم شورای پژوهشی دانشگاه در زمینه‌ی طرحهای مشمول جدول ۱۴، پاسخ دادند.
در خاتمه آقای دکتر قره‌یاضی در خصوص برگزاری یک نمایشگاه از دستاوردها و توانمندیهای پژوهشی دانشگاه گیلان در فضای ساختمان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اعلام آمادگی نمودند.
جلسه ساعت ۱۲/۳۰ با ذکر یک صلوات خاتمه یافت.مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲

جلسه روز سه‌شنبه ساعت ۱۰ با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی به آقای دکتر کتابچی مدیر محترم تحصیلات تکمیلی دانشگاه، به جهت حضور در جلسه خیرمقدم گفتند و افزودند هفته‌ی گذشته آقای دکتر نوبخت در جلسه هیات امنای دانشگاه از تخصیص اعتبار صد‌ درصدی تعمیر و تجهیز دانشگاه‌ها خبر دادند. روز گذشته نیز استاندار محترم بهمراه معاونین ایشان و مدیران کل استانی، جهت افتتاح آزمایشگاه هیدرولیک در دانشگاه گیلان حضور داشتند و در خصوص قراردادهای منعقده استانی پیگیری شدند و مقرر گردید اعتبار جداگانه‌ای از سوی استانداری به پژوهشکده گیلانشناسی اختصاص یابد.
در ادامه آقای دکتر میرحسینی افزودند از فردا به مدت سه روز نمایشگاه فن بازار را در منطقه آزاد انزلی خواهیم داشت و ضمن تشکر از معاونین محترم دانشکده‌هایی که دستاوردهای دانشکده را جهت ارائه در نمایشگاه در اختیار این معاونت قرار داده‌اند از سایر معاونین محترم خواستند با هماهنگی مدیران گروههای دانشکده، دستاوردهای دانشکده‌ی خود را ارسال فرمایند. در این زمینه نیز آقای دکتر پیمان رئیس مرکز رشد دانشگاه گیلان، ضمن ارائه آماری در خصوص نحوه‌ی اطلاع رسانی در دانشکده‌ها جهت حضور فعال دانشگاه گیلان در این نمایشگاه، از معاونین محترم خواستند دستاوردهای دانشکده‌ها را جمع آوری کرده در اختیار حوزه‌ی معاونت پژوهشی دانشگاه قرار دهند.
همچنین دکتر میرحسینی اعلام نمودند که دانشگاه گیلان در خصوص ورود به مسئله‌ی نفت و محیط زیست نیز اعلام آمادگی نموده است.در ادامه آقای دکتر آروند در خصوص نحوه‌ی پرداخت گرنت سال آینده افزودند با توجه به بازخوردهای نحوه‌ی پرداخت و هزینه کرد گرنت سالهای گذشته و مشکلات موجود، راههای متعدد دیگری هم جهت ایجاد انگیزه و کاهش مشکلات وجود دارد. می‌توان گرنت را بصورت اعتبار در اختیار اعضاء هیات علمی قرار داد و بحث تشویق بروندادهای علمی را بطور جداگانه پرداخت نمود و برای دانشجویانی که بهمراه اساتید در نوشتن مقاله مشارکت دارند مبلغی به عنوان تشویقی در نظر گرفت. در این خصوص ایشان از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند نقطه نظرات خود را در جلسه آینده شورای پژوهشی اعلام فرمایند تا در این خصوص تصمیم‌گیری نهایی صورت پذیرد.
همچنین مقرر گردید در خصوص مباحث کارآفرینی و مرکز رشد دانشگاه در جلسه آینده تبادل نظر گردد.

مصوبات جلسه
در خصوص نحوه‌ی امتیاز‌دهی به کتب چندجلدی مقرر گردید در کمیته‌ی تخصصی که در دانشکده‌ها برگزار می گردد، برای کتب تالیفی تا سقف ۱۰۰% و کتب ترجمه‌ای تا سقف ۵۰% امتیاز گرنت مربوطه در نظر گرفته شود.

با درج نام و آرم دانشگاه گیلان روی جلد کتابهای ترجمه‌ای آقای دکتر حسن دانشمندی و همکاران تحت عناوین "تربیت بدنی و ورزش سازگارانه" و "آموزش حرکت درمانی" که توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به چاپ خواهد رسید موافقت بعمل آمد.

با درخواست برگزاری "کنفرانس ملی سلامت اجتماعی با رویکرد معلولین و سالمندان" توسط گروه روانشناسی دانشگاه گیلان با همکاری دانشگاه پیام نور آستانه و حمایت سازمان یونسکو و سازمان بهزیستی کشور، در بهمن ماه سال ۹۵، با توجه به بررسی آن در کارگروه تخصصی برگزاری همایشهای دانشگاه، موافقت بعمل آمد.

با درخواست برگزاری "همایش ملی جایگاه تشکل های تعاونی روستایی در اقتصاد مقاومتی" توسط گروه جغرافیا دانشگاه گیلان و همکاری سازمان تعاون روستایی استان، در تاریخ ۹۵/۱۱/۶، با توجه به بررسی آن در کارگروه تخصصی برگزاری همایشهای دانشگاه، موافقت بعمل آمد.

با درخواست برگزاری "همایش بین المللی غذاهای سنتی، فناوری، تجاری سازی و بازاریابی" در تاریخهای ۱۷ الی ۱۹ آذرماه ۹۵ که با همکاری پژوهشکده کشاورزی سازمان پژوهشها برگزار می گردد، موافقت بعمل آمد.مورخ: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 9 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن معارفه‌ی آقای دکتر حمزه امین طهماسبی به عنوان سرپرست گروه ارتباط با صنعت دانشگاه گیلان، از زحمات آقای دکتر نجفی مدیر محترم قبلی دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه به منظور آماده‌سازی زیر ساختهای ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت تقدیر و تشکر بعمل آورند و اظهار امیدواری نمودند از این پس شاهد رابطه مستمر و پیگیر دانشکده‌ها با جامعه و صنعت باشیم.
در ادامه ضمن اشاره به سفرشان به دانشگاه فردوسی مشهد افزودند ما باید ضمن استفاده از تجربیات دانشگاههای بزرگ که سابقه‌ی بیشتری نسبت به دانشگاه گیلان دارند، درصدد همکاریهای بین دانشگاهی بیشتری باشیم.
سپس آقای دکتر آروند به پرداخت 30 درصد مرحله‌ی دوم گرنت سال 94 و پرداخت 25 درصد اعتبار اولیه طرحهای پژوهشی اعضاء هیات‌علمی با سابقه‌ی کمتر از سه سال، اشاره نموده و افزودند اساتید محترم تا ۹۵/۵/۲۰ مهلت دارند کارکردهای سال 94 خود را در سامانه داده‌پردازی پژوهش بارگذاری نمایند و دانشکده‌ها نیز تا ۹۵/۵/۳۰ مهلت دارند این اطلاعات را در سامانه بررسی و تایید کنند و افزودند در جلسه آینده شورای پژوهشی دانشگاه امتیاز کل گرنت سال 95 تعیین و اعلام خواهد شد. در ادامه آقای دکتر میرحسینی از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند در جلسه آتی در خصوص نحوه‌ی پرداخت گرنت، کیفی سازی آن و ایجاد انگیزش در اعضاء هیات علمی، پیشنهادات خود را ارائه نمایند.
آقای دکتر میرحسینی ضمن اشاره به جدول ردیف 14 اعتبارات طرحهای کلان، که قبلا به دانشکده ها ابلاغ شده است. ضمن تشکر از دانشکده‌های منابع طبیعی و کشاورزی بابت ارسال طرحها، از سایر معاونین خواستند حداکثر تا هفته‌ی آتی اولویتهای دانشکده‌های خود را به این حوزه اعلام فرمایند.

مصوبات جلسه

مقرر گردید آیین نامه ابلاغ شده "تاسیس هسته‌های دانشجویی پژوهش محور در دانشگاهها" از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از این پس جهت تشکیل هسته‌های پژوهش دانشجویی در دانشگاه گیلان، اعمال گردد.

در خصوص درخواست دکتر احمدی‌فر مبنی بر تشکیل هسته پژوهش جهت راه اندازی آزمایشگاه معماری سازمانی در دانشگاه گیلان، مقرر گردید حوزه ی مدیریت پژوهش و فناوری با همکاری دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه، پیش نویس آیین نامه تشکیل هسته پژوهش اساتید دانشگاه را تهیه نمایند تا در جلسه آتی شورای پژوهشی این آیین نامه بررسی و مصوب گردد.

در خصوص درخواست شرکت دانشگاه گیلان در نهمین جشنواره فناوری نانو کشور توسط آقای دکتر محمدحسن لقمانی عضو هیات علمی دانشگاه گیلان و مسئول محترم نهاد ترویج نانو در دانشگاه گیلان، ضمن تعیین میزان مشارکت اعضاء هیات علمی و محققین نانو، جهت برآورد متراژ غرفه مورد نیاز، با شرکت دانشگاه در این جشنواره موافقت بعمل آمد.

در خصوص درخواست گروه پژوهشی کرم ابریشم مبنی بر استفاده از عنوان انگلیسی
Research Department of Sericulture در انتشارات مرتبط با حوزه‌ی نوغانداری، مقرر گردید ضمن بررسی مجدد عنوان انگلیسی پیشنهادی در گروه پژوهشی کرم ابریشم، پس از تصویب عنوان جدید، از طریق این گروه به دانشکده‌ها ابلاغ گردد.

با چاپ کتاب " مرجع کاربردی برای راهبردهای ناب، چابک و ترکیبی(ناب چابک)" آقای دکتر محمود مرادی و آقای نیما اسفندیاری، بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت آقای دکتر محمود مرادی، موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " سازشناسی موسیقی جهانی " آقای منصور حبیب دوست، بصورت تدوین، با توجه به نمرات داوران خارجی کتاب و نظر اعضاء شورای پژوهشی دانشگاه، موافقت بعمل نیامد.مورخ: ۱۳۹۵/۰۴/۰۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 9 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر آروند ضمن تشکر از دانشکده‌هایی که اساتید واجد شرایط دریافت جایزه علامه طباطبایی را به این حوزه معرفی نمودند، از سایر معاونین پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند، حداکثر تا تاریخ ۹۵/۴/۵، اساتید واجد شرایط دانشکده را در صورت وجود، به این حوزه معرفی فرمایند.
همچنین ایشان ضمن تاکید بر اهمیت و ضرورت ارسال اولویتهای پژوهشی دانشگاه به صندوق حمایت از پژوهشگران، از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند در اسرع وقت نسبت به جمع‌بندی اولویتهای پژوهشی دانشکده و ارسال آنها به این حوزه اقدام فرمایند.

مصوبات جلسه

با درخواست تغییر نشریه علوم تحقیقات بذر ایران از "دوفصلنامه" به "فصلنامه" موافقت بعمل آمد و مقرر گردید جهت مجوز دریافت یک میلیون ریال حق چاپ مقاله در نشریه، با وزارت علوم تحقیقات و فناوری مکاتبه گردد.

با درخواست برگزاری "پنجمین کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران" دانشکده فنی در تاریخ 18 الی 19 اسفند95، با توجه به نظر مساعد کارگروه همایشهای دانشگاه، موافقت بعمل آمد.

گزارش فرصت مطالعاتی آقای دکتر صلاحی در جلسه مطرح شده و مصوب گردید. همچنین مقرر شد علاوه بر حضور ایشان و ارائه گزارش در جلسه بعد شورای پژوهشی دانشگاه، دانشکده ریاضی نیز با برگزاری سمینار و کارگاههای دانشجویی از تجربیات اندوخته شده ایشان برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده استفاده نماید.

سقف تعداد پایان‌نامه‌های قابل راهنمایی توسط اعضاء هیات علمی پژوهشی، حداکثر تا 3 پایان نامه جهت راهنمایی و با مشاوره پایان نامه‌ها، کلا 26 واحد مصوب گردید.مورخ: ۱۳۹۵/۰۳/۱۸

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفتند.
سپس آقای دکتر آروند در خصوص نامه دریافتی از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، مبنی بر ارسال لیست اولویت‌های پژوهشی دانشگاه، از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند ضمن پیگیری جمع آوری اولویت‌های پژوهشی در جلسات گروه‌های دانشکده، لیست اولویتهای پژوهشی دانشکده را جهت جمع بندی به این حوزه ارسال فرمایند.
همچنین افزودند اعضاء محترم هیات‌علمی تا 20 خردادماه فرصت دارند اطلاعات پژوهشی سال 94 خود را در سامانه داده پردازی پژوهش و فناوری، بارگذاری نمایند. در این زمینه از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند به نحو مقتضی در دانشکده‌ها اطلاع رسانی فرمایند.
آقای دکتر مرادی مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه نیز ضمن اعلام برگزاری اولین کمیته کارآفرینی دانشگاه، از معاونین محترم پژوهش و فناوری خواستند ضمن نیازسنجی کارگاهها در دانشکده، عناوین پیشنهادی خود را جهت برگزاری کارگاه به این حوزه ارسال فرمایند.

مصوبات جلسه

با انصراف آقای دکتر سیدابوذر افتخاری از اجرای طرح پژوهشی " الگوریتم های عددی با استفاده از روش DQM برای حل مسائل اندرکنش سازهسیال " موافقت بعمل آمد.

با درخواست آقای دکتر حسن درمانی عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی مبنی بر فرصت مطالعاتی در دانشگاه لئون کشور اسپانیا، از اول تیرماه لغایت آخر آذرماه، موافقت بعمل آمد.

طرح پژوهشی خانم دکتر صفورا اسدی تحت عنوان " ارزیابی آلودگی خاک های شالیزاری به کادمیوم ناشی از کودهای شیمیایی " با توجه به نمره داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه، خاتمه یافته اعلام گردید.

با چاپ کتاب " فیزیک همجوشی لختی(جلد اول) " آقای دکتر عباس قاسمی زاد و خانمها مریم السادات حسینی نژاد و طاهره حدیثی نیا و افسانه کربلایی آقایی، بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت آقای دکتر عباس قاسمی زاد، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۳/۰۴

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، یاد و خاطره سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشتند.
آقای دکتر آروند نیز از معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها و اعضاء محترم شورای پژوهشی دانشگاه، جهت حضور در "نهمین همایش روابط فرهنگی و تاریخی ایران و ترکیه" که در روزهای 8 و 9 خرداد 95 برگزار می‌گردد، دعوت بعمل آوردند.

مصوبات جلسه
با حضور خانم پروفسور M.I.Todorovska در دانشکده فنی جهت برگزاری سخنرانی های علمی تخصصی برای اعضاء هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه‌ی مهندسی زلزله موافقت بعمل آمد و مقرر گردید هماهنگی‌های لازم در این زمینه از طریق دفتر همکاریهای علمی و روابط بین الملل دانشگاه صورت پذیرد.

با انصراف آقای دکتر نوید شریفی از اجرای طرح پژوهشی "بهینه سازی عملکرد اجکتورهای بخار در افزایش بهره وری سیستم های آب شیرین کن حرارتی" موافقت بعمل آمد.

مصوب گردید مقالات ارائه شده در "همایش ملی تحلیل پوششی داده ها" که توسط انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و انجمن مهندسی مالی برگزار می‌گردد مورد تایید بوده و امتیاز مقاله به آنها تعلق بگیرد.

پیشنهادیه شیوه نامه حمایت از پایان نامه های کاربردی و فناورانه دانشجویی دانشگاه گیلان، که توسط دفتر ارتباط با جامعه تهیه گردیده بود مورد بررسی قرار گرفت ومقرر گردید پس از اعمال اصلاحات، جهت تصویب به هیات رئیسه دانشگاه ارسال گردد.

با چاپ کتاب " هویت و معماری " آقای دکتر امیررضا کریمی‌آذر و سرکار خانم مهسا صفرنژاد بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " شناخت فضاهای شهری " سرکار خانم دکتر مهرناز مولوی بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب توسط خود ایشان موافقت بعمل آمد.

چاپ کتاب " دگرگونی معرفت شناختی در متدشناسی علوم انسانی" آقای دکتر منصور هاشمی، با توجه به شرایط موجود کتاب و نظر مولف در خصوص عدم اعمال اصلاحات لازم، مورد تصویب قرار نگرفت.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۲/۲۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر بانی در خصوص دستاوردهای سفر هیات دانشگاه گیلان به دانشگاههای آلمان و فرانسه و شرکت Baader ،گزارش ارائه نمودند.
سپس آقای دکتر پیمان نیز گزارشی در خصوص معرفی مرکز رشد و واحدهای فناور آن ارائه نمودند.

مصوبات جلسه

مصوب گردید در جلسه ای مشترک آقایان دکتر پیمان، دکتر کوهی کمالی و دکتر مرادی، چگونگی راه اندازی واحدهای R&D را خصوصاً با شرکت Baader آلمان، برنامه ریزی نمایند.

مصوب گردید از تاریخ ۹۵/۱/۱ لیست ایندکس های ارائه شده از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، در خصوص مقالات چاپ شده اعضاء هیات علمی، اعمال گردد. بدیهی است در خصوص مقالات ارسال شده به نشریات قبل از تاریخ فوق، کمافی السابق عمل خواهد شد.

مصوب گردید در مقالات اعضاء هیات علمی که با دانشجویان پردیس مقاله چاپ می نمایند، نام پردیس دانشگاه گیلان به عنوان آدرس دوم قید گردد.

با چاپ کتاب " هیدروشیمی " آقای اکبر نصرا... زاده بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "سمینار دوسالانه جبرخطی و کاربردهای آن" توسط گروه ریاضی کاربردی دانشکده ریاضی، در سال96، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری " سمینار دوسالانه آنالیز عددی" توسط گروه ریاضی کاربردی دانشکده ریاضی، در سال96، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم های دینامیکی" توسط گروه ریاضی محض دانشکده ریاضی، در سال97، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری گردهمایی علمی "محصولات تراریخته: سلامت محیط زیست و امنیت غذایی" توسط کارگروه فناوری زیستی دانشگاه، در تاریخ ۹۵/۲/۲۹ موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۲/۰۷

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. در ابتدا آقای دکتر میرحسینی به معاون جدید پژوهش و فناوری دانشکده علوم پایه، آقای دکتر نصرت ا... محمودی، که به جمع اعضاء شورای پژوهشی دانشگاه پیوستند،خیرمقدم گفتند و افزودند در سال گذشته دانشگاه گیلان در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری حضور نسبتا خوبی داشت. امسال نیز جهت حضور فعال‌تر لازم است از الان برنامه‌ریزی مدونی داشته باشیم. لذا معاونین محترم پژوهش و فناوری دانشکده‌ها ضمن معرفی دستاوردهای جدید دانشکده، لازم است به معرفی طرحهای برون دانشگاهی انجام شده، توجه خاصی داشته باشند و افزودند این نمایشگاهها می‌توانند مکان مناسبی جهت معرفی شرکتهای دانش‌بنیان نیز باشند. در ادامه ضمن بیان اینکه ستاد بحران در استان تشکیل شده است و دستگاههای استان نیز در این زمینه اقداماتی انجام داده اند و کانونهای بحران شناسایی شده‌اند، از معاونین محترم خواستند با توجه به نقش پژوهش در زمینه کنترل بحران، به پژوهشگران علاقمند اطلاع رسانی فرمایند که می‌توانند جهت حل مشکلات استان پروژه‌های تحقیقاتی خود را در این زمینه‌ها انتخاب نمایند که البته لازمه‌ی آن را ارتباط دانشکده‌ها با دستگاههای اجرایی دانستند. همچنین ایشان از مسئول محترم راه‌اندازی پژوهشکده گیلانشناسی خواستند بطور جدی پیگیر تصویب پژوهشکده گیلانشناسی باشند.
همچنین آقای دکتر میرحسینی افزودند اگر پژوهشگران دانشگاه در زمینه حل مشکل منطقه‌ای، پروژه‌های کاربردی داشته باشند که قابل دفاع در وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد، اینگونه طرحها از سوی وزارتخانه حمایت مالی خواهند شد.
ایشان از معاونین پژوهش و فناوری دانشکده‌ها خواستند با توجه به برنامه 5 ساله در خصوص تجهیز آزمایشگاهها و تخصیص بودجه به آن، در این زمینه همت ویژه داشته باشند و افزودند هفته آینده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از تجهیزات آزمایشگاهی دانشکده‌ها بازدید بعمل خواهد آمد لذا معاونین محترم همکاری و مساعدت لازم را جهت شناسایی آزمایشگاههای دانشکده‌ها داشته باشند.
آقای دکتر آروند ضمن ارائه گزارش تسویه حساب گرنت 94 اعضاء هیات علمی، از معاونین پژوهشی دانشکده‌ها خواستند در خصوص ارائه‌ی گزارش تسویه حساب سایر اعضاء هیات‌علمی که تا کنون تسویه حساب ننموده‌اند پیگیری لازم را مبذول فرمایند.

مصوبات جلسه

مصوب گردید مراحل پذیرش و چاپ مقالات در نشریه‌های دانشگاه گیلان از سوی دانشکده‌ها مورد نظارت و کنترل قرار گیرد و در این زمینه دستورالعمل اجرایی آن از طریق اداره چاپ و انتشارات دانشگاه گیلان تهیه گردیده و در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه مصوب گردد.

با برگزاری همایش ملی" جنگل های شمال ایران: گذشته، حال، آینده" دانشکده منابع طبیعی، 6 الی 7 اردیبهشت ماه سال96، موافقت بعمل آمد.

با همکاری دانشگاه گیلان در برگزاری"همایش بین المللی آبزی‌پروری ماهیان خاویاری برای آینده" که توسط موسسه تحقیقات بین المللی تاسماهیان دریای خزر، در تاریخ 15 الی 16 شهریور ماه سال 95، برگزار می گردد، موافقت بعمل آمد.

با توجه به اهمیت فعالیت پژوهشکده حوضه‌ی آبی دریای خزر و ردیف بودجه‌ی مستقل این پژوهشکده، به منظور سوق دهی پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی ارشد و دکتری، جهت حمایت مالی از سوی پژوهشکده و با توجه به ضرورت تدوین آیین‌نامه حمایت پژوهشی در پژوهشکده حوضه‌ی آبی دریای خزر جهت انجام این مهم، این آیین‌نامه در جلسه مورد ارزیابی قرار گرفته و مصوب گردید.


مورخ: ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک سال نو افزودند امیدواریم در سال جدید در زمینه تحقیقات علمی فناوری و کارآفرینی قدمهای موثر و خوبی برداریم. همچنین ایشان به معاون دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان، جناب آقای دکتر حامد محدث دیلمی، به عنوان عضو جدید شورای پزوهشی دانشگاه، خیرمقدم گفتند.
در ادامه آقای دکتر مرادی از نحوه‌ی ارائه و تصویب طرحهای پژوهشی، جهت جذب یک درصد اعتبار پژوهشی دستگاههای استان، گزارشی ارائه نمودند و آقای دکتر میرحسینی خاطر نشان کردند بهتر است برای جذب این اعتبارات در سال آینده از الان برنامه داشته باشیم.
دکتر میرحسینی در ادامه افزودند پس از پیگیری های بعمل آمده و ضرورت ایجاد مرکز رشد در دانشگاه گیلان تمهیداتی در این خصوص اندیشیده شد و یک مرکز رشد با تلاش و همکاری آقای دکتر غیبی ایجاد گردید. این مرکز تا کنون توانسته است تعدادی پروژه تحقیقاتی جمع آوری نموده و فعالیت نماید. با پیگیری های مستمر هم اکنون توانسته‌ایم مرکز رشد دانشگاه گیلان را به تصویب برسانیم. ایشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر غیبی، آقای دکتر پیمان را به عنوان مدیر مرکز رشد دانشگاه گیلان، معرفی نمودند.
سپس آقای دکتر آروند گزارش مبسوطی از نحوه و تعداد تسویه حساب گرنت سال 94 ارائه نموده و افزودند جهت تسویه حساب 30% گرنت پرداخت شده مرحله اول، اعضا هیات علمی که نتوانسته‌اند با امتیاز تسویه حساب کنند، می توانند مبلغ باقی مانده را با ارائه فاکتور تسویه حساب نمایند.
همچنین آقای دکتر شیرزادیان، مسئول کارگروه تجهیز تعمیر و ایمنی آزمایشگاهها، در انتهای جلسه در خصوص وضعیت آزمایشگاههای دانشکده ها، اقدامات انجام شده و برنامه های آتی، گزارشی جامع ارائه نمودند.
مصوبات جلسه
مصوب گردید اساتیدی که توانسته اند 30% گرنت خود را تسویه حساب نمایند نیز می توانند 40% خود را به سال آینده انتقال دهند. در این صورت مابه التفاوت مبلغ 60% تسویه نشده آنها، با اسناد قابل تسویه حساب نمی باشد.
مصوب گردید ضرایب منفی برای نویسندگان مقالات که بصورت مشترک با پژوهشگران خارجی اقدام به نوشتن مقاله می‌کنند حذف گردد و امتیاز مقالات آنها، بدون در نظر گرفتن نویسندگان خارجی منظور گردد.

با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه‌ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.

ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /اعتبار طرح(ریال)
1/علوم انسانی/دکتر سمیرا محمودی/زمینه یابی و امکان سنجی متنوع سازی فعالیت های اقتصادی در مناطق روستایی استان گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2/ریاضی/دکتر رضا زارعی/تحلیل قابلیت اطمینان سیستم ها در شرایط نادقیق/۲۰/۰۰۰/۰۰۰
3/فنی/دکتر مهدی امینیان/طراحی بورد مدارهای قابل بازپیکربندی چند منظوره/۴۰/۰۰۰/۰۰۰
4/فنی/دکتر آرش منتظری/سنتز و بررسی خواص زیست سازگاری برون تن Invitro نانو کامپوزیت کیتوسانپلی وینیل پیرولدون تقویت شده با نانو لوله های کربنی دو جداره DWCNT؛ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
5/فنی/دکتر یاسر بهاری ملامحله/تاثیر نانو اکسید گرافن (GO) روی خواص فیزیکی و ویسکوالاستیک پلیمر هیبریدی کیتوسانپلی وینیل پیرولیدون/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
6/فنی/دکتر محمدحسن لقمانی/سنتز نانو ذرات پلیمری قالب مولکولی جهت استخراج اوژنول از عصاره میخک و بکارگیری آن به عنوان نانو حامل دارویی/۴۰/۰۰۰/۰۰۰
7/فنی شرق گیلان/دکتر سید ابوذر افتخاری/الگوریتم های عددی با استفاده از روش DQM برای حل مسائل اندرکنش سازه سیال/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
8/فنی شرق گیلان/ دکتر رمضان نعمتی کشتلی/ارزیابی صنایع استان گیلان بر اساس زنجیره تامین سبز / ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
9/فنی شرق گیلان/دکتر طاها بخشپوری/بهبود عملکرد الگوریتم بهینه یابی تبخیر آب و کاربرد آن در مسائل بهینه یابی سازه ای بزرگ مقیاس/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
10/فنی شرق گیلان/دکتر نوید شریفی/بهینه سازی عملکرد اجکتورهای بخار در افزایش بهره وری سیستم های آب شیرین کن حرارتی / ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
11/فنی شرق گیلان/دکتر محدکاظم انوری فرد/بهبود ولتاژ شکست افزارهای اثر میدانی فلزنیمه هادی در فناوری سیلیسیم روی عایق/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
12/فنی شرق گیلان/دکتر حمزه امین طهماسبی/تقلیل عدم قطعیت های محیطی برنامه ریزی استراتژیک با استفاده از رویکرد برنامه ریزی سناریو(مطالعه موردی: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان)/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰


با تسویه حساب گرنت سال 94 اعضاء هیات علمی به شرح ذیل موافقت بعمل آمد.

ردیف ؛نام خانوادگی نام؛دانشکده ؛گروه آموزشی ؛درصد
1؛ابراهیم پور ازبری مصطفی؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
2؛اسماعیل پور رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
3؛اکبری محسن ؛ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
4؛دوستار محمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
5؛رمضان پور اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
6؛رمضانیان محمد رحیم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
7؛قلی زاده محمدحسن ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛60%
8؛مرادی محمود ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛60%
9؛ملک اخلاق اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛10.4%
10؛میر عسکری سید رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ مدیریت ؛36.3%
11؛یاکیده کیخسرو ؛ادبیات و علوم انسانی ؛مدیریت ؛33.7%
12؛آقابابایی حسین ؛ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛26%
13؛اسدی نژاد سید محمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛60%
14؛جانی پور مجتبی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛31%
15؛سبحانی مهین ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛33.3%
16؛مقصودی رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ حقوق ؛60%
17؛تسلیمی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛32.3%
18؛خزانه دارلو محمد علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛47.7%
19؛رضایتی کیشه خاله محرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛60%
20؛رضی احمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛49.1%
21؛صفایی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات فارسی ؛56.6%
22؛حسینی اجداد نیاکی سید اسماعیل ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛47.2%
23؛رجبی فرهاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛27%
24؛رخشنده نیا سیده اکرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛57.8%
25؛روشنفکر اکرم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛29.8%
26؛شعبانی چافجیری هادی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ ادبیات عرب ؛60%
27؛برکت بهزاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛48.1%
28؛تحریری عبدالرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
29؛حساس خواه ژاله ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
30؛خلیلی ثابت مسعود ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
31؛دانای طوس مریم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی؛ 60%
32؛شعبانی منصور ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
33؛فرح بخش علیرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
34؛مهدوی زفرقندی امیر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان انگلیسی ؛60%
35؛افقی نادر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
36؛حلاج زاده هدی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛43.2%
37؛رحمتی محمد مهدی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛44.4%
38؛عباد اللهی چنذانق حمید ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛38.7%
39؛علیخواه فردین ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛50.7%
40؛غلامی شکارسرائی محمدرضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
41؛مسعود نیا ابراهیم ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛60%
42؛یعقوبی علی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم اجتماعی ؛39.1%
43؛اصغری فرهاد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم تربیتی ؛60%
44؛صادقی عباس ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم تربیتی ؛60%
45؛ابوالقاسمی عباس ؛ادبیات و علوم انسانی ؛روانشناسی ؛28.1%
46؛حسین خانزاده عباسعلی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
47؛خسرو جاوید مهناز ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
48؛شاکری نیا ایرج ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
49؛موسوی سید ولی ا... ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛40.7%
50؛کافی ماسوله سیدموسی ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ روانشناسی ؛60%
51؛جانسیز احمد ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛60%
52؛سیمبر رضا ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛60%
53؛نیاکویی سید امیر ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ علوم سیاسی ؛59.5%
54؛یاسوری مجید ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ جغرافیا ؛60%
55؛مهدیخانلی سوینج ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان روسی ؛60%
56؛گل اندام آرش ؛ ادبیات و علوم انسانی ؛ زبان روسی ؛60%
57؛اراضی حمید ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 60%
58؛دمیرچی ارسلان ؛تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 4%
59؛رحمانی نیا فرهاد ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 50.4%
60؛محبی حمید ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 27.8%
61؛مهربانی جواد ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 56.5%
62؛میرزایی قاضیانی بهمن ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ فیزیولوژی ورزشی؛ 58.4%
63؛بنار نوشین ؛تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 60%
64؛رمضانی نژاد رحیم ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 54.6%
65؛شفیعی کردشولی شهرام ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 5.7%
66؛همتی نژاد طولی مهرعلی ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ مدیریت ورزشی؛ 47.8%
67؛دانشمندی حسن ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
68؛شمسی ماجلان علی ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
69؛نورسته علی اصغر ؛ تربیت بدنی و علوم ورزشی ؛ آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی؛ 60%
70؛آیاتی زینب ؛دانشکده شرق گیلان ؛ علوم مهندسی شرق گیلان؛ 41.7%
71؛میرزازاده محمد علی ؛ دانشکده شرق گیلان ؛علوم مهندسی شرق گیلان؛ 59.8%
72؛پناهی عباس ؛گیلان شناسی ؛ پژوهشی گیلان شناسی؛ 60%
73؛کهنسال واجارگاه حسن ؛گیلان شناسی ؛ پژوهشی گیلان شناسی؛ 60%
74؛بنیاد امیر اسلام ؛ منابع طبیعی ؛جنگلداری؛ 60%
75؛ترکمن جواد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 39.8%
76؛حسن زاد ناورودی ایرج ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
77؛صالحی علی ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 46.7%
78؛طاهری آبکنار کامبیز ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
79؛قدس خواه دریایی مهرداد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
80؛محمدی لیمایی سلیمان ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
81؛نقدی رامین ؛منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
82؛نیکوی مهرداد ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 60%
83؛پور بابایی حسن ؛ منابع طبیعی ؛ جنگلداری؛ 56.3%
84؛ایمانپور نمین جاوید ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
85؛خوش خلق مجیدرضا ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
86؛ستاری مسعود ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
87؛زکی پور رحیم آبادی اسحق ؛ منابع طبیعی؛ شیلات؛ 60%
88؛علاف نویریان حمید ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
89؛فلاحتکار بهرام ؛منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
90؛موسوی ثابت سید حامد ؛ منابع طبیعی ؛ شیلات؛ 60%
91؛زرکامی رحمت ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 42.9%
92؛ستوهیان فرزاد ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
93؛محمدی محسن ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
94؛نادری سعید ؛ منابع طبیعی ؛ محیط زیست؛ 60%
95؛غلامی وحید ؛منابع طبیعی ؛ آبخیزداری؛ 60%
96؛کلته امان محمد ؛منابع طبیعی ؛ آبخیزداری؛ 60%
97؛افراخته حسین ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
98؛باغرامیان آلفرد ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
99؛حسن زاده پاک رضائی رضا ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
100؛سیفعلی هرسینی جلیل ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 30.9%
101؛شهنازی رضا ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
102؛صابرکاری علیرضا ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
103؛فلاح چولابی اسماعیل ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 10.8%
104؛قربانی نژاد فومنی حبیب ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
105؛مجللی مقدم حامد ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
106؛نحوی منوچهر ؛فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
107؛نیارکی اصلی راهبه ؛فنی ؛مهندسی برق؛ 60%
108؛امانی فرد نیما ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
109؛انصاری خلخالی رضا ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
110؛بابایی هاشم ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
111؛جمالی علی ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 42.7%
112؛جواهرده کورش ؛ فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
113؛محمودی مهر جواد ؛فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 60%
114؛نجفی فرید ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
115؛نریمان زاده نادر ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 51.4%
116؛چائی بخش لنگرودی علی ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
117؛کلته محمد ؛ فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 3.6%
118؛کوهی کمالی رامین ؛فنی ؛مهندسی مکانیک؛ 60%
119؛رزاقی لنگرودی جواد ؛فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
120؛صالح جلالی رضا ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
121؛عربانی مهیار ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 53.7%
122؛عفتی میثم ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 60%
123؛قربانی علی ؛ فنی ؛مهندسی عمران؛ 29.3%
124؛خداپرست حقی اکبر ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 23%
125؛شمس ناتری علی ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
126؛متقی طلب وحید ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 59.4%
127؛مختاری جواد ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
128؛نوروزی بابک ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 29.8%
129؛اشرف طالش سید سیامک ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
130؛خیاطی غلام ؛فنی ؛مهندسی شیمی؛ 60%
131؛صالحی محمد علی ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
132؛صیاد امین جواد ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 60%
133؛عباسی بهروز ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 57.4%
134؛قناد زاده گیلانی حسین ؛ فنی ؛ مهندسی شیمی؛ 40.8%
135؛ابراهیمی آتانی رضا ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 50.4%
136؛احمدی فر حمیدرضا ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 16.5%
137؛شاه بهرامی اسدالله ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 60%
138؛میرروشندل سید ابوالقاسم ؛ فنی ؛ مهندسی کامپیوتر؛ 60%
139؛حسینی گلگو سید محسن ؛ فنی ؛ مهندسی برق؛ 60%
140؛نوری مهدی ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 60%
141؛حقیقی پشتیری امین ؛ فنی ؛ مهندسی مکانیک؛ 57.6%
142؛عباسی مرجان ؛ فنی ؛ مهندسی نساجی؛ 33.9%
143؛صدر ممتازی علی ؛ فنی ؛ مهندسی عمران؛ 5.3%
144؛اسمعیلی قدسی فرهاد ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
145؛باقری میثم ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
146؛جعفری ساعد ؛علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
147؛رحیم پور سلیمانی حمید ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
148؛روضاتی سید محمد ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
149؛صدرممتاز علیرضا ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
150؛صفاری رضا ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
151؛فرجامی شایسته صابر ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
152؛قاسمی زاد عباس ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
153؛مرتضی پور علی ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
154؛مهدوی فر سعید ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 30.9%
155؛هادی پور سیاه مزگی حنیف ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 55.4%
156؛پناهی حسین ؛ علوم پایه ؛ فیزیک؛ 60%
157؛آروند مجید ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
158؛انصاری رضا ؛علوم پایه ؛شیمی؛ 60%
159؛خلیلی بهزاد ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
160؛خورشیدی حسینی علیرضا ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
161؛دژم پناه حمید ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
162؛رادمقدم کورش ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
163؛روحی حسین ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
164؛زنجانچی محمد علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
165؛سهراب نژاد شبنم ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
166؛شیرینی فرهاد ؛علوم پایه ؛شیمی؛ 60%
167؛طباطبائیان خلیل ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
168؛عابدینی معصومه ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
169؛علیزاده عربانی نینا ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
170؛فلاح شجاعی عبدالله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
171؛فلاح معافی هادی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 33.2%
172؛قلمی چوبر بهرام ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
173؛قناد زاده گیلانی علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
174؛مامقانی منوچهر ؛علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
175؛محمد خواه علی ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 10.6%
176؛محمدی اسداله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
177؛محمودی نصرت الله ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
178؛یحیی زاده آسیه ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 60%
179؛چایی بخش لنگرودی ناز ؛ علوم پایه ؛ شیمی؛ 58.8%
180؛آقا معالی محمود رضا ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 55.1%
181؛اصغری سید محسن ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
182؛بانی علی ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
183؛حاصلی محمد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
184؛حیدری بهروز ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
185؛سرمد جنت ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 24.5%
186؛سریری ریحانه ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
187؛سعیدی مهرورز شهریار ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
188؛شعبانی پور نادر ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 7.5%
189؛صالحی زیور ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
190؛غفوری استیار حسین ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
191؛مشایخی فرهاد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
192؛مهدی پور مقدم محمد جواد ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 43.2%
193؛عیمی اکرم سادات ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
194؛نورسته نیا اکبر ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
195؛فقیر مرضیه بیگم ؛علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 58%
196؛وزیری حمید رضا ؛ علوم پایه ؛ زیست شناسی؛ 60%
197؛امینی خواه حسین ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
198؛بی آزار جعفر ؛علوم ریاضی ؛ریاضی کاربردی؛ 60%
199؛خجسته سالکویه داود ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
200؛صلاحی مازیار ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
201؛مهردوست فرشید ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
202؛کتابچی سعید ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
203؛کیانپور محمد ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی کاربردی؛ 60%
204؛احمدی دستجردی داود ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 5.6%
205؛انصاری طرقی حبیب الله ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
206؛انصاری پیری اسماعیل ؛علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
207؛اکبری خشکبیجاری مژگان ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
208؛تقی زاده نصیر ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
209؛سهله حسین ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
210؛عباسی احمد ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 52.2%
211؛عزیز پور اسماعیل ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 14.7%
212؛لامعی جوان ساناز ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 11.7%
213؛هاشمی براگوری منصور ؛ علوم ریاضی ؛ ریاضی محض؛ 60%
214؛فتحی واجارگاه بهروز ؛ علوم ریاضی ؛ آمار؛ 60%
215؛احتشامی سید محمدرضا ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 57.3%
216؛اصغری جعفر ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 57.5%
217؛اصفهانی مسعود ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
218؛اعلمی علی ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
219؛حسنی کومله سید حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
220؛ربیعی بابک ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
221؛صبوری عاطفه ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
222؛مجیدیان مجید ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 58.3%
223؛محمدوند المیرا ؛ علوم کشاورزی ؛ زراعت و اصلاح نباتات؛ 60%
224؛الفتی جمالعلی ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 37.7%
225؛حسن پور اصیل معظم ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 22.2%
226؛زکی زاده هدایت ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 16.9%
227؛قاسم نژاد محمود ؛ علوم کشاورزی ؛ باغبانی؛ 39.2%
228؛اسدی حسین ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
229؛اسدی صفورا ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 56.2%
230؛رمضانپور حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
231؛شعبانپور محمود ؛ علوم کشاورزی ؛ خاک شناسی؛ 60%
232؛جلالی سندی جلال ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
233؛جمالی سالار ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
234؛حاجی زاده جلیل ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 59.7%
235؛حسینی رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
236؛خداپرست سید اکبر ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
237؛زیبایی آرش ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
238؛صحراگرد احد ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 15.5%
239؛قدمیاری محمد ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 60%
240؛موسی نژاد صدیقه ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 32.7%
241؛کریمی ملاطی آزاده ؛ علوم کشاورزی ؛ گیاه پزشکی؛ 53.2%
242؛درمانی کوهی حسن ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
243؛روستایی علی مهر محمد ؛ علوم کشاورزی؛ علوم دامی؛ 60%
244؛شاد پرور عبدالاحد ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
245؛قوی حسین زاده نوید ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
246؛محمدی مهرداد ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
247؛محیط اردشیر ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
248؛محیطی اصلی مازیار ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
249؛متقی طلب مجید ؛علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
250؛میرحسینی ضیاءالدین ؛ علوم کشاورزی ؛ علوم دامی؛ 60%
251؛اسمعیلی ورکی مهدی ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
252؛اشرف زاده افشین ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
253؛خالدیان محمد رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
254؛نوابیان مریم ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
255؛وظیفه دوست مجید ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 60%
256؛پیرمرادیان نادر ؛ علوم کشاورزی ؛ مهندسی آب؛ 44.6%
257؛سوهانی محمد مهدی ؛ علوم کشاورزی ؛ بیوتکنولوژی؛ 52.2%
258؛شیرزادیان خرم آباد رضا ؛ علوم کشاورزی ؛ بیوتکنولوژی؛ 57.6%
259؛کاوسی کلاشمی محمد ؛ علوم کشاورزی ؛ اقتصاد کشاورزی؛ 60%
260؛خاکپور مژگان ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 60%
261؛عموزاده لیچایی افشین ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 57%
262؛فاروقی سید محمد رضا ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 45.1%
263؛کریمی آذری امیر رضا ؛ معماری و هنر ؛ معماری؛ 60%
264؛زالی نادر ؛ معماری و هنر ؛ شهرسازی؛ 38.8%با چاپ کتاب " مفاهیم کلیدی در اندیشه یورگن هابرماس " آقای دکتر محمدرضا غلامی بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با چاپ کتاب " راهنمای شناسایی بی‌مهرگان آبهای جاری " آقای دکتر جاوید ایمانپور بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه‌های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.

با برگزاری" اولین همایش ادبیات پایداری گیلان" دانشکده علوم انسانی، گروه زبان و ادبیات فارسی، در شهریور ماه سال95، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری همایش "روال مقاوم سازی ساختمانهای دانشگاهی"دانشکده فنی، در تاریخ 30 و 31 تیرماه 95، با همکاری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی، مهندسی زلزله، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "نهمین همایش روابط فرهنگی ایران و ترکیه" دانشکده علوم انسانی، در تاریخ 8 و 9 خردادماه 95، موافقت بعمل آمد.

با برگزاری "یازدهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی ایران" دانشکده فنی، در سال 97، موافقت بعمل آمد.مورخ: ۱۳۹۴/۱۲/۱۱

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن اعلام خبر تاسیس مرکز رشد دانشگاه گیلان، ابراز امیدواری نمودند ایجاد این مرکز، شرایط لازم برای کارآفرینی در دانشکده‌ها فراهم آورد و افزودند هم‌اکنون بالغ بر40 طرح آماده‌ی ارائه به این مرکز وجود دارد و ما امیدواریم به مرور شاهد انعقاد قراردادهای بیشتری با صنعت و جامعه باشیم که در حال حاضر کارگروههایی نیز به همین منظور در دانشکده ها تشکیل شده است.
در ادامه افزودند جدول اعتبارات ردیفهای بودجه، در اختیار معاونین قرار خواهد گرفت که معاونین محترم می‌توانند مواردی که می‌توان از آن استفاده نمود را مشخص فرمایند. ایشان افزودند به منظور تدوین برنامه ششم توسعه، کارگروههای تخصصی در دفتر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیل شده است که تعدادی از اساتید دانشگاه گیلان، عضو این کارگروهها هستند و آقای دکتر حمید اوغلی را به عنوان رابط دانشگاه گیلان معرفی فرمودند.
آقای دکتر حمید اوغلی افزودند به منظور اینکه بتوانیم در این کارگروهها نظامند عمل کنیم کارگروههایی شبیه به آنچه در استانداری تشکیل شده است را در دانشکده ها ایجاد نموده ایم تا مواردی که مقرر است در کارگروههای استانداری مطرح شوند ابتدا در این کمیته‌ها بررسی و نتایج ارسال ‌گردد. همچنین ایشان از معاونین محترم دانشکده‌ها خواستند اعضاء هیات علمی دانشکده ها را جهت شرکت در این کمیته‌ها معرفی فرمایند.
آقای دکتر مرادی به جدول میزان 1% اعتبارات دستگاههای اجرایی که در اختیار معاونین محترم قرار داده شده است اشاره نموده و افزودند معاونین محترم می‌توانند بعضی از اولویت های پژوهشی دانشکده‌ی خود را مشخص نموده و ضمن اطلاع رسانی به اعضاء هیات‌علمی دانشکده، پروپزالهای مربوطه را جهت ارسال به استانداری آماده نمایند. همچنین در این زمینه می‌توانند عناوین پایان نامه‌های دانشجویان دکتری که با این اولویت‌ها متناسب باشند را نیز اعلام فرمایند تا توسط دستگاههای اجرایی پشتیبانی مالی شوند. این امر شامل عناوین پایان‌نامه های خیلی‌خوب و کاربردی کارشناسی ارشد نیز خواهد شد.
آقای دکتر آروند افزودند فرم تسویه حساب 60% گرنت هم اکنون در سامانه داده‌پردازی پژوهش آماده است و اعضاء محترم هیات علمی می‌توانند این فرم را در سه نسخه پرینت نموده ضمن امضاء، ارسال فرمایند. در صورتیکه مبلغ تسویه حساب عضو هیات علمی کمتر از 60% درصد باشد، تا 20فروردین سال 95 فرصت دارند تا امتیاز آنها به 60% برسد و تسویه حساب نمایند. چنانچه عضو هیات علمی نتواند تا 20 فروردین کل مبلغ60% گرنت خود را تسویه حساب نماید، می‌بایست مابقی بدهی خود را با اسناد مثبته تسویه حساب فرماید.
همچنین اعضاء هیات‌علمی می‌توانند 40% مبلغ گرنت خود را به سال آینده انتقال دهند به همین منظور یک آیکون در سامانه داده پردازی پژوهش قرار خواهد گرفت. کسانی می توانند 40% گرنت خود را به سال آینده انتقال دهند که مبلغ 60% خودشان را بطور کامل تسویه نموده باشند.

مصوبات جلسه
با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.
ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /مبلغ اعتبار(ریال)
1/علوم انسانی/دکتر محمود داودی/تحلیل روند و پهنه بندی خشکسالی در استان گیلان ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2/تربیت بدنی /دکتر سید حسین حسینی/بررسی پوزیشن زاویه ای پاتلا و ارتباط آن با درد و توانایی عملکردی زانو در ورزشکاران مبتلا به سندروم فشار خارجی پاتلوفمورال ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
3/تربیت بدنی/دکتر مینا ملائی/بررسی خوشنامی و کیفیت خدمات در دانشکده تربیت بدنی و مقایسه آن با سایر دانشکده های دانشگاه گیلان ۱۸/۰۰۰/۰۰۰

با چاپ کتاب " مدیریت منابع انسانی در ورزش " آقای دکتر رحیم رمضانی نژاد بصورت تالیف، منوط به افزودن جداول و اصلاح شماره سرفصلها و پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " تربیت بر درگاه آفتاب عاشورا «حضرت امام حسین علیه‌السلام»" خانم فاطمه حسینی دولت‌آبادی بصورت تالیف، منوط به تغییر عنوان و تکمیل رفرنس ها و پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مولف موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " مدل‌سازی جریان‌‌های دوفازی " آقای دکتر رامین کوهی‌کمالی بصورت تدوین، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " علم اکوستیک و کنترل نوفه های صنعتی " آقای دکتر بابک توکلی بصورت ترجمه، منوط به ترجمه عنوان، مطابق عنوان اصلی کتاب و پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان موافقت بعمل آمد.
با چاپ کتاب " آموزش موسیقیایی موسیقی" خانم دکتر نرگس ذاکر جعفری و آقای منصور حبیب‌دوست بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مترجمین موافقت بعمل آمد.

با برگزاری" همایش بین المللی محیط زیست دریای خزر و توسعه پایدار" دانشکده منابع‌طبیعی در شهریور ماه سال96 موافقت بعمل آمد.
با درخواست آقای دکتر بهرام فلاحتکار مبنی بر فرصت مطالعاتی یکساله در دانشگاه ایالتی اوهایو کشور آمریکا، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۷

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن تقدیر از زحمات آقای دکتر نجفی، مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه، برای ایشان آروزی توفیق و بهروزی نمودند و آقای دکتر مرادی را به عنوان مدیر جدید دفتر کار آفرینی و ارتباط با جامعه و آقای دکتر آروند را به عنوان مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه، معرفی نمودند.
در ادامه‌ی جلسه آقای دکتر نجفی گزارشی از اقدامات انجام شده ایشان در طول مدت تصدی در دفتر کارآفرینی و ارتباط با جامعه ارائه نمودند و دکتر مرادی و دکتر آروند نیز هر کدام درخصوص برنامه های خود برای ادامه کار در حوزه‌ی فعالیتی، توضیحاتی بیان نمودند.
آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک به مناسبت اجرای دو طرح پسا دکتری توسط دو نفر از اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان، آقایان دکتر شیرینی و دکتر رحمانی نیا افزودند اولین کرسی نظریه پردازی روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۸ در دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد و از معاونین محترم و اعضاء هیات علمی دانشگاه جهت شرکت در این اجلاس دعوت بعمل آوردند.
همچنین آقای دکتر مرادی در خصوص نحوه ی تسویه حساب 60% گرنت افزودند فرم گزارش سال 94 آماده می باشد و مطابق امتیاز کسب شده در سامانه داده پردازی پژوهش، تسویه حساب اعضاء هیات علمی صورت خواهد گرفت. لذا از اعضاء محترم شورا خواستند به اساتید محترم دانشکده ها اطلاع رسانی فرمایند تا فرم گزارش تسویه حساب گرنت خود را از سامانه دریافت نموده و در سه نسخه امضا فرمایند. معاونین محترم دانشکده ها نیز پس از امضا این گزارشها آنها را به این معاونت ارسال فرمایند.
مصوبات جلسه
با اجرای طرحهای پژوهشی زیر، مربوط به اعضاء هیات علمی با سابقه ی خدمت زیر 3 سال دانشکده ها، موافقت بعمل آمد.
ردیف /دانشکده /نام مجری /عنوان طرح /مبلغ اعتبار(ریال)
1 /فنی شرق گیلان /دکتر میلاد ابراهیم نژاد /توسعه روش حجم بدون المان هموارشده برای تحلیل رفتار الاستوپلاستیک ورق ها/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
2 /فنی شرق گیلان /دکتر سید امین بدری /بررسی کاربرد تئوری محدودیت ها در سیستم های تولیدی و ارائه مدلی برای تعیین برنامه زمان بندی اصلی تولید/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
3 /فنی شرق گیلان /دکترحامد محدث دیلمی /بررسی اثر میدان های الکتریکی بر جریان سیال/
۴۰/۰۰۰/۰۰۰
4 /فنی شرق گیلان /دکتر زهرا دانش کفترودی /بررسی تاثیر دریچه اکسیدی بر محصور سازی جریان الکتریکی و موج اپتیکی در لیزرهای نیمه رساتای کاواک قائم گسیل سطحی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
5 /فنی شرق گیلان /دکتر محمد محمدپور مقدم /بهینه سازی فرآیند استخراج ترکیبات طبیعی موجود در چای فرآوری شده/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
6 /فنی شرق گیلان /دکتر بهمن شریف زاده /بررسی عوامل موثر و بهینه سازی استخراج ترکیبات طبیعی موثر موجود در ضایعات چای خشک/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
7 /معماری و هنر /دکتر پریسا آروند /مطالعه تطبیقی جنبه های فرهنگی تصاویر نقاشی دیواری مکان های مذهبی در مقایسه با تصاویر نقاشی دیواری در شهر/ ۲۱/۲۰۰/۰۰۰
8 /معماری و هن/ر دکتر نرگس ذاکر جعفری/ سیر تاریخی همنوازی در موسیقی ایران پس از اسلام تا کنون از منظر چگونگی همنشینی سازها و ارائه ی الگوهایی برای سازبندی در همنوازی های موسیقی دستگاهی ایران/ ۲۰/۷۵۰/۰۰۰
9 /معماری و هنر /دکتر صابر محمدپور /الگوی انتخاب بهینه پناهگاه های اضطراری چند منظوره با رویکرد پدافند غیرعامل با بکارگیری روش AHP، نمونه موردی:شهر رشت/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
10 /معماری و هنر /آقای وصال عربزاده تنظیم و مضراب گذاری ده قطعه از درویش خان برای سه تار/ ۱۷/۴۰۰/۰۰۰
11 /معماری و هنر /آقای منصور حبیب دوست /هارمونی در کرال های باخ/ ۲۵/۵۰۰/۰۰۰
12 /معماری و هنر /آقای مهدی علومی /تدوین و ارائه روش ها و تمرین هایی برای دشیفراژ فرم های ریتمیک موسیقی ایرانی/ ۱۷/۴۰۰/۰۰۰
13 /کشاورزی/ دکتر امیر پورفرزاد/ بهینه سازی شرایط تولید نوشیدنی فراسودمند از فندق/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
14 /کشاورزی /دکتر سیامک غیبی/ تهیه نانو ذرات نقره از عصاره آبی انجیر کوهی و کاربرد آن برای تهیه نانو سنسور با قابلیت کاربردی در آنالیز ویتامین C در نمونه های غذایی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
15 /کشاورزی /دکتر نسرین قربان زاده /تاثیر دو نوع آنتی بیوتیک دارویی(تتراسایکلین و سولفونامید) بر فعالیت های میکروبی خاک های مناطق مختلف استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
16 /کشاورزی /دکتر سمیه جنت رستمی /ارزیابی اکو بهره‌وری در سیستم آب کشاورزی شبکه آبیاری و زهکشی سفیدرود/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
17 /کشاورزی/ دکتر محمدباقر فرهنگی/ بررسی پایداری باکتری‌های آب، خاک و برخی سبزی‌ها در برابر آنتی‌بیوتیک‌ها/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
18 /کشاورزی /دکتر فرجاد رفیعیدکتر فرزاد هاشم زاده/ تاثیر افزودن مخلوطی از گیاهان دارویی به جیره بر عملکرد، ظرفیت آنتی‌اکسیدانی خون و عضلات و بیان ژن‌های مرتبط با متابولیسم گلوکز در عضلات بره‌های پرواری/ ۸۰/۰۰۰/۰۰۰
19 /کشاورزی/ دکتر ایرج باقریدکتر حماد ذرعی فروش/ طراحی، ساخت و ارزیابی یک سامانه خشک کن خورشیدی بستر سیال برای شلتوک با قابلیت بازیافت انرژی/ ۸۰/۰۰۰/۰۰۰
20 /گروه پژوهشی گیلانشناسی /آقای انوش مرادی /بررسی کارکردهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بازارهای هفتگی شهرستان رودسر/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
21 /علوم انسانی /دکتر شهرام نباتی/ تجزیه و تحلیل افعال با پیشوند pri از نقطه نظر معناییصرفی و واژه سازی در زبان روسی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
22 /علوم انسانی /دکتر لیلا خان جانی /زمینه های کاربردیمعنایی وجه طلب و درخواست در زبان های روسی و فارسی/۲۰/۰۰۰/۰۰۰
23 /علوم انسانی /دکتر مهدی حسام /تحلیل عوامل تاثیرگذار بر وضعیت بازاریابی گردشگری روستایی از دیدگاه کارشناسان در روستاهای شهرستان فومن استان گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
24 /علوم انسانی /دکتر علی پورصفر /تبیین مولفه های فرهنگ یادگیری سازمانی در آموزش عالی: مطالعه موردی دانشگاه گیلان/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
25 /علوم پایه/ دکتر طالش ساسانی/ مطالعه تغییرات بیان miR125a در بیماران مبتلا به سرطان پستان در استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
26 /علوم پایه /دکتر سیده شیرین شاهنگیان/ بررسی اثر مهار کننده های رگزایی در شرایطinvitro ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
27 /علوم پایه /دکتر سینا شکارسرائی /استخراج و خالص سازی برخی اسیدهای کربوکسیلیک به کمک حلال (های) آلی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
28 /علوم پایه /دکتر سهیل خوشبین فر /پایداری ترابرد باریکه افروزشی در گداخت هسته‌ای به روش افروزش سریع با راه انداز یونی شتابدارشده لیزری/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
29 /علوم پایه /دکتر روحان رخشایی /افزایش کارایی سطح نانو ذرات سنتز شده به وسیله عوامل ضد تجمع جهت افزایش جذب سطحی آلاینده ی آلی کاتیونی/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
30 /علوم پایه /دکتر مصطفی شوریان /طراحی ساخت الکترود الکل دهیدروژناز بواسطه تثبیت مولکول های حدواسط آنتراکوئینون 2 کربوکسیلیک اسید/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
31 /علوم پایه /دکتر جمال مظلوم /بررسی اثر آلایش روی ویژگیهای فیزیکی، فوتوکاتالیستی و ضد باکتری نانو ذرات برپایه اکسید قلع و سریا/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
32 /علوم پایه /دکتر پیوند طاهر پرور /شبیه سازی دوربین گامای پیکسلی دستگاه HiReSPECT به کمک روش مونت کارلو توسط نتایج تجربی بدست آمده از دستگاه/ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰
33 /علوم پایه /زینب مرادی شوئیلی/ تهیه، شناسایی و بررسی فعالیت کاتالیزوری کمپلکس های هتروژن مس(II) در سنتز مشتقات 2 و 3دی آمینوفنازین/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
34 /علوم پایه/ کمیل بابائی ولنی /محاسبه جفت شدگی های میدان های راموند با دوگانی T بر غشاها با استفاده از عناصر دامنه پراکندگی/ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰
35 /علوم پایه /دکتر حجت اله زمانی/ جداسازی و شناسایی باکتریهای دارای خصوصیات پروبیوتیکی از برخی از محصولات لبنی استان گیلان/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
36 /علوم پایه /دکتر حسین جوان بخت فلاح رودبنه /مطالعه درون گونه ای خصوصیات و کیفیت اسپرم در ارتباط با رقابت اسپرمی خفاش پیپیسترلوس کهلی/ ۲۵/۰۰۰/۰۰۰
37 /منابع طبیعی /دکتر علی فضل الهی /ارزیابی کارآیی مدل های مختلف برآورد فرسایش و رسوب جهت تعیین میزان و خطر فرسایش آبی، مطالعه موردی: حوزه آبخیز ماسوله/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
38 /منابع طبیعی/ دکتر هانیه رستم زاد /تولید و ارزیابی فیلم زیست تخریب پذیر کیتوزانشیرین بیان به منظور بسته بندی و افزایش ماندگاری ماهی در یخچال/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
39 /منابع طبیعی /دکتر اسماعیل قجر /برنامه ریزی اقتصادی حمل و نقل به منظور خروج محصولات چوبی جنگل/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰
40 /منابع طبیعی /دکتر ادریس تقوایی /بررسی تغییرات دبی رواناب تحت سناریوهای مختلف کاربری اراضی در حوزه های آبخیز استان گیلان، مطالعه موردی: حوزه آبخیز ناورود/ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰


مصوب گردید افرادی که تا قبل از پایان سال 94 فرم تسویه حساب بخش 60% را تکمیل نمایند و امتیاز کسب شده آنان کمتر از 60% باشد، می توانند بعد از ارسال گزارش، در صورتی که تا 20 فروردین ماه سال 95، امتیاز جدید کسب نموده باشند مجددا فرم گزارش را تهیه نموده و ارسال فرمایند تا ما به التفاوت آن را دریافت نمایند.
در خصوص تسویه حساب 40% گرنت اعضاء هیات علمی مقرر گردید، اسناد هزینه کرد مطابق نامه ارسال شده و گردش کار معین شده، انجام شود.
اعضاء هیات علمی در صورت تسویه حساب مبلغ 60% گرنت، می توانند مبلغ 40% گرنت امسال خود را در صورت تمایل و با درخواست رسمی به گرنت سال 95 انتقال دهند.
با برگزاری" همایش بین المللی کرسی های آزاد اندیشی و منظره های رضوی" توسط معاونت فرهنگی دانشگاه گیلان در تاریخ ۹۵/۷/۷ موافقت بعمل آمد.
با برگزاری"همایش ملی استراتژی‌های توسعه‌ی تجاری با محوریت لجستیک" با همکاری دانشگاه تهران منطقه آزاد تجاری انزلی و دانشگاه گیلان در تاریخ ۹۵/۲/۱۵ موافقت بعمل آمد.
شیوه نامه برگزاری کارگاهها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید آخرین پیشنهادها، در کارگروهی با حضور دکتر میرحسینی، دکتر نورسته، دکتر آروند و دکتر مرادی نهایی گردد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۳

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. در این جلسه آقای دکتر میرحسینی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر عنوان نمودند که مرکز رشد دانشگاه گیلان مجوز خود را در هیات امنای دانشگاه دریافت نموده و هفته بعد و همزمان با ایام مبارک و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد افتتاح مرکز رشد مستقل دانشگاه خواهیم بود. ایشان ابراز امیدواری کردند از بستری که فراهم شده جهت توسعه کارآفرینی و تشکیل شرکتهای دانش بنیان برای تولید محصولات مورد نیاز کشور استفاده مناسبی صورت گیرد ایشان همچنین از زحمات آقایان دکتر نجفی و دکتر غیبی و همه عزیزانی که جهت اخذ مجوز مرکز رشد مستقل دانشگاه در دو سال اخیر تلاش خوبی را از خود نشان دادند قدردانی نمودند. در ادامه جلسه از اهمیت تدوین برنامه ششم توسعه کشور در استانها و نقش موثر دانشگاه در تدوین این برنامه خبر دادند و افزودند همه اعضا هیات علمی دانشگاه باید در تدوین این برنامه در کارگروههایی که قرار است تشکیل شود حضور فعال داشته باشند تا دانشگاه بتواند نقش خود را در نظام اجرایی کشور ایفا نموده و خدمات تخصصی مناسبی در این راستا ارائه نماید
در ادامه جلسه ایشان از اهمیت تدوین برنامه عملیاتی پژوهش و فناوری در بازه زمانی کوتاه مدت و مشارکت اعضا محترم هیات علمی دانشکده خبر دادند و افزودند سند برنامه راهبردی دانشگاه در حوزه های مختلف پس از تائیدات مربوطه در حال بررسی و تکمیل است که تدوین این برنامه همت والای همه عزیزان را می‌طلبد. در ادامه آقای دکتر مرادی در مورد نحوه تکمیل برنامه عملیاتی پژوهش و فناوری توضیحات لازم را به اعضای حاضر و معاونین پژوهش و فناوری دانشکده ها داشتند و از اعضا خواستند با پیگیری های موثر بتوانند این برنامه را جهت تکمیل و بررسی مجدد به معاونت پژوهش و فناوری ارجاع دهند.
مصوبات جلسه:
- طرح پژوهشی آقای دکتر محمدحسین منهاج تحت عنوان "نقش پارکینگ طبقاتی در مدیریت تقاضای حمل و نقل شهری و مطالعه موردی خیابان شهید مطهری شهر رشت" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی خانم دکتر مهری باقریان تحت عنوان" الگوریتم جدیدی برای حل مساله جایگزینی مولکولی" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی و در صورت ارائه گزارش نهایی حداقل 50 صفحه ای و بصورت کامل، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقایان دکتر عبادا... رستمی و محمدامین کنعانی تحت عنوان " بررسی علل و عوامل افزایش طلاق در شهر رشت " با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر رضا معصومی راد تحت عنوان " بررسی رفتار اطلاع یابی اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان" با توجه به داوری گزارش نهایی و پذیرش چاپ مقاله در نشریه، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر رحمت مدندوست تحت عنوان " بررسی خواص بتن تازه و سخت شده خود متراکم حاوی متاکائولن" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر حمید محبی تحت عنوان " اثر فعالیت های ورزشی بر اشتها و انرژی دریافتی در زنان جوان با وزن طبیعی و دارای اضافه وزن" با توجه به پذیرش چاپ مقاله در نشریه و در صورت ارائه گزارش نهایی کامل(حداقل 50 صفحه ای)، خاتمه یافته اعلام گردید.
- طرح پژوهشی آقای دکتر حمید محبی تحت عنوان " اثر 12 هفته تمرین استقامی با دوشدت مختلف بربیان GLU4 m RNA عضلات نعلی و دوقلوی موش های چاق " با توجه به پذیرش چاپ مقاله در نشریه و در صورت ارائه گزارش نهایی کامل(حداقل 50 صفحه ای)، خاتمه یافته اعلام گردید.
-با درخواست آقای دکتر مازیار صلاحی مبنی بر تمدید مدت ماموریت ایشان، موافقت بعمل آمد.
-با چاپ کتاب " طراحی دیوارهای ساحلی" آقای دکتر میراحمد لشته نشایی و آقای نعیم عابدی محزون، بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان، موافقت بعمل آمد.

-با چاپ کتاب " مفاهیم مدیریت تلفیقی آفات " آقای دکتر لطیف صالحی و آقایان ستار قلی‌پور و داود زارع، بصورت ترجمه، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب توسط مترجم، موافقت بعمل آمد.

-با چاپ کتاب " توصیف گویش گیلکی رودسر" آقای دکتر سیدمجتبی میرمیران و خانم عفت امامی بصورت تالیف، منوط به پرداخت هزینه های چاپ کتاب از محل گرنت ایشان، موافقت بعمل آمد.


مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۵

جلسه روز سه‌شنبه ساعت 14 با نام خدا آغاز گردید. ابتدا آقای دکتر میرحسینی ضمن عرض خسته نباشید به کلیه معاونین پژوهشی دانشکده‌ها بابت برگزاری هفته‌ی پژوهش و فناوری و برپایی نمایشگاه استانی، خاطر نشان کردند برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته‌ی پژوهش و فناوری در سالهای آینده کوشش و اهتمام بیشتری را می طلبد. در ادامه افزودند هم‌اکنون کارهای تحقیقاتی بسیاری در قالب پایان‌نامه‌ها و طرحهای پژوهشی انجام یافته است که از آنها استفاده عملی نمی‌شود. باید سعی شود کارهای تحقیقاتی دانشگاه گیلان بیشتر به دستاوردهای عملی منجر گردد. در همین راستا لازم است طرحهای پژوهشی مشترکی را دانشگاه گیلان با سازمانها و ادرات داخل کشور و حتی خارج ازکشور، به انجام برساند و در آن زمینه‌ها فعالتر عمل نماید. ایشان به برگزاری همایشها و نشستهای تخصصی برگزار شده در دانشکده‌ها و دانشگاه گیلان اشاره نمودند و افزودند برگزاری اینگونه نشستها به جهت‌دهی تحقیقات اساتید و دانشجویان کمک بسزایی خواهد کرد.

مصوبات جلسه:
طرح پژوهشی آقای دکتر محسن اکبری تحت عنوان " بررسی وضعیت بازاریابی داخلی در دانشگاه گیلان" با توجه به نمرات داوری گزارش نهایی خاتمه یافته اعلام گردید.
طرحهای پژوهشی ذیل که مدت زیادی از زمان خاتمه آنها می‌گذرد، تا جلسه آتی شورای پژوهشی فرصت دارند گزارش نهایی داوری شده طرح را به این معاونت ارسال فرمایند. در غیر اینصورت در جلسه مذکور تصمیم‌گیری نهایی در خصوص آنها بعمل خواهد آمد.


ردیف /عنوان فارسی /تاریخ تصویب /مدت اجرا (ماه)/مدت تمدید(روز)/مجری طرح/دانشکده
1 / بررسی علل و عوامل افزایش طلاق در شهر رشت / ( 28، 4 ،1390) /12 / 1156 / عبادا... رستمی محمد امین کنعانی/ ادبیات و علوم انسانی

2 / نقش پارکینگ طبقاتی در مدیریت تقاضای حمل و نقل شهری مطالعه موردی خیابان شهید مطهری شهر رشت / ( 23 ، 7 ، 1390) /24 / 699 / محمد حسین منهاج /علوم کشاورزی

3 / بررسی رفتار اطلاع یابی اعضاء هیات علمی دانشگاه گیلان / ( 20 ، 8 ، 1391) /12 / 180 / رضا معصومی راد / ادبیات و علوم انسانی

4 / بررسی خواص بتن تازه و سخت شده خود تراکم حاوی متاکائولن / ( 20 ، 8 ، 1391) /12 /680 / رحمت مدندوست / فنی

5 / اثر فعالیت های ورزشی بر اشتها و انرژی دریافتی در زنان جوان با وزن طبیعی و دارای اضافه وزن/ ( 20 ، 8 ، 1391) /12 / 680 / حمید محبی / تربیت بدنی

6 / اثر 12 هفته تمرین استقامی با دوشدت مختلف بربیان GLU4 m RNA عضلات نعلی و دوقلوی موش های چاق / ( 1 ، 11 ، 1391) /12 / 609 / حمید محبی / تربیت بدنی

7 / الگوریتم جدیدی برای حل مساله جایگزینی مولکولی / ( 20 ،12، 1392) /8 / 315 / مهری باقریان / علوم ریاضی


با اجرای طرح پژوهشی"اهلی سازی ماهی سوف سفید دریای خزر" توسط دکتر بهرام فلاحتکار و با مشارکت 50 درصدی اداره کل شیلات استان گیلان، به عنوان طرح اولویت دار ملی، با رعایت مالکیت مادی و معنوی، موافقت بعمل آمد. همچنین شورا پیشنهاد دارد که مجری محترم طرح، برای جلب مشارکت دیگر سازمانها و موسسات اقدام و پیگیری نمایند.
با اجرای طرح پژوهشی"بررسی ویژگیهای ساختاری کندرویتین سولفات در غضروف ماهیان خاویاری دریای خزر" توسط دکتر حمید علاف نویریان و با مشارکت 50 درصدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همکاری دانشگاه تربیت مدرس تهران، به عنوان طرح اولویت دار ملی، به شرط آنکه هزینه‌های پیش‌بینی شده مطابق نظر داوان طرح تعدیل یافته و مشخص گردد دانشگاه تربیت مدرس با وجود عدم مشارکت مالی، چه مقدار از مالکیت فکری طرح را خواهد داشت، موافقت بعمل آمد.
مقرر گردید دانشکده ها، MIF مقالات را مطابق نظرات اعضاء هیات علمی دانشکده، حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۹، به حوزه ی معاونت پژوهشی ارسال فرمایند.
با برگزاری "دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتان ایران" در تاریخ 26 الی 28 مرداد 1395 دانشکده ی کشاورزی، موافقت بعمل آمد.
با درخواست دانشکده علوم پایه مبنی بر برگزاری" کنفرانس اپتیک و فوتونیک" با همکاری انجمن اپتیک و فوتونیک ایران در بهمن 1395، در صورت تکمیل فرم‌های مربوط به درخواست برگزاری همایش و ارسال آن به معاونت پژوهشی دانشگاه موافقت بعمل آمد.
با درخواست دانشکده علوم پایه مبنی بر برگزاری "نوزدهمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران" در نیمه دوم شهریور 1395، در صورت تکمیل فرم‌های مربوط به درخواست برگزاری همایش و ارسال آن به معاونت پژوهشی دانشگاه موافقت بعمل آمد.
با ثبت لوگوی دانشگاه گیلان در پوستر"همایش ملی نقاشی و دیواره نگاره‌های مذهبی ایران" که در اردیبهشت ماه 1395با همکاری شهرداری لاهیجان برگزار خواهد شد موافقت بعمل آمد و مقرر گردید لینک همایش در سایت دانشگاه قرار گیرد.


رکورد ۱ تا ۱۵ از ۳۱۳ صفحه
 ۱  |  ۲  |  ۳  |  ۴  |  ۵  |  ۶  |  ۷  |  ۸  |  ۹  |  ۱۰  |  ...  $ >